Deltakere StHans crossen 2019/2. Runde i bilcross.no-cup  

Tidsrom: 22.06.2019 - 23.06.2019. Arrangør: NMK Modum og Sigdal. Løpsform: .

Kvalifiseringsløp for junior og Senior. 2. Runde i Bilcross.no-cup. Pga Dårlig nett dekning, er det ikke mulig og vise lisenser/medlemskap i gnist. Ta Screenshot/skriv ut lisensene dine. Husk at alle hjemmeførere må melde inn funksjonær til Lina Haga tlf. 481 96 277 ved påmelding.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Håvard Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
202 Simen Løvlid NMK Modum og Sigdal Volvo Løvlid Motorsport  
204 Joakim  Tovsrud NMK Modum og Sigdal Volvo  240
205 Kristian Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo  
206 Johnny Hansen NMK Grenland Opel  Vectra turk motorsport
207 Sander  Tobiassen NMK Kongsberg Plymouth  
208 Petter Tobiassen NMK Kongsberg Ford  Team halvfart motorsport
209 Iver Haga NMK Modum og Sigdal BMW  5-serie
210 Ådne Haga NMK Modum og Sigdal Volvo  240 GL
211 Mats Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal Ferrari  
212 Håkon Gaptjern NMK Nedre Hallingdal Volvo  
213 Henrik  Aaskjær NMK Nedre Hallingdal Ford  
214 Linn Jeanett  Berg NMK Modum og Sigdal BMW  
215 Torjus Halland NMK Nore og Uvdal Toyota  Evo Team Halland
216 Per Nymoen Brennhaugen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
217 Håvard  Brekka NMK Tinn BMW  
218 Elise Brekke NMK Kongsberg Opel  
219 Kevin Settendal Johnsen NMK Bø Nissan  Familievogn
220 Emilia Sollie NMK Hønefoss Volvo  
221 Bjørn Levorsen Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel  Astra
222 Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal Ford  Sierra
223 Adrian Brathaug NMK Grenland Annet  
224 Nora Tutanrud Strømsodd NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
225 Kjetil  Listul abrahamsen NMK Bø Volvo  Heddal racing
226 Kasper Haug NMK Hønefoss Volvo  
227 Peder  Braaten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
228 Kaisa Hansen NMK Hønefoss Volkswagen  Golf
229 Emma  S Haug NMK Hønefoss Volkswagen  
230 Emil Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
231 Sondre Kløvstad NMK Kongsberg Nissan  Almera
232 Ruben Tollefsrud KNA Eiker Annet  
233 Espen Løver NMK Grenland Saab  93
BC - Junior debutant
251 Ingrid Maria Fulsås NMK Nore og Uvdal Peugeot  206
252 Emma Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
253 Guro  Nakkerud NMK Drammen VW  Golf
BC - Junior trening
401 Henrik Hofton NMK Modum og Sigdal Volkswagen boble  
BC - Senior
1 Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Opel  
2 Anders Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
3 Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal Boble  
4 Morten  Sætren NMK Drammen Opel  
5 Glenn Robert  Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil racingteam & Haugen motorsport
7 Bjørn-erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Volvo  Davidsen motorsport
8 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non stop racing
9 Stig arild Fingarsen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team HalvFart Motorsport
10 Anders Ivarsen KNA Eiker Annet  Ivarsen motorsport
11 Marius G Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Akselsen msp.
12 Gunder G Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Akselsen msp.
13 Amund  Reistad NMK Modum og Sigdal Ford  Noe uslålig
14 Niklas Snippen NMK Nedre Hallingdal Volvo  240 Olabil Racingteam
16 André Nilssen NMK Modum og Sigdal Volvo  
17 Martin Hellvik NMK Larvik Volkswagen  Hellvik Motorsport
18 Espen  Kerim NMK Konsmo «Luntemix»  Sørlandsbanden
19 Thomas Moen NMK Kongsberg Kia  Carnival
20 Jonas  Høgmoen NMK Modum og Sigdal Citroen  
21 Sindre Nordgren NMK Gjøvik Porsche  
22 Odd Erik Berg NMK Kongsberg Volvo  
23 Mats Bakken NMK Konsmo Volvo  Team Jørn "R"
25 Jon-Petter Malmberg NMK Aremark Volkswagen  
26 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  
27 Stian Modalen NMK Gol Volvo  240
28 Marius Pettersen NMK Kongsberg Team Halvfart Motorsport  
29 Eirik Andersen NMK Modum og Sigdal Volvo  Andersen edition
30 Tron Tveiten NMK Modum og Sigdal Volvo  
31 Daniel Henriksen NMK Valdres Annet  Henrix1
33 Trond Rødengen NMK Sande Rødengen Motorsport  Rullator
35 Jørn Rødland NMK Konsmo BMW  Team Jørn "R"
36 Stein Tore Bakke NMK Konsmo Mercedes-Benz  Team Jørn "R"
38 Lasse  Skistad NMK Kongsberg Volvo  240
39 Rune Teigen NMK Kongsberg Volkswagen  TBCT
40 Halvard Bergan NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
41 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Oldsmobile  Non stop racing
42 Arne Storebraaten NMK Gol Volkswagen  
43 Eivind  Gryte NMK Tønsberg Volvo  
44 Espen Pedersen  Kind NMK Modum og Sigdal Volvo  
45 Joachim Grønvold NMK Sande Opel  Ascona c
46 Henrik Torp KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  Boble
47 Jan Håkon Hofton NMK Modum og Sigdal Volkswagen boble  
48 Jan Jellum NMK Modum og Sigdal BMW  
49 Tom Kenneth Lilleås NMK Kongsberg Annet  Siste Lita Racing
50 Jens p.  Jacobsen NMK Modum og Sigdal Opel  Ascona B
51 Even Haga NMK Modum og Sigdal Volvo  
52 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
53 Mariusz Rawski NMK Kongsberg Volvo  Team halvfart
54 Jaran Pedersen NMK Modum og Sigdal Volvo  Team Energi,
55 Jostein Martinsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
56 Ola Velstadbråten NMK Modum og Sigdal Volvo  240
57 Kjetil Midtbø NMK Konsmo Opel  Manta B Team Jørn "R"
58 Joakim  Holm NMK Modum og Sigdal Volvo  Team Energi, 240
59 Asbjørn  Strøm NMK Kongsberg Alfa Romeo  Italiensk hybrid
60 Geir Tore  Breivik NMK Modum og Sigdal Volvo  245
61 Roger  Johnsen NMK Bø Opel  
62 Stian Martinsen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Golf
63 Even  Velstadbråten NMK Modum og Sigdal Volvo  240
64 Ole-Martin  Monsen NMK Hønefoss BMW  
65 Karl martin Karlsen NMK Modum og Sigdal Ford  
67 Joakim Skalstad NMK Bø Saab  Neca Pipe edition
68 Rune Grønvold NMK Sande Opel  Grønvold Motorsport
69 Steffen  Løvlid NMK Modum og Sigdal Volvo  240
70 Roger  Igelström NMK Trøgstad Volkswagen  Boble
71 Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Volvo  For slapp:(
72 Henning Bergan  Karlsrud NMK Nore og Uvdal Volvo  
73 Simen Dokken NMK Nore og Uvdal Volvo  240
74 Torgeir Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  245
75 Jonas  Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland Opel  
76 Oliver Engen NMK Modum og Sigdal BMW  520
77 Øyvind Jokerud NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Golf
78 Tommy Gulliksen NMK Grenland Opel  Team bakglatt
79 Simen Eriksen Nepstad NMK Konsmo BMW  E36 Team Jørn"R"
80 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Annet  SUS OG DUS
82 Joachim Kerim NMK Konsmo Volkswagen  
83 Gaute Hofton NMK Modum og Sigdal Volvo  
84 Sigbjørn Haugland NMK Bø Ford  Cougar Team Tennplugg
BC - Senior debutant
151 Morten Trønnes NMK Drammen Annet  
BC - Damer
301 Jeanette Lilleås NMK Kongsberg Siste lita racing  
302 Linn-kristin Sundet NMK Kongsberg Opel siste lita racing team  
303 Anne Monika Elnæs NMK Nedre Hallingdal Veit ikke  Olabil Racingteam
305 Henriette Davidsen NMK Sandefjord Opel  
306 Linn kristin Bernhardsen NMK Sande Saab  Bernhardsen motorsport
307 Andrine  Leer NMK Modum og Sigdal Saab  
308 Anita Smeland NMK Kongsberg Ford  Sierra All In Motorsport
309 Njærheim Wenche NMK Kongsberg Mazda  Burud Racing
310 May brit Haugland NMK Bø Volvo  HMek
311 Karola Øye NMK Valdres Annet  
312 Camilla Tollefsen NMK Nedre Hallingdal Opel  
313 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
314 Inger  Berger NMK Nedre Hallingdal Volvo  
315 Ida  Landerud NMK Kongsberg Volvo  240
316 Karin Råen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Trekkoppbil😅
317 Råen Marte NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
318 Frida Hofton NMK Modum og Sigdal Volkswagen boble  
319 Thea Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Lienbuss Boble
320 Robin Celine Stensrud NMK Aurskog - Høland Opel  
321 Eirin Holmen NMK Nedre Hallingdal BMW  
322 Kjersti Bergan NMK Modum og Sigdal Volvo  245
323 Mari Tutanrud Strømsodd NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
324 Lorena Karlsen NMK Modum og Sigdal Ford  
325 Anne  Skollerud NMK Hønefoss BMW  
326 May Iren Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Toyota  
327 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Volvo  
328 Siv Margrete  Skollerud NMK Hønefoss BMW  
330 Sara Rugtvedt NMK Grenland Opel  Team bakglatt
331 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  Team Rosa
332 Unn-Linea Hjelde NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team Halvfart Motorsport
333 Tine Tangen NMK Kongsberg Opel  Team Halvfart Motorsport
BC - Veteran
501 Bård Skalstad NMK Modum og Sigdal Volvo  
502 Morten  Myhrer KNA Modum og Ringerike Mazda  
503 Kjetil Solli NMK Modum og Sigdal Annet  
504 Bjørn vidar  Bråten KNA Modum og Ringerike Volvo  
505 Ingard Vihovde NMK Notodden Chrysler  
506 Jan Håkon Hofton NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
507 Henrik Opsal NMK Hurum og Røyken Volkswagen  Golf
508 Ann-Beth Storø NMK Sande Annet  
RSN u/2,4
801 Odd Erik Berg NMK Kongsberg Volvo  
802 André Nilssen NMK Modum og Sigdal Volvo  242
803 Ruben Setra NMK Gol Volvo  242 RS Motorsport
804 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal Volvo  
805 Knut Bråthe KNA Eiker Volvo  242
806 Glenn Robert  Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil racingteam & Haugen motorsport
807 Rune Ellefsen NMK Drammen Volvo  
808 Thomas Bjørkeng KNA Indre Ytre Østfold Ford  Escort mk1
RSN o/2,4l
851 Svein Erland Finnerud NMK Modum og Sigdal Volvo  242
852 Mads Kasa NMK Hønefoss Ford  Reklame.no
853 Tom Nakkerud NMK Drammen Porsche  944
NRC
701 Ole Christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal Opel  Terje Tandberg Transport