Deltakere NMKs JUNIORLANDSFINALE  

Tidsrom: 03.08.2019. Arrangør: NMK Konsmo. Løpsform: .

NMKs JUNIORLANDSFINALE I BILCROSS KONSMO MOTORBANE 3 AUGUST

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
1 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Opel OHS RX  
2 Emil Sivesind NMK Gjøvik Volvo  
3 Lars Løstegård NMK Gol Opel  
4 Eivind Kristoffersen NMK Dyrøy BMW  318i
7 Espen  Andersen NMK Harstad Opel  Ascona B
10 Magnus Ransedokken NMK Gol Toyota  
11 Carl-emil Heimvik NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
12 Benjamin Tveit Halvorsen NMK Larvik Volkswagen  Golf
13 Eivind Riisland NMK Åmli og Nissedal motorklubb Datsun  Automatslådda
14 Håvard Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
15 Håkon Tisland NMK Konsmo BMW  Isetta
16 Andrine Rafoss NMK Konsmo Volkswagen  2
17 Trond Simen Larsen NMK Konsmo Honda  
18 Marte Eline Havre NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
19 Sindre Løland NMK Konsmo Volkswagen  
20 Thomas Tofting NMK Bergen Saab  
21 Hans Ivar Olsen Gjersøe NMK Tønsberg Toyota  Olsenbanden Motorsport
23 Daniel  Lindfjord NMK Elverum Opel  Team Lillegrend
24 Jens Berger NMK Elverum Saab  
25 Kjetil Listul abrahamsen NMK Bø smolvo  Heddal racing
26 Emil Gjenga Lund NMK Hamar racerbil  
27 Ole Christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal Annet  Terje Tandberg Transport
28 Ken Andre Granheim NMK Sande Volvo  Langtak
29 Håvard Brekka NMK Tinn Annet  
31 Sondre Stener Olsen NMK Tønsberg Renault  Olsenbanden motorsport
32 Kristian Lien KNA Solør Motorsport Honda  Civic
33 Emil Kjelgård NMK Gardermoen Mitsubishi  Noe kule greier
34 Elise Brekke NMK Kongsberg Opel  
35 Odin  Markussen NMK Rana Volvo  740
36 Jonas Spangen NMK Hamar Annet  
37 Robin Kristiansen NMK Hønefoss Ford  Mondeo teamnitro
38 Jenny Kristine  Staakkan NMK Grenland Volkswagen  
39 Kristian Aasheim NMK Elverum Annet  
41 Mats W. Marthinsen NMK Larvik Volkswagen  Golf
42 Shelby Henriksen NMK Fluberg Opel  Astri Team Henrix1
44 Peder Braaten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
45 Stine Bekkevold NMK Hamar Annet  
46 Emilie Pettersen NMK Hamar Annet  
47 Sivert Baastad NMK Trysil Hyundai  Trysil Racing
48 Kevin Wiken NMK Hamar Volvo  
49 Roar Bråten NMK Trysil Opel  
50 Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal Ford  Sierra
51 Håkon Gaptjern NMK Nedre Hallingdal Volvo  
52 Carl Erik Berg NMK Konsmo Volkswagen  
53 Silje Gjenga Lund NMK Hamar Annet  Noe fælt
54 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal Volvo  240 dog
55 Malin marie Rønningen NMK Sør - Gudbrandsdal Annet  
56 Adrian  Haslestad KNA Aust-Agder BMW  
57 Gjøran Fløystøl KAK Kristiansand AutomobilKlubb Annet  .
58 Malin Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegrend
59 Amund  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
60 Emil Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
61 Joakim  Ågedal NMK Konsmo Volkswagen  
62 Odin Løland NMK Kvinesdal Bil  
63 Kristian Tisland NMK Konsmo Volkswagen  Golf
64 Even  Bergum NMK Sør - Gudbrandsdal Renault  
65 Tom Arild Westerhaug NMK Hamar Saab  Wester`n Power
66 Mats Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal No Rått  
67 Anne Kjersti Hegard NMK Tinn Volkswagen  
68 Kristian Skorild NMK Orkla Opel  
69 Thomas Egeli NMK Konsmo Volvo  EGELI MOTORSPORT
70 Jens Hvaal NMK Larvik Peugeot  
71 Marthe Brekke NMK Kongsberg Annet  
72 Per Einar Skeie NMK Konsmo BMW  
73 Thea Mathilde Bergan NMK Nore og Uvdal Saab  
74 Henrik Eid NMK Melhus Volvo  
75 Martin Tveit Froland Motorsport Volvo  
76 Vilma Åsheim NMK Trysil Mitsubishi  Trysil Racing
77 Hanna Berget Tangvik NMK Melhus Ford  Focus
79 Emil "Bernt" Haugen NMK Aremark Opel  Raserbil - Raggen Racing
80 Odin Lindal KNA Solør Motorsport Volvo  
81 Simon Sødal NMK Konsmo Volvo  240
82 Kristoffer Lie NMK Elverum Annet  Team Lillegrend
83 Sondre Simonsen NMK Kvinesdal Opel  Kjoreskole.no
84 Sindre Haug NMK Drammen Opel  
85 Markus Elvelund NMK Hamar Ford escort ElvelundMotorsport  
86 Victoria  Asphaug NMK Melhus Opel  
87 Dennis Johnsen NMK Melhus Opel  Astra Lars’n & Johnsen Racingteam
88 Joakim Raaket NMK Melhus Volvo  
89 Henrik Bekkeseth Brandsgård NMK Nore og Uvdal BMW  318is
90 Adrian Brathaug NMK Grenland Volkswagen  
91 Joakim Holtmoen NMK Hamar Volvo  244
92 Sander Tobiassen NMK Kongsberg VW TeamHalvFartMotorsport  
93 Sandra Kraft-Vikan NMK Melhus Opel  Astra
94 Lasse  Aaberg NMK Bergen Ford  Ka
95 Ole Lønning NMK Vikedal Volvo  240 FRT
96 Emilie  Haukeland NMK Bergen Volkswagen  Team Emilie Haukeland Motorsport
97 Daniel Finnvik NMK Vikedal Volvo  240 Team Innante
98 Marius Noraberg KNA Aust-Agder Volkswagen  
99 Morten bakken Borge NMK Bergen Volvo  Osterøy rasarlag
100 Eirik H.Berget NMK Gol Volkswagen  
101 Kevin Settendal Johnsen NMK Bø Nissan  Familievogn
102 Hein Høljeneset NMK Trysil VW Trysil Racing  
103 Marius Tjåland NMK Egersund Volvo  240 Tjåland Racing
104 Odd-Sverre Linnerud NMK Notodden Volvo 850 Linnerud RacingTeam  
105 Patrik Sørlie NMK Gardermoen Honda  
106 Ellen Marie Helleberg Drøbak NMK Notodden Volkswagen  Kermit. Drøbak Racing
107 Anna Hagen NMK Larvik Annet  
108 Tor martin Rustand fingarsen NMK Hønefoss Ford  
109 Karl Burczyk Froland Motorsport Annet  
110 Mats Lund  Heimdahl Krabyskogen Motorsport Annet  
111 Espen Løver NMK Grenland Annet  
112 Sondre  Åsheim NMK Vikedal Volvo  240 Team Himamekk
113 Ivan Kallekleiv NMK Bergen BMW  Osterøy rasarlag
116 Magnus Ekhom NMK Kvinesdal Ford  
117 Joakim Sture Pettersen NMK Grenland Volvo  360
118 Hedda Hosås NMK Bergen Opel  
119 Nikolai Karlsen NMK Bergen Volkswagen  Golf, NIDA Motorsport