Deltakere Roppecrossen 2019 

Tidsrom: 11.05.2019. Arrangør: NMK Nedre Hallingdal. Løpsform: .

Kvalifisering til landsfinalen BC Senior og BC Junior.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Mats Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal Volvo  
101 Håkon Gaptjern NMK Nedre Hallingdal Volvo  
102 Peder  Braaten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
104 Håvard Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
105 Sander  Tobiassen NMK Kongsberg Scania Super Team HalvFart  
106 Jenny kristine Staakkan NMK Grenland Volkswagen  Golf jkls racing
107 Johnny Hansen NMK Grenland Opel  Turk motorsport
108 Petter Tobiassen NMK Kongsberg Ford  Team halvfart motorsport
109 Emil Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
110 Adrian Brathaug NMK Grenland Volkswagen  
111 Nora Tutanrud Strømsodd NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  Golf
112 Simen Løvlid NMK Modum og Sigdal Volvo  
113 Emilia Sollie NMK Hønefoss Volvo  
114 Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal Ford  Sierra
115 Henrik  Aaskjær NMK Nedre Hallingdal Ford  
116 Robin Kristiansen NMK Hønefoss Volkswagen  Rar golf teamnitro
BC - Senior
1 Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal Golf  
2 Vegard Endrerud NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
4 Glenn Robert  Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil racingteam & Haugen motorsport
6 Niklas Snippen NMK Nedre Hallingdal Volvo  240 Olabil Racingteam
7 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
9 Sivert  Maribo NMK Nedre Hallingdal Volvo  
10 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
12 Magnus  Simonsen NMK Kvinesdal Opel  
14 Jostein Martinsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
15 Jan-sverre Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
18 Hallvard Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Peugeot  
19 Stian Olsen NMK Bergen Opel  FOG
20 Eirik Fjeldstad NMK Bergen Opel  Fjelli Motorsport
21 Kjetil Nymoen NMK Gol Volkswagen  
22 Kjell A Stillingen NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
23 Emil Spildrejorde NMK Gol Opel  
24 Stian Evensen NMK Nord - Gudbrandsdal Mazda  Mx3
25 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  
26 Bjørnar Livgård NMK Gol BMW  
27 Stian Modalen NMK Gol Annet  
28 Stig arild Fingarsen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  190 Team HalvFart Motorsport
29 André Nilssen NMK Modum og Sigdal Volvo  Type lang
30 Bjørn omar Fjeld NMK Hønefoss Volvo  Fjeld motorsport
31 Marius G Akselsen NMK Nedre Hallingdal Opel  Akselsen msp.
32 Anders Ivarsen KNA Eiker Volvo  244 Ivarsen motorsport
33 Ørjan  Ottesen Froland Motorsport Volkswagen  
34 Aleksander Stokke NMK Bergen Opel  Astra
35 Henrik Opsal NMK Hurum og Røyken Volkswagen  Golf
36 Roger Nordheim Froland Motorsport Ford  Nordheim motorsport
38 Kristian Holtvedt NMK Hurum og Røyken Volvo  
39 Kristian Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Pontiac  
41 Sigbjørn Haugland NMK Bø Ford  Team Tennplugg
42 Torbjørn  Smeland NMK Modum og Sigdal Volvo  740
43 Torgeir Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  245 Team VMK
44 Nils Olav  Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  
45 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
46 Anders Golberg  Brenno NMK Gol Volvo  
47 Marius Havre NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
48 Kim Berg NMK Hønefoss Volvo  850 TEAM NITRO
49 Amund  Reistad NMK Modum og Sigdal Volvo  Løvlid/Reistad motorsport
BC - Damer
300 May Iren Natten Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Peugeot  306
302 Hanne Jobine Eriksen NMK Kvinesdal Astrix  
305 Linn kristin Bernhardsen NMK Sande Mazda  Bernhardsen motorsport
306 Mari Tutanrud Strømsodd NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
308 Åshild Onstad NMK Valdres BMW  
309 Vilde Sundet NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team HalvFart motorsport
310 Guro Andersen NMK Nedre Hallingdal Mazda  
311 Ida Marie Eriksen NMK Konsmo Peugeot  
312 Anne Skollerud NMK Hønefoss Volkswagen  
BC - Veteran
201 Bjørn vidar Bråten KNA Modum og Ringerike Fiat  850
202 Morten Myhrer KNA Modum og Ringerike Mazda