Deltakere NM/NC-runde for crosskart 

Tidsrom: 09.06.2019. Arrangør: NMK Vikedal. Løpsform: .

Gjesteklasse for bilcross jr. (maks. 12 deltakerar) Ordinær påmeldingsfrist: 1. juni kl. 24:00

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
12 Eva Skeie NMK Vikedal Volkswagen  Golf
119 Mikal Byrkjedal Finnvik NMK Vikedal Volkswagen  Golf Team Innante
126 Sondre Åsheim NMK Vikedal Volvo  240 Team Himamekk
134 Tobias Johansen NMK Vikedal Volvo  240
165 Ingrid Dybvik Jensen NMK Vikedal Volkswagen  Golf
167 Simen Johansen NMK Vikedal Ford  Sierra
177 Mathias Rønnevik NMK Vikedal Volvo  245 Team innante
178 Elise Dybvik Jensen NMK Vikedal Ford  Mondeo
179 Daniel B. Finnvik NMK Vikedal Volvo  
240 Nikolai Andreassen NMK Vikedal Volvo  240
Crosskart Mini
2 Elvira Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Sweecart mini
3 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland LHR  
4 Sebastian Gregoriussen NMK Grenland eas  Mini
9 Jørgen Sørlie KNA Indre Ytre Østfold LHR  
14 Daniel Hindborg Eidal KNA Eiker Mini  Norkart mini
50 Peder Kvendbø Johansen NMK Grenland LHR  B&S
Crosskart 85ccm
7 Isak Stjern Rød NMK Grenland Annet  IC-kart r4 TM.
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo Annet  IC R4
26 Tobias Grandum Spangen NMK Hamar Annet  Ic kart
29 Jonas Sørlie KNA Indre Ytre Østfold IC KART  
40 Eirik Steinsholt NMK Grenland Annet  ICR4
43 Ole Fredrik Bringaker Grenland Motorsport Ic-kart  R4
46 Anders Bolland NMK Melhus Kawa  Ic kart
53 Olliver Sollie NMK Hønefoss ICR4 KTM  
58 Even Aleksander Hoff Knai KNA Øvre Romerike Annet  
63 Lauritz Heum NMK Grenland IC KART R4  
64 Magnus S. Eikeberg NMK Grenland Annet  ICKart R4
70 Vetle Try KAK Kristiansand AutomobilKlubb ic cart  Ic cart
84 Robin L Hermansen NMK Hamar Ic kart r4  
90 Dennis Vik KAK Kristiansand AutomobilKlubb icr4  Icr4
Crosskart 125ccm
110 Simen Kvendbø Johansen NMK Grenland IC Kart  KTM
112 Robin Grana Sandene NMK Bø Annet  Ic-kart r4
114 Sebastian Myhr Bjerkli Hell Motorsport Annet  Ic r4
120 Emil Bujordet NMK Grenland IC R4  
125 Sindre Trøyterud KNA Vålerbanen RS Motortek  RS Motortek
131 Theodor Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  IC-R4
134 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar IC-R4  
137 Troy  Petersen NMK Melhus Annet  Ic kart R4
143 Mathias Bringaker Grenland Motorsport Ic-kart  R4
146 Aron Stjern Rød NMK Grenland Annet  IC-kart r4 TM.
149 Andre H Valby KNA Øvre Romerike Annet  Ic r4
153 Emilia Sollie NMK Hønefoss ICR4 KTM  
156 Tobias Holmen KNA Solør Motorsport Rolls Royce  Crosskart R4
163 Alexander Heum NMK Grenland IC KART R4  
176 Fredrik  Weaas NMK Gardermoen Annet  IC KART R4
195 Simen Gudbjørsrud NMK Grenland Annet  IC Kart R4
Crosskart 250ccm
214 Ruben Tollefsrud KNA Eiker IC Kart  R4
220 Sondre Brendryen NMK Melhus Annet  Ic R4
221 Stinius Kvernrød NMK Melhus IC Kart  R4
235 Ferdinan  Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  IC-R4
239 Karsten Nordli NMK Aurskog - Høland Annet  IC
255 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
267 Aron Jensen Marum NMK Grenland IC4  Kermit Jr.
Crosskart 650ccm
601 Marius Sommerstad NMK Tønsberg Ic-kart R4  KTM
618 Martin Haslestad NMK Tønsberg Annet  IC-R4 KTM
622 Kim Lorentzen NMK Aremark IC kart  R4
624 Pål Rye Smørsteen NMK Tønsberg -  Ickart r4
625 Sondre Furuseth NMK Gardermoen Annet  IC-R 4
652 Mats Samuelsen Lislevand KAK Kristiansand AutomobilKlubb Annet  Ic r4
661 Oliver Andre Matre NMK Vikedal IC-Kart R4 Strand motorsport  
670 Ove Michal Eide NMK Bø Annet  Ic-R4CE
685 Kevin Bakken NMK Hønefoss IC-Kart  R4
697 Ingve Andre Strand NMK Vikedal Annet  I -kart r4
699 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal Annet  ICR4
Crosskart Xtreme
12 Johan Bergan NMK Tønsberg Speedcar  
13 Bjørn Jensvoll NMK Gol semog  Bravo
46 Thomas Eek Murstad NMK Bø Speecar  
57 Tom Huseby NMK Hamar Suzuki  Speedcar
75 Sigurd Kilane NMK Vikedal Speedcar  
106 Kjell Andre Knabenes NMK Kvinesdal Speedcar  
114 Aleksander Wiik KNA Øvre Romerike Speedcar  Extreme
135 Finn Erik Løberg NMK Grenland Speedcar  
149 Martin Hagen KNA Øvre Romerike Speedcar  Speedcar
181 Markus Gimle Enger NMK Gjøvik xtreme  
256 Thomas Holmen KNA Solør Motorsport Annet  Semog BRavo
603 Thomas Lohne Asker og Bærum Motorsport -  Speedcar
694 Vegard Aasen NMK Tønsberg Speedcar  
888 Nikolai Haldammen KNA Solør Motorsport Semog Bravo  Semog