Deltakere Landskamp.no 2019 

Tidsrom: 08.06.2019 - 09.06.2019. Arrangør: NMK Trøgstad. Løpsform: .

Vennligst vær nøye med utfylling av adresse, telefon-nummer og mailadresse! I Rallycross (RC) kjører alle klasser sammen. Startnummer kan justeres iht NM.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Sindre Løland NMK Konsmo Volkswagen  Golf
205 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Volvo  OHS RX
207 Martin Tveit Froland motorsport Volvo  745
209 Magnus Ransedokken NMK Gol Volkswagen  
210 Carl-Emil Heimvik NMK Bergen BMW  Arna Motorsport
211 Marius Andersen Østfold Motorsport Volvo  240
212 Sander  Tobiassen NMK Kongsberg -Team HalvFart Motorsport  
214 Svein ingar Karlsen KNA Indre Ytre Østfold Opel  Ascona a
215 Kasper Fog NMK Aremark Volvo  240 F/S Racing
216 Alexander Jeppsson Tomelilla MK Saab  9-5
217 Andrea Lilleås NMK Kongsberg Annet  Siste Lita Racing
219 Julie Kristoffersen Østfold Motorsport Volvo  240
220 Sander Dillevik Johannessen Østfold Motorsport BMW  
221 Benjamin Tveit Halvorsen NMK Larvik Opel  Vectra
222 Emil "Bernt" Haugen NMK Aremark Opel  Astra Raggen Racing
223 Andrine Rafoss NMK Konsmo Volkswagen  
224 Lars Løstegård NMK Gol Volkswagen  
225 Joakim Ågedal NMK Konsmo Volkswagen  Golf
226 Emil Kjelgård NMK Gardermoen Volvo  Stasjonsvogn
228 Markus Kristoffersen Østfold Motorsport Opel  kadett
229 Anne Kristoffersen NMK Trøgstad Volvo  240
230 Adrian Haslestad KNA Aust-Agder BMW  
231 Snorre Hamborg NMK Trøgstad Opel  
233 Emilie Strand KNA Indre Ytre Østfold Opel  Astra
234 Petter Tobiassen NMK Kongsberg Ford  Team halvfart motorsport
235 Kim Aron  Bruu-Svendsen NMK Aremark Volvo  Takk MJ skrokk
236 Sondre  Wielecki NMK Aremark Saab  Kumløkk racing #pg power
237 Tiril Viken  Krogstad NMK Aremark Annet  
238 Kasper Kristoffersen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
239 Marcus Orderud NMK Aremark Volvo  245 Raggen Racing
240 Sondre Simonsen NMK Kvinesdal Opel  Kjøreskole.no
241 Kjetil Listul Abrahamsen NMK Bø Saab  Skabb power
242 Marius  Noraberg KNA Aust-Agder Volkswagen  Golf
243 Ida Celine Christiansen NMK Grenland BMW  
244 Espen Løver NMK Grenland Volvo  240
BC - Senior
1 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  
2 Steffen  Raaholdt NMK Valdres Volvo  
4 Simen Vian NMK Aurskog - Høland Saab  Kumløkk Racing #PG power
5 Rune  Teigen NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
6 Jostein Høyåsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Mondeo
7 Sindre Nordgren NMK Krabyskogen Audi  
9 Kim Lien Froland Motorsport Volvo  Jævlig
10 Knut Gunnar Pedersen Froland Motorsport Volkswagen  Polo
11 Simen Narvestad NMK Kvinesdal BMW  
15 Jonas Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland Volvo  245
16 Stian Blindheim NMK Dyrøy Volvo  245
17 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Peugeot  406
18 Erik Weberg NMK Sande Opel  Astra
20 Richard  Moen Østfold Motorsport Volvo  
21 Sølve Østbø NMK Vikedal Volkswagen  Golf Østbø Motorsport
22 Sigbjørn Østbø NMK Vikedal Volkswagen  Golf Østbø Motorsport
23 Morten Rendalsvik NMK Trøgstad Annet  
24 Rune Svendsen NMK Grenland Volvo  
27 Torstein Voll NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
28 Stig Arild Fingarsen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team HalvFart motorsport
29 Aleksandeer Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Capri mk1
30 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  
33 Ulv Vigleik Digre NMK Grenland Volkswagen  
34 Gunleiv Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Polo langtak
36 Rune Raugstad NMK Sandnes og Jæren Mazda  323
37 Sander Sørlke NMK Aremark Peugeot  Tesla
38 Svein Helge  Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  245
39 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  99 Skyggesia Motorsport
40 Jan Ola  Kile KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  205 3 forsøk
41 Timmi  Bernhardsen NMK Sande Saab  900
42 Thomas Stensvand KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Taunus Cosworth McQueen
43 Andreas Myhre NMK Valdres Ford  Sierra
44 Bjørn omar Fjeld NMK Hønefoss Volvo  Fjeld Motorsport
45 Erik F.jensen Froland Motorsport Volvo  
47 Jan Tore Nomeland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
48 Morten  Raugstad NMK Sandnes og Jæren Opel  Corsa
50 Patrick  Gystad NMK Gardermoen Opel  EV-motor
51 Guttorm  Lindefjell NMK Kvinesdal Alfa Romeo  
52 Trond Rødengen NMK Sande Rødengen Motorsport  Rullator
53 Lasse  Flakk KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Focus
54 Tord Johannessen NMK Bø Opel  Vectra
55 Gunnar  Fadum NMK Aremark Peugeot  Fadum motorsport
56 Carl Fredrik Brettingen Østfold Motorsport Volvo  245
57 Stian  Solbakken NMK Aremark Volvo  240 F/S Racing
58 Kim Alexander Wiken NMK Trøgstad Volvo  740 F/S Racing
59 Marius Pettersen NMK Kongsberg BMW Team Halvfart Motorsport  
60 Sørlie Tobias KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  
61 Lasse  Skistad NMK Kongsberg Volvo  240
62 Thomas Mjåvatn Froland Motorsport Opel  Ascona
63 Vegar Skinne NMK Aremark Nissan  
64 Ivar Eikeland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volkswagen  Golf
66 Sondre Honnemyr KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  245
67 Ørjan Hauge KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  
68 Thomas Pettersen KNA Indre Ytre Østfold Saab  9000 Team Heller Bil
69 Olav Breimyr Hansen Froland Motorsport BMW  3
70 Alf Olav Askland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Citroen  
71 Mathias  Ellefsrud NMK Gardermoen Opel  Astra
72 Sebastian Huse NMK Aremark Volvo  244
73 Kjetil Stamstad NMK Hamar Mercedes-Benz  
74 Tommy  Ekelund Nyhus NMK Bø MA&B  740
75 Ørjan Ottesen Froland Motorsport Citroen  
76 Karl Christian  Westbye NMK Trøgstad Volvo  240
78 Dag Otto  Wroldsen KNA Aust-Agder Volkswagen  
79 Ståle Korsvik KNA Aust-Agder Volkswagen  Familievogn
80 Jonas Berström - Volvo  850
81 Henning Sørli KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
82 Bjørn Rune  Vatne Froland Motorsport Opel  Skamhissig
83 Olav Inge Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
84 Roger Igelström NMK Trøgstad Volvo  245
85 Tore Bredesen Østfold Motorsport Volvo  245
86 Tom-Erik Bredesen Østfold Motorsport Volvo  245
87 Christer  Olsen NMK Trøgstad Volvo  245
88 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  240 Skyggesia Motorsport
89 Tommy Svendsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb BMW  «Øvrebø Rasarlag»
90 Kjetil Davidsen NMK Aremark Peugeot  
91 Atle Skaar KNA Indre Ytre Østfold Opel  Kadett
92 Henning Kvål NMK Sandnes og Jæren Seat  cordora
93 Preben  Aarli KAK Kristiansand AutomobilKlubb Mercedes-Benz  190
94 Niclas Ek KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  Golf
95 Kristoffer  Ødegården NMK Bø Saab  Skabb power
97 Trond Inge Heia Froland Motorsport Opel  Calibra
98 Ole J. Olli Bakkan KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Tidsmaskin Øvrebø Rasarlag
99 Magnus  Simonsen NMK Kvinesdal BMW  
100 Jan-Widar Jahrmann NMK Hadeland Volvo  
101 Kjell Gunnar Staakkan NMK Grenland Volvo  
102 Christian Jensen NMK Bø BMW  Team Tennplugg
103 Sigbjørn Haugland NMK Bø Ford  Team Tennplugg
104 Ola Mariåsen NMK Aurskog - Høland Audi  Kumløkk racing
105 Oscar Solberg KNA Indre Ytre Østfold Peugeot  
106 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo  
108 Hans Andreas Holmedal NMK Aremark Volvo  
BC - Damer
301 Emelie Olsson Finnskoga MK Saab  99
302 Frances Lingjærde NMK Aremark Volkswagen  Golf
303 Trine Opsahl NMK Aremark Opel  calibria
305 Helene Skau Andersen Østfold Motorsport Volvo  740
307 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  406
308 Rebecca Aamodt NMK Trøgstad Volkswagen  
309 Alida Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
310 Vilde Sundet NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team HalvFart motorsport
311 Mari Hoel NMK Krabyskogen Volkswagen  
312 Linn-kristin Sundet NMK Kongsberg Siste Lita Racing Team  Astra
313 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
314 Unn-linea Hjelde NMK Kongsberg -  Team Halvfart Motorsport
315 Susanne Møller Lund NMK Aremark Volkswagen  
316 Camilla Håheim NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
317 Lena  Flakk KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Escort
318 Hege Nyhaven KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  
319 Tina Lutsi NMK Sandnes og Jæren Hyundai  Accent
320 Ida  Landerud NMK Kongsberg Volvo  244
321 Ida Bryntesson KNA Indre Ytre Østfold Mercedes-Benz  
322 Hanna Petersson Bohus Racing Saab  9000
323 Susanne Heller KNA Indre Ytre Østfold Saab  99 Heller Bil
324 Jenny Eliason - Volvo  740
325 May Iren Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Mazda  
326 Vigdis  Eriksen NMK Hamar Volkswagen  Golf Team Engs
327 Marit Klerud KNA Indre Ytre Østfold Opel  Kadett
Rallycross
401 Alf johan Stabell KNA Indre Ytre Østfold Volvo  242
402 Arnfinn  lund NMK Aremark Volvo  S 40
403 Kaj-Erik  Heimvik NMK Bergen Opel  Omega NRC Arna Motorsport
407 Lasse Turk Hansen NMK Drammen Volvo  240
408 Kai Roger Lund NMK Aremark Ford  Fiesta
409 Sander Engsvik NMK Aremark Ford  Escort MK2
410 Joachim Johansen NMK Sandnes og Jæren Peugeot  206 Johansen Racing
411 Andre Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  S-40
412 Thomas Paulsen NMK Aremark Ford  Escort BDG
414 Lars Egil Moen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  240
415 Thomas Strand KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
416 Vidar Bakken NMK Valdres Ford  Escort
417 Runar Jensen NMK Aremark Ford  Focus
418 Knut Bråthe KNA Eiker Volvo  242
419 Tom vidar Belgen NMK Trøgstad Opel  Corsa
421 Robin  Rørvik NMK Aremark Volvo  S40
422 Freddy Haugen NMK Aremark Volvo  240
423 Mads Kasa NMK Hønefoss Ford  Escort
424 Ørjan Lutsi NMK Jørpeland Volvo  Pv
425 Christoffer Novak NMK Trøgstad Honda  Civic
427 Aleksander Haslestad KNA Aust-Agder BMW  E36 M3
428 Geir Klund NMK Aremark Volvo  S40
429 Bård Nilsen KNA Klepp Motorsport Mitsubishi  Space Star
430 Thomas Bjørkeng KNA Indre Ytre Østfold Ford  Escort mk1
432 Eddie Tuominen NMK Aremark Volvo  S40
433 Jan-Widar Jahrmann NMK Hadeland Volvo  
434 Marius Myrher Svendsen NMK Trøgstad Volkswagen  Marius M Svendsen Motorsport
435 Erik Svartås KNA Varna Citroen  2010
436 Kristine Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  corsa
437 Robin Bakke Andresen - -  
Rallycross Historic
501 Ole Johan  Sæther NMK Trøgstad Volkswagen  1500
502 Øyvind Martiniussen NMK Elverum Volvo  
505 Jan  Johansen NMK Trøgstad Opel  Kadett GT/E
506 Leif Andre  Øvergård NMK Elverum Volkswagen  1303