Deltakere VÅRLØP, KVAL TIL NMKS JUNIORLANDSFINALE 14 APRIL  

Tidsrom: 14.04.2019. Arrangør: NMK Konsmo. Løpsform: .

NMK KONSMO INVITERER TIL BC/ RC 14 APRIL, LØPET ER KVAL TIL NMKS JUNIORLANDSFINALE OG RESERVEKVAL TIL NMKS SENIORLANDSFINALE LØPET INNGÅR I KONGEN,KNEKTEN, DRONNINGEN OG RXKONGEN AV KONSMO MOTORBANE NB STARTNUMMER ER IKKE ENDELIGE

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Martin Tveit Froland Motorsport BMW  
201 Sander  Tobiassen NMK Kongsberg Scania Super  
202 Petter Tobiassen NMK Kongsberg Ford  Team HalvFart Motorsport
203 Eivind Riisland NMK Åmli og Nissedal motorklubb Datsun  Automat slådda.
204 Kristian Tisland NMK Konsmo Annet  
205 Sindre Løland NMK Konsmo Volkswagen  
206 Håkon Tisland NMK Konsmo Ssangyong  
207 Camilla Husbedt NMK Kvinesdal Opel  
208 Mats Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal Bulldoser  
209 Håvard Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
210 Adrian  Haslestad KNA Aust-Agder BMW  
211 Benjamin Tveit Halvorsen NMK Larvik Opel  Astra
212 Trond Simen Larsen NMK Konsmo Honda  
213 Carl Erik Berg NMK Konsmo -  
214 Ingrid Hodne NMK Kvinesdal Opel dekkomsetning motorsport  
215 ANDRINE RAFOSS NMK Konsmo Honda  
216 Ole Einar Haagensen NMK Konsmo Ford  Sierra
217 Tobias L Kjær KAK Kristiansand AutomobilKlubb Honda  Prelude
218 Knut Venemyr Froland motorsport BMW  E36
219 Joakim Ågedal NMK Konsmo Volkswagen  
220 Thomas Egeli NMK Konsmo Lada  Skamskeiv lada Egeli motorsport
221 Simon Sødal NMK Konsmo Volvo  
222 Sondre Simonsen NMK Kvinesdal Opel  Kjøreskole.no
223 Gjøran Fløystøl KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
224 Jonas Spangen NMK Hamar Annet  
225 Per Einar Skeie NMK Konsmo Annet  
226 Jonas Fredriksen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
227 Ida Celine  Christiansen NMK Grenland BMW  
228 Stian Hilton KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  242
229 Karl Burczyk Froland Motorsport Mercedes-Benz  
BC - Junior trening
250 Alexander Kallhovd NMK Konsmo BMW  E39
251 Ernst Sander Larsen NMK Konsmo Honda  
252 Martin  Hauge KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Escort MK1
253 Stian Raen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
BC - Senior
1 Bjørn-Erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Kadett Davidsen motorsport
2 Kim Lien Froland motorsport Volvo  Skækk
3 Jørn  Rødland NMK Konsmo Mercedes-Benz  190 Team Jørn "R"
4 Kjetil Midtbø NMK Konsmo Opel  Manta DTM,team Jørn "R"
5 Mats Bakken NMK Konsmo Volvo  Team Jørn "R"
6 Erik Friisø jensen Froland motorsport Volvo  
7 Henriette Davidsen NMK Sandefjord Opel  
8 Ole Apeland NMK Egersund Opel  Monkeypower
9 Stein Tore Bakke NMK Konsmo BMW  
10 Marius Roland NMK Konsmo BMW  E30
11 Aleksander Haslestad KNA Aust-Agder BMW  
12 Vetle Johansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  245
13 Jarl-Ivar Bendixen NMK Konsmo Bentley  
14 Frode Kallhovd NMK Kvinesdal BMW  Dekkomsetning Motorsport
15 Andreas Lote Rosland NMK Egersund Volvo  855 Rosland Racing
16 André  Tronstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  «Øvrebø Rasarlag»
17 Joachim  Kerim NMK Konsmo Volkswagen  Boble sørlandsbanden
18 Kjell Utsogn KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra 2800
19 Leif Johnny Ludvigsen KNA Aust-Agder BMW  
20 Aleksander  Brisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
21 Preben Aarli KAK Kristiansand AutomobilKlubb Mercedes-Benz  190
22 Alf Olav Askland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  
23 Tommy Svendsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb BMW  Bmw ''Øvrebø Rasarlag''
24 Magnus  Simonsen NMK Kvinesdal Opel  
25 KEVIN WESTPHAL NMK Konsmo Mercedes-Benz  "De Tysker"
26 MICHAEL WESTPHAL NMK Konsmo Mercedes-Benz  "De Tysker"
27 Ole Jørgen  Bakkan KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Kort Øvrebø Rasarlag
28 Erik  Drange KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  740 "Øvrebø Rasarlag"
29 Eirik Sebastian Byremo NMK Konsmo BMW  E36 Team Byremo Bygg
BC - Damer
700 Tove Josdal-Homme NMK Kvinesdal Opel  Vectra
701 Elisabeth Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  745
Rallycross
400 Liz Wessel NMK Drammen Ford  Wessel Motorsport
401 Kim Åvar  Meland NMK Konsmo BMW  E30 M3
402 Frode Leirhol NMK Valdres Volkswagen  Wankel
403 Fredrik Ågedal NMK Konsmo BMW  M3
404 Sondre Fuglestveit NMK Konsmo Ford  Escort RS 2000
405 Ørjan Lutsi NMK Jørpeland Volvo  Pv
406 Thomas Haagensen NMK Konsmo BMW  M3
407 Monica Enerberg Krabyskogen Motorsport Volvo  242
408 Tor Henning Tisland NMK Konsmo Volvo  S40
409 Giert Mørk NMK Konsmo Volvo  S40
410 Aleksander Haslestad KNA Aust-Agder BMW  BMW M3
411 Anders Hansen KNA Varna Volkswagen  Polo s1600
412 Arnfinn Rosland NMK Egersund Volvo  240
413 Håvard  Fuglestveit NMK Konsmo Volvo  S-40
414 Per Magne Svardal NMK Konsmo Peugeot  206