Deltakere NMK's Landsfinale Senior 2019 

Tidsrom: 24.08.2019. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: NMK's Landsfinale Bilcross Senior 2019.

NMK's Landsfinale Senior 2019 Husk å fylle ut alle felter :)

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Senior
1 Thomas Hårberg NMK Verdal/Levanger Opel  Astra
2 Joakim Gjønnes NMK Verdal/Levanger Opel  TMD Racing
3 Roger Monkan  Eidem Hell Motorsport Nissan  
4 Asgeir Taraldsen NMK Melhus Saab  
5 Tom Kristian Lien NMK Modum og Sigdal VW Boble TK-SPORT  
7 Mari Hoel NMK Krabyskogen Mazda  
8 Hans Martin Nybråten NMK Grenland Team Bakglatt  
9 Karola Øye NMK Valdres Opel  
10 Marte Marthinsen NMK Larvik Peugeot  
11 Karoline Bergum NMK Valdres Opel  Vectra
12 Rune Grønvold NMK Sande Toyota  Grønvold Motorsport
13 Sigbjørn Østbø NMK Vikedal Volkswagen  Golf Østbø Motorsport
14 Anders  Myking NMK Bergen Volkswagen  Passat
15 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  Vectra
16 Aleksander Stokke NMK Bergen Opel  
17 Sølve Østbø NMK Vikedal Opel  Astra Østbø Motorsport
18 Atle Teigland NMK Bergen Osterøy Rasarlag  
19 Stian Hoel NMK Krabyskogen Opel  
20 Jørn R. Grinden NMK Elverum Saab  
21 Alexander Hauglid NMK Valdres Opel  
22 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Annet  Grønlund Motorsport
23 Bjørn-Erik Davidsen NMK Asker Opel  Davidsen motorsport
24 Glenn are Nyberg NMK Fluberg Toyota  Team Bybrua
25 Morten  Sætren NMK Drammen Opel  Gnisten Motorsport
26 Sindre Nordgren NMK Krabyskogen Honda  
27 Christian Hobæk NMK Larvik Volkswagen  
28 Tom Burås NMK Aurskog - Høland Opel  
29 Martin Nyhagen NMK Hamar Mercury  
30 Sindre Aleksander Lilleåsen KNA Solør Motorsport Ford  
31 Lars E Aasvestad NMK Hamar Opel  
32 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  
33 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
34 Hallvard Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Citroen  Bx
35 Sander Sørlie NMK Aremark Peugeot  Tesla
36 Øistein  Ulven NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
37 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal Smart  
38 Erik Lomundal NMK Krabyskogen Volvo  
39 Jørn Tore Aspelien NMK Krabyskogen Honda  
40 Ole-Kristian Aamodt NMK Hamar Volkswagen  
41 Vegard Endrerud NMK Nedre Hallingdal -  
42 Anne  Skollerud NMK Hønefoss Mercedes-Benz  
43 Svein Helge  Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
44 André Tronstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra «Øvrebø Rasarlag»
45 Jan Ola  Kile KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  205
46 Mats Bakken NMK Konsmo Volvo  Team Jørn "R"
48 Arild Westerhaug NMK Hamar Saab  Wester`n Power
49 Ørjan Ottesen Froland Motorsport Volkswagen  
50 Sebastian Huse NMK Aremark Toyota  Corolla KE70
51 Eirik Sandvik NMK Vikedal Volvo  
52 Tommy Eng NMK Hamar Volvo  240 Team Engs
53 Simen Korsmo NMK Elverum Saab  
54 Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal Uvisst  
55 Mats  Åsheim NMK Trysil Ford  Trysil Racing
56 Kjetil Tovsrud NMK Krabyskogen Volvo  Team Laban
57 Dennis Mørkhagen - Saab  
58 Frode Kallhovd NMK Kvinesdal BMW  Dekkomsetning Motorsport
60 Emil Spildrejorde NMK Gol -  
61 Åge Hansen NMK Aremark Opel  Kadett
62 Kristian Klepp NMK Verdal/Levanger Volvo  
63 Kristine Rønne NMK Gardermoen Opel  Rønne Motorsport
64 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
65 Marius Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
66 Robert Sem Frisli NMK Verdal/Levanger Volvo  ??
67 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  Skyggesia Motorsport
68 Kristian Eilertsen NMK Elverum Saab  
69 Erlend Nonstad NMK Verdal/Levanger Toyota  Supra
70 Bjørnar Livgård NMK Gol Volvo  
71 Ola Mariåsen NMK Aurskog - Høland Opel  Ro motor
72 Jahn-Aleksander Sanneraugen NMK Modum og Sigdal Golf  
73 Steffen Raaholdt NMK Valdres Volvo  
74 Marcus Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  945
75 Gøran  Skarten NMK Krabyskogen Volvo  
76 Patrick Gystad NMK Gardermoen Opel  EV Motor
77 Jørn Rødland NMK Konsmo Mazda  Rx7 Team Jørn "R"
78 Erik Hansen NMK Sande Opel  
79 Marius Sannerhaugen NMK Elverum Volkswagen  Mjukis
80 Arnold Falkgjerdet NMK Kvinesdal Honda  Dekkomsetning Motorsport
81 Ken Roger Tandberg NMK Gardermoen Opel  
82 Jan Lillegrend NMK Elverum Opel  Team Lillegrend
83 Mathias  Ellefsrud NMK Gardermoen Opel  
84 Nils Arne Steigedal NMK Støren Volvo  240
85 Arve Sætereng NMK Melhus Volkswagen  Golf R
86 Hans Liberg NMK Hamar Saab  90
87 Kjetil Solli NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
88 Espen Andrè Øwre Kilen KNA Solør Motorsport Bofors  Kilen Motorsport
89 Kristoffer Aspelien NMK Krabyskogen Opel  Kadett
90 Bjørnar Steen KNA Solør Motorsport Annet  
91 Stein Tore Bakke NMK Konsmo Mercedes-Benz  Team Jørn "R"
92 Øyvind Wekre NMK Melhus Opel  
93 Steffen Krogstad NMK Melhus Saab  99
94 Arild  Sandnes Hell Motorsport Opel  
95 Arill Randen NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
96 Robin T Bratten NMK Bergen BMW  E36 TB Motorsport
97 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Annet  SUS OG DUS
98 Simen Eriksen Nepstad NMK Konsmo BMW  E36 Team Jørn"R"
99 Sigbjørn Haugland NMK Bø Annet  Team Tennplugg
100 Mathias Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel  
101 Sondre Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  Team Himamekk
102 Christoffer Torgersen NMK Sande Annet  GT Racing
103 Tor Ole  Grythe NMK Hønefoss Annet  Sus og dus
105 Glenn Haug NMK Gardermoen Annet  
106 Frode Leihol NMK Valdres Volkswagen  
107 Stian Espevoll NMK Vikedal Volkswagen  Boble Team Himamekk
108 Lars Olav Løkken Lomundal NMK Orkla Hyundai  H1
109 Arne-joar Hamland NMK Ytre Namdal Opel  Vectra
110 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
111 Joakim Skalstad NMK Bø Annet  All In Motorsport
112 Magnus Amundsen NMK Gardermoen -  M. Amundsen motorsport
113 Kim Danielsberg NMK Rendalen Volvo  He-Bi
114 Malin Abelsen Wigdahl NMK Melhus Annet  
115 Stein Inge Moen NMK Grenland Annet  
116 Sven Roar Bråthen NMK Hønefoss BMW  3??
117 Andreas Bolland NMK Støren Opel  Kadett
118 Henning Strand NMK Valdres Volvo  244
120 Frank Jevne NMK Rendalen Nissan  He-BI Racing
121 Jonas Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland Volkswagen E18 boble  
122 Thomas Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  Team Himamekk
123 Bjørn rune Vatne Froland Motorsport Peugeot  
124 Kjell Morten  Snøan NMK Støren Opel  Kadett
126 Stefan Hulsund NMK Melhus Opel  Kadett
127 Endre Bøen NMK Valdres Peugeot  
128 Martin  Wikran NMK Rana BMW  Touring
129 Arild  Stensrud NMK Hamar Saab  900
130 Frode Eriksson NMK Verdal/Levanger Volvo  240
131 Ståle  Bolland NMK Melhus Saab  99
132 Jon Olav Hodne NMK Kvinesdal Opel  Dekkomsetningen Motorsport
133 Marius Karlstad NMK Gardermoen Volkswagen  Golf
134 Anders Ubostad NMK Konsmo Volvo  Team-green
135 Kevin Westphal NMK Konsmo Mercedes-Benz  "De Tysker"
136 Simen Narvestad NMK Kvinesdal Volkswagen  
137 Kim Gammeltorp NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
138 Vetle Johansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  245
139 Tor Ivar  Netlandsnes NMK Kvinesdal Opel  Villminksbanden
140 Sigurd Erik Egeland NMK Kvinesdal Volvo  240
141 Fredrik Tålesen NMK Hamar Volvo  242
142 Alexander Skibnes NMK Melhus Opel  Calibra
143 Bård Gundersen  Skotvoll Hell Motorsport Volvo  245
144 Lars Opland NMK Melhus Opel  Astra
145 Martin Borten NMK Melhus Opel  Borten Motorsport
146 Kjetil Moe NMK Støren Volvo  
147 Morten Andrè Lie KNA Eiker Volkswagen  Betong
148 Emil Folvik NMK Orkla Opel  TMD Racing
149 Hans Ivar  Ljøkjel NMK Melhus Volvo  ???
150 Bjørn Eirik Brenne NMK Verdal/Levanger Volvo  
151 Steffen Restad NMK Melhus Volvo  245
152 Jon Arve Svendsen NMK Ytre Namdal Nissan  
153 Henrik Wikran NMK Rana Opel  Kadett c
154 Simen Bjerkset NMK Melhus Volkswagen  Golf
155 John Eivind Gunnes NMK Støren BMW  E30
0 Robert Gylland NMK Støren Volvo  245