Deltakere TRE STRAKE CUP 2024 

Tidsrom: 14.03.2024 - 02.05.2024. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

NMK Tønsberg arrangører første løpet i Førermøte sin "Tre strake cup 2024"!

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Stian Bårdseth NMK Hamar Annet  
201 Tor inge Dahl NMK Tønsberg Volvo  242
202 Carlos Jensen fidje Froland Motorsport Hummer  
203 Hedda Pettersen NMK Grenland Saab  93
204 Remi Julin-Torgersen NMK Modum og Sigdal Volvo ?  
205 Lucas  Andersen NMK Tønsberg Volvo 245  
206 Maria H Eriksen NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
207 Sveinung André M. Bakken NMK Vest Telemark Saab  Fønnebø Motorsport
208 Ask Levorsen Jacobsen NMK Nore og Uvdal Lamborghini  
BC - Junior trening
400 Linnea Emine Elind Johannessen NMK Tønsberg Ford  
BC - Senior
1 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  Skyggesia Motorsport
2 Jarl-Ivar Bendixen NMK Konsmo BMW  
3 Kim Lien Froland Motorsport Volvo  V8♿️
4 Geir ivar Svenningsen NMK Konsmo BMW  TEAM SVENNINGSEN
5 Tord Johannessen NMK Tønsberg Volvo  
6 Mads Skjæveland NMK Egersund Opel  
7 Benjamin Tveit Halvorsen NMK Larvik Ford  Sierra
8 Mads Skjæveland NMK Egersund Opel  
9 Hans Bjørnar  Fønnebø NMK Vest Telemark Saab  Fønnebø Motorsport
10 Tron Ivar  Mygland NMK Kvinesdal Annet  Narvestad Bilcross Team
11 Jørn  Rødland NMK Konsmo Volvo  Team Jørn "R"
12 Henning Bergan Karlsrud NMK Nore og Uvdal Opel  
13 Henning Pettersen NMK Grenland Citroen  
14 Svein helge  Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
15 Jarle  Pedersen Froland Motorsport Nissan  Primera
16 Herman Kristiansen NMK Tønsberg Volvo  
17 Alf Olav Askland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
18 Dag Einar  Grøsle Froland Motorsport Ford  Såpekopp
19 Nikolay Rike Grønlund NMK Drammen Saab  99 Grønlund Motorsport
20 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Opel  Astra
21 Frank Løkseth NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Boble
22 Nicolay Loftskjær Froland Motorsport Annet  
23 Marius Hansen NMK Konsmo Gnager  
24 André  Staahlen NMK Grenland Volvo  245 Staahlen Motorsport
25 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  
26 Emil  Spildrejorde NMK Gol Alfa Romeo  Øynis trim og drekk
27 Håkon Grimestad NMK Konsmo BMW  
28 Roger  Steinarsrud Amcar Nissan  100nx
29 Cato Galdal NMK Kvinesdal Volvo  
30 Mikal Narvestad NMK Kvinesdal Volkswagen  Narvestad bilcross Team
BC - Damer
300 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
301 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  Team Rosa
302 Marte Marthinsen NMK Grenland Volkswagen