Deltakere LANDSFINALE SENIOR 2024 

Tidsrom: 16.08.2024 - 17.08.2024. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

NMK Grenland arrangerer landfinale for senior i bilcross 17.august 2024. Løpet er kun for de som er kvalifisert til å delta i henhold til NMKs regelverk.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Senior
1 Sigbjørn Østbø NMK Vikedal Volkswagen  Golf Østbø Motorsport
2 Simen Narvestad NMK Kvinesdal Volkswagen  Golf «Narvestad bilcross team»
4 Steffen Hjelmås NMK Bergen Opel  Hylkje Rasarlag
5 Henning Bergan Karlsrud NMK Nore og Uvdal Volvo  
6 Carl Erik Berg NMK Konsmo Volkswagen  
7 Sondre Hundseid Eikeland NMK Vikedal Toyota  MR2 Team Himamekk
8 Sander  Solbakken NMK Bergen Skoda  120 V8 Hylkje Rasarlag
9 Karl  Helland NMK Egersund Volvo  240
10 Per Tore Tengesdal NMK Egersund BMW  Monkeypower
11 Alexander Hauglid NMK Valdres Opel  Talast
12 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Ford  Escort OHS RX
13 Emil "Kjellis" Kjelgård NMK Gardermoen Ford  Sveen/Kjelgård Motorsport
14 Sølve Østbø NMK Vikedal Opel  Astra Østbø Motorsport
15 Henrik Hofton NMK Modum og Sigdal Annet  
16 Amund Walle NMK Krabyskogen Volkswagen  Boble. Escobar 2,9 spesial
17 Kasper Sevaldholet NMK Krabyskogen Opel  Ascona B
18 Espen Olsby NMK Krabyskogen Volvo Team Laban  
19 Benjamin Tveit Halvorsen NMK Larvik Volvo  242
20 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
21 Robin berggren Bjørnstad NMK Hønefoss BMW  Somma Racing
22 Vegard  Helgesen NMK Hønefoss Annet  Somma Racing
23 Sindre Nordgren NMK Krabyskogen Volvo  
24 Iver Morstad NMK Krabyskogen BMW  BMW Team Laban
25 Glenn Rumohr  Granum NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
26 Vegar Aasen MK Team Westom Tesla  Strømtom eller 🔥🔥🔥
27 Lars-Erik  Bryhn NMK Asker Annet  
28 Martin Nyhagen NMK Hamar Porsche  
29 Kristoffer Mæland NMK Bø MG  Team mæland
30 Sindre Martinsen NMK Larvik Opel  
31 Sigbjørn Haugland NMK Bø Saab  Team Tennplugg
32 Thomas Larsen Froland Motorsport Fisker  
33 Magnus Ransedokken NMK Gol Opel  
34 Patrik W  Sørlie NMK Gardermoen Annet  Sørlie Motorsport
35 Roger  Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
36 Tom Erling Nårstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
37 Joakim Bævrevoll NMK Hønefoss Volkswagen  Boble Team Nårstad
38 Martin Tveit Froland Motorsport Volvo  
39 André Tronstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra «Øvrebø Rasarlag»
40 Mads Skjæveland NMK Egersund Suzuki  Team Jørn "R"
41 Alf Olav  Askland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
42 Alf Olav  Askland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
43 Andreas  Olsen NMK Sandefjord Opel  
44 Svein helge  Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
45 Magnus  Simonsen NMK Kvinesdal Annet  
46 Erling Rolstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  FRON POWER
47 Daniel Lindfjord NMK Elverum Potet  
48 Even Dalbø NMK Valdres Volvo  
49 Marius Helle Havre NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
50 Joakim Ågedal NMK Konsmo Volkswagen  
51 Sander Narvestad NMK Kvinesdal Ford  Mk2 Narvestad Bilcross Team
52 Frank Reiakvam NMK Sunnfjord BMW  Reiakvam Motorsport
53 Ståle Bårdseth NMK Hamar Annet  
54 Thomas Nerli NMK Fluberg Annet  Nerlimotorsport
55 Guttorm Lindefjell NMK Kvinesdal Austin  
56 Kjell Morten  Snøan NMK Støren Opel  Vectra
57 Sondre Åsheim NMK Vikedal Volvo  Team Himamekk
58 Arill Randen NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
59 Tobias  Johansen NMK Vikedal Volvo  240
60 Simen Johansen NMK Vikedal Opel  Ascona
61 Sander Tobiassen NMK Hønefoss Opel  
62 Thomas Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  Team Himamekk
63 Petter Nikkerud NMK Kongsberg Annet  
64 Sondre Evjen NMK Gol Volvo  
65 Jonas Spangen NMK Hamar Hyundai  
66 Bjørnar Livgård NMK Gol BMW  
67 Tor-Martin Lysheim NMK Rana Volkswagen  1303
68 Jørn Grinden NMK Elverum Saab  99
69 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  Boble
70 Karl-Kristian Karlsson NMK Aremark Volvo  240 OTM
71 Jan Håkon Knutsen NMK Sunnfjord BMW  JH Motorsport
72 Anders Fallingen NMK Fluberg Ford  Escort
73 Simen Wilhelmsen NMK Bergen Volkswagen  Golf 4 Wilhelmsen Motorsport
74 Vegard Olsen Lia NMK Vest Telemark Volvo  242
75 Trond W.  Marthinsen NMK Grenland Lada  
76 Tom Burås NMK Aurskog - Høland Annet  
77 Jørgen Amundsen NMK Vikedal BMW  
78 Peder brøske  Moen NMK Surnadal og Rindal Chrysler  Pt
79 Ole Andreas  Grythe NMK Hønefoss Annet  SUS OG DUS
80 Kristian Stinus Holden NMK Surnadal og Rindal BMW  Får se hva en finner 🤔
81 Lars Erik Aasvestad NMK Hamar Audi  V8
82 Vegard Gjellum NMK Modum og Sigdal Volkswagen