Deltakere NM Finale Rallycross/ Shortcar 2018 

Tidsrom: 22.09.2018 - 23.09.2018. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: .

Depotet åpner FREDAG 21. September Kl. 09.00 Løpsbil, trekkvogn og hengere plasseres på anvist plass. Depotplass er inntil 12 x 8,5 meter pr deltaker. Ytterlig depotplass MÅ avtales med depotsjef Tormod Karlstad, (Tlf: 909 36 916) og koster kr. 100,- pr m2 . Hver deltager får kun ha en overnattingsenhet pr plass (eventuelt + en servicebil dersom overnattingsenhet er av mindre type og man ikke overstiger antall meter) Det skal være ro i depotet fra kl. 23.00 – 07.00

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
RC Junior
4 Steffen  Hansen NMK Gardermoen Honda  Civic
10 Helena Abrahamsen NMK Larvik Peugeot  207
12 Marius Svendsen NMK Trøgstad Volkswagen  Marius M Svendsen Motorsport
13 Sindre  Løland NMK Konsmo Volkswagen  Golf Gti
14 Magnus  Ransedokken NMK Gol Peugeot  206
15 Mathilde Hanserud NMK Gardermoen Honda  VTEC
16 Christoffer Novak NMK Trøgstad Honda  Civic
17 Trond Simen Larsen NMK Konsmo Honda  Civic
18 Roar Presthus NMK Orkla Peugeot  206
19 Mats  Marthinsen NMK Larvik Honda  Civic
21 Kristine Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  Corsa
22 Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Corsa S1600
23 Kristoffer Kalfoss KNA Solør Motorsport Honda  Civic
24 Martin Stenberg NMK Hadeland Honda  Civic
27 Sander Næss NMK Orkla Toyota  Levin
28 Sindre Haug NMK Drammen Volkswagen  Golf
43 Benjamin  Midttun Njærheim KNA Klepp Motorsport Ford  Fiesta MK7 1600 Sport
88 Ole Henry  Steinsholt NMK Grenland Honda  
96 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Honda  
99 Sindre Biksrud NMK Gol Volkswagen  Golf RSjr
Sweden RCH-Cup
702 Kjell-Åke "Snickarn" Hellkvist Dalby MK Volvo  142 de luxe
704 Mats  Kjellin Ljusdals MS Volvo  142 Historic RX
705 Helge  Jakobsen NMK Aurskog - Høland Volkswagen  1303 RS
707 Vidar Halvorsen NMK Solør Volvo  Amazon
709 Lind Göran Zamora Bollnäs MK Volvo  142
710 Lars Andren fjärås mk Volvo  142
717 Bjørn Egil  Dalen NMK Fluberg Volkswagen  Boble
718 Lars Rosendahl Films MK Volvo  PV
719 Jimmy  Fransén Västerås Motorsällskap Volvo  Amason
721 Anders Klasson ÄLVBYGDENS MK Volvo  AMAZON123 GT
722 Kjell Ole Sæther NMK Trøgstad Volkswagen   1500 T3
723 Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel  Kadett GT/E
Supernasjonal t.o.m. 1600 cm³
102 Asgeir Taraldsen NMK Melhus Renault  Clio
104 Svein G Nielsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  106 maxi
106 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot  206
107 Lise Sandmo NMK Trøgstad Volkswagen  Polo
111 Jan Henning Kleiv NMK Modum og Sigdal Citroen  Saxo Nordbohus Racing
112 Guro Majormoen NMK Kongsberg Citroen  C2
114 Christian Hobæk NMK Larvik Citroen  
116 Helene Hvaal NMK Larvik Citroen  Saxo
117 Per Magne Svardal NMK Konsmo Peugeot  206
118 Anders Granheim NMK Hadeland Renault  Clio
119 Liz Wessel NMK Drammen Ford  Wessel Motorsport
123 Roger Karlsen NMK Drammen Skoda  Fabia 1,6
133 Martin Kjær NMK Grenland Opel  Corsa
155 Robin Andresen NMK Trøgstad Opel  Corsa
177 Knut Øystein Haaland NMK Larvik Volkswagen  Polo GTE
180 Kristine  Salte NMK Kvinesdal Opel  Corsa
188 Erik Christian Flaten NMK Drammen Volkswagen  Polo
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³
201 Daniel Holten NMK Vikedal Ford  Fiesta
202 Ben-Philip  Gundersen KNA Solør Motorsport Ford  Fiesta
204 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger Citroen  Ds3
205 Kenneth Johansen NMK Vikedal Ford  Fiesta
206 Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Ford  Fiesta
209 Sivert  Svardal NMK Konsmo Mazda  RX8
211 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Peugeot  206
212 Sebastian Høidalen NMK Grenland Skoda  Fabia
214 Lina Maria Holt NMK Larvik Peugeot  206
215 Johny Sandmo NMK Trøgstad Opel  Kadett
217 Hans Anders Brænden NMK Gardermoen Ford  Puma
218 Fredrik Kviserud NMK Trøgstad Ford  Puma
220 Raymond  Harring NMK Hadeland Peugeot  207
221 Mathias Kveven Hamre NMK Grenland Ford  Escort
222 Sigurd Erik Egeland NMK Kvinesdal Mazda  RX7
228 Atle Vik KAK Kristiansand AutomobilKlubb Mazda  Rx8
246 Morten Nordbø KNA Aust-Agder Peugeot  206
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
301 Fredrik Ågedal NMK Konsmo BMW  M3
302 Robin Slåttekjær NMK Grenland Ford  Fiesta WRC
303 Kenneth Hansen KNA Varna Volvo  S40 EVO
304 Per Håvard Haugom Krabyskogen Motorsport Citroen  C4
306 Nicholas Andersen KNA Indre Ytre Østfold Ford  Escort MK2
307 Aleksander Bredesen KNA Solør Motorsport Ford  Escort
308 Thomas Hårberg NMK Verdal/Levanger Volvo  S40
309 Agnar Bakken NMK Valdres Volvo  S40
310 Simen Engsvik NMK Aremark BMW  E30
311 Henning Gran NMK Gardermoen Hyundai  Accent
313 John Magnus  Sivesind NMK Gjøvik Ford  Fiesta
314 Geir Klund NMK Aremark Volvo  S40
315 Gustav Holter-Hovind NMK Aurskog - Høland Annet  
316 Jørgen Syversen NMK Aremark Ford  
317 Espen Håkelia NMK Trøgstad Ford  Fiesta
318 Andreas Tveter  Nilsen NMK Trøgstad BMW  E30 M3
319 Thomas Haagensen NMK Konsmo BMW  M3
320 Marius Andersen Østfold Motorsport Volvo  242
322 Mathias Rud KNA Indre Ytre Østfold BMW  E46 Mpower
324 Jan-Olav Engsvik NMK Aremark Hyundai  Accent
327 Espen Kolstadbråten NMK Valdres Ford  Escort
329 Andreas Aarhaug NMK Støren Volvo  S40
330 Kent Vigdal NMK Melhus BMW  E30evo
331 Sander Engsvik NMK Aremark Ford  Escort Mk2
332 Espen Lappen NMK Fluberg Volvo  242
334 Ruben Meisal NMK Grenland BMW  E30 M3
341 Arnfinn Lund NMK Aremark Volvo  S 40
342 Atle  Aamodt NMK Trøgstad Ford  Escort
345 Thomas  Paulsen NMK Aremark Ford  Escort RS 1600
350 Tobias G  Andersen Østfold Motorsport Volvo  240
355 Jo Erik Aa NMK Orkla Ford  Escort MK2
386 Joakim Vestli KNA Oppland BMW  M3
393 Tom Atle Sigfridstad KNA Solør Motorsport BMW  Totto Power
394 Marcus Einarsson Östmarks MFF Volvo  242
397 Leo  Ivarsson Kungsbacka MA Volvo  Pv
398 Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Opel  Corsa
399 Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel  Astra
Supernasjonal over 2400 cm³
401 Jonas Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland BMW  
402 Hans-Jøran Østreng NMK Trøgstad BMW  E30
403 Kim Åvar Meland NMK Konsmo BMW  E30 M3
404 Herbjørn Haug KNA Solør Motorsport Ford  Puma amg
405 Bjørn-Terje Heggeli NMK Alta Ford  Fiesta
406 Rune Engesvoll NMK Gardermoen Lexus  IS 200
407 Terje Morstad NMK Gardermoen BMW  E30
408 Kai Eidsand NMK Hadeland Volvo  S40
410 Thomas Tørnby NMK Trøgstad Toyota  Corolla
412 Øyvind Johansen Myhren Krabyskogen Motorsport BMW  1m
414 Karoline Breivik NMK Bergen Volvo  S40 " Team Karoline "
416 Markus  Johannessen NMK Trøgstad Volvo  
417 David  Nordgård NMK Grenland Ford  Fiesta Ecoboost
418 Erik Svartås KNA Varna Citroen  3CV
419 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  S40
420 Tom Nyhuus NMK Hadeland Volvo  S40
423 Andre Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  S-40
429 Kim Johansen NMK Hadeland Volvo  343 EVO
430 Jan-Widar Jahrmann NMK Hadeland Volvo  244
433 Robin Rørvik NMK Aremark Volvo  S40
438 Petter Paulsen Krabyskogen Motorsport BMW  1M
439 Mads Kasa NMK Hønefoss Ford  Escort
447 Geir- Ingar Mythe NMK Gol Subaru  Subaru Impresa
499 Kristian Aaserud NMK Hadeland Volvo  242
Supercars/Åpen klasse
30 Ole Kristian Temte KNA Eiker Citroen  C4 WRX
64 Kjetil  Larsen FMK Froland motorsport og trafiksikkerhet Volkswagen  
77 Stene Johansen NMK Trøgstad Renault  Clio
91 Ola Frøshaug NMK Trøgstad Ford  Fiesta
502 Øivind Finstad NMK Drammen Skoda  Fabia RX turbo
513 Stein Egil Jenssen NMK Tønsberg Ford  Focus
515 Tom Daniel Tånevik NMK Konsmo Volvo  C30
516 Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Skoda  Fabia
Shortcar Extreme
1 Steinar S Klev KNA Kongsberg Honda  CBR1000RRR
35 Lars Nordli NMK Modum og Sigdal Shortcar  Suzuki
37 Thor Gunnar Hagen NMK Modum og Sigdal Shortcar  Yamaha 1000 R
43 Tony Sormbroen KNA Solør Motorsport Suzuki  GSXR1000 Exreme
56 Eivind Brynildsen NMK Gardermoen Shortcar BMW  Shortcar BMW
60 Rune Hansen NMK Solør Suzuki  
77 Jan Kåre Nesset NMK Gaula Motorsport yamaha  R1
79 Gudbrand Løken NMK Gardermoen Suzuki  Shortcar Extreme
83 Frode Ludvigsen NMK Gardermoen Shortcar Extrem  Yamaha R1
92 Inge Wenn NMK Orkla Shortcar  Suzuki
96 Mats Ørstad NMK Oppdal Honda  Shortcar
98 Espen Buskerud NMK Gardermoen Shortcar Extreme