Deltakere NM Crosskart 1 runde 25 og 26 mai 2019 

Tidsrom: 25.05.2019 - 26.05.2019. Arrangør: Kristiansand Automobilklubb. Løpsform: .

NM Crosskart 1 runde 25 og 26 mai 2019 Startavgift kan betales på konto 3060.18.16306 eller ved innsjekk Husk å bestill STRØM ved påmelding kr 400

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
2 Elvira  Hjertstedt NMK Gardermoen -  Sweecart mini
3 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland -  LHR
4 Sebastian Gregoriussen NMK Grenland -  Eas
9 Jørgen Sørlie KNA Indre Ytre Østfold -  LHR
14 Daniel Hindborg  Eidal KNA Eiker -  Norkart
15 Tobias rislaa Lauen KAK Kristiansand AutomobilKlubb -  Norcart
21 Colin  Gundersen NMK Hønefoss -  Nor cart mini
50 Peder Kvendbø Johansen NMK Grenland -  LHR
81 Sebastian  Isaksætre KNA Solør Motorsport -  Norcart
Crosskart 85ccm
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo -  IC R4
26 Tobias Grandum Spangen NMK Hamar -  IC KART
29 Jonas  Sørlie KNA Indre Ytre Østfold -  
35 Hans kristian  Raen KAK Kristiansand AutomobilKlubb -  IC R4
40 Eirik Steinsholt NMK Grenland -  IC-R4
46 Anders Bolland NMK Melhus -  Ic kart
53 Olliver  Sollie NMK Hønefoss -  IC R4 KTM
58 Even Aleksander Hoff Knai KNA Øvre Romerike -  Ic r4
63 Lauritz Heum NMK Grenland -  IC KART R4
64 Magnus S  Eikeberg NMK Grenland -  IC Kart R4 KTM
70 Vetle Try KAK Kristiansand AutomobilKlubb -  Ic cart
84 Robin l Hermansen NMK Hamar -  Ic kart r4
90 Dennis Vik KAK Kristiansand AutomobilKlubb -  R4
Crosskart 125ccm
108 Georg Lillemo KNA Aust-Agder -  IC Kart R4
110 Simen Kvendbø Johansen NMK Grenland -  IC R4
112 Robin  Grana Sandene NMK Bø -  Ic-kart R4
114 Sebastian Myhr Bjerkli Hell Motorsport -  IC-R4
120 Emil Bujordet NMK Grenland -  IC R4
122 Malin Raen KAK Kristiansand AutomobilKlubb -  Ic R3
125 Sindre Trøyterud KNA Vålerbanen -  RS Motortek
131 Theodor Hjertstedt NMK Gardermoen -  IC-R4
134 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar -  IC-R4
137 Troy  Petersen NMK Melhus -  Ic kart R4
146 Aron Stjern  Rød NMK Grenland -  IC-kart r4
149 Andre H Valby KNA Øvre Romerike -  Icr4
153 Emilia Sollie NMK Hønefoss -  IC R4 KTM
163 Alexander Heum NMK Grenland -  IC KART R4
176 Fredrik Weaas NMK Gardermoen -  IC KART R4
Crosskart 250ccm
214 Ruben  Tollefsrud KNA Eiker -  IC Kart
220 Sondre Brendryen NMK Melhus -  Ic R4
221 Stinius Kvernrød NMK Melhus -  IC R4
235 Ferdinan  Hjertstedt NMK Gardermoen -  IC-R4
255 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport -  NorCart VR6
267 Aron Jensen Marum Grenland Motorsport -  Kermit IC4
Crosskart 650ccm
601 Marius  Sommerstad NMK Tønsberg -  Ic-kart
618 Martin Haslestad NMK Tønsberg -  IC-R4 KTM
622 Kim Lorentzen NMK Aremark -  IC Kart R4
624 Pål Rye Smørsteen NMK Tønsberg -  ic kart r-4
625 Sondre Furuseth NMK Gardermoen -  IC-R 4
646 Daniel Svarstad KNA Aust-Agder -  IC KART R4
652 Mats Samuelsen Lislevand KAK Kristiansand AutomobilKlubb -  Ic r4
664 Per-Ole Bøe NMK Grenland -  IC Kart
665 Halvard Grytnes NMK Tønsberg -  IC-kart R3 KTM
670 Ove Michal  Eide NMK Bø -  Ic-kart
685 Kevin Bakken NMK Hønefoss -  IC-Kart R4
697 Ingve andre Strand NMK Vikedal -  I -kart r4
699 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal -  ICR4
Exstrem
12 Johan Bergan NMK Tønsberg -  Speedcar Xtrem
13 Øyvind Hoff NMK Kongsberg -  Semog
31 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger -  Speedcar
46 Thomas Eek Murstad NMK Bø -  Speedcar
55 Arne  Wiik NMK Gardermoen -  Speedcar
57 Tom Huseby NMK Hamar -  Speedcar
88 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland -  Speedcar OHS RX
106 Kjell Andre Knabenes NMK Kvinesdal -  Speedcar
114 Aleksander Wiik KNA Øvre Romerike -  Speedcar
135 Finn Erik Løberg NMK Grenland -  Speedcar
149 Martin Hagen KNA Øvre Romerike -  Speedcar
181 Markus G Enger NMK Krabyskogen -  
256 Thomas Holmen KNA Solør Motorsport -  Crosskart Semog
603 Thomas Lohne Asker og Bærum Motorsport -  Speedcar
667 Ketil Johnsen KNA Telemark -  Kamikaz 2
694 Vegard Aasen NMK Tønsberg -  Speedcar
888 Nikolai Haldammen KNA Solør Motorsport -  Semog Bravo