Deltakere Vårløp 4.mai 2024 

Tidsrom: 04.05.2024. Arrangør: NMK Krabyskogen. Løpsform: .

Kvalløp senior og junior Krabyskogen Motorsenter

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Eskil Turhus NMK Gol Ford  
101 Lukas Tovsrud NMK Modum og Sigdal Volvo  
102 Andrea  Vetås NMK Rena Ford  
103 Ole Rundhaugen NMK Krabyskogen Volvo  240
104 Celina Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
105 Herman  Bredesen Stenberg Spydeberg Motorklubb Opel  Astra
106 Emil  Heimdahl NMK Krabyskogen Ford  
107 Jonas Berg NMK Krabyskogen BMW  
108 Sunniva Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
109 Benedicte Holen NMK Trysil Opel  
110 Remi Julin-Torgersen NMK Modum og Sigdal Volvo  
111 Mons Bøe Trannum NMK Krabyskogen Volvo  
112 Haakon nilsen Martinsen NMK Trysil Opel  Ascona c Antonsen-racing
113 Magnus Hansen Øverland NMK Hamar Peugeot Øverland Motorsport  
114 Ola Alexander Lie Myren NMK Elverum Saab  Lie Olsson Motorsport
115 Vilde Emilie  Holen NMK Trysil Opel  
116 Jenny Berg NMK Krabyskogen Saab  Berg Motorsport
117 Lea Emilie Nystrand NMK Elverum Peugeot  SRS Motorsport
118 Kristoffer Vesteng NMK Krabyskogen Volvo  245
119 Petter Pettersen Fossum NMK Elverum Opel  
120 Line Tveito NMK Gol Opel  Astra
121 Sondre  Jahren NMK Aremark Volvo  
122 Lars Rivenes NMK Elverum Isuzu  
123 Sebastian Haugaløkken KNA Solør Motorsport Saab  
124 Odin Aaslund NMK Hamar Mazda  
125 Atle-Sebastian Nystrand NMK Elverum Annet  
126 Vetle Emanuel Nystrand NMK Elverum Annet  
127 Martin  Olsen NMK Krabyskogen Annet  
BC - Junior trening
200 Lene Victoria H. Østby NMK Trysil Audi  A6 Antonsen-Racing
201 Mie Marie Svenmoen NMK Hamar Opel  Corsa østlandsbanden
202 Kevin  Rohde NMK Hamar Saab  9-3 Østlandsbanden
203 Leon Julin-Torgersen NMK Modum og Sigdal Volvo  
204 Jonas Lie Myren NMK Elverum Opel  Lie Olsson Motorsport
205 Leander  Alvstad NMK Hamar Volvo  
BC - Senior
1 Oddgeir  Leikvold NMK Gol Ford  
2 Dan Robert Antonsen NMK Trysil Mazda  Antonsen-Racing
3 Markus Embergsrud NMK Fluberg Volvo  Lænn Racing
4 Henrik Opperud NMK Fluberg Volvo  
5 Truls B  Trannum NMK Krabyskogen Volvo  242
6 Steffen Fuglerud NMK Fluberg Volvo  Lænn Racing
7 Sondre Simensen NMK Fluberg Volvo  Lænn Racing
8 Vegard Hansen NMK Krabyskogen Volvo  Team laban
10 Lars erik Svenmoen NMK Hamar Fiat  Østlandsbanden
11 Patrik W Sørlie NMK Gardermoen Opel  Vectra. Sørlie Motorsport
12 Iver  Morstad NMK Krabyskogen Volvo  TEAM LABAN
13 Jan Ivar Engelstad NMK Hamar Plymouth  ØstlandsBanden
14 Ludvik Tangen Staås Staås NMK Trøgstad Volvo  244 RK Racing
15 Emil "kjellis" Kjelgård NMK Gardermoen Ford  Sveen/Kjelgård Motorsport
16 Thomas  Tråholt NMK Krabyskogen Mitsubishi  Team Laban
17 Kjetil Stamstad NMK Hamar Seat  
18 Kim inge  Antonsen NMK Trysil Opel  Antonsen-racing
19 Henrik Skullestad NMK Nedre Hallingdal Annet  
20 Tor Ivar Henriksen NMK Krabyskogen Mercedes-Benz  
21 Sindre Biksrud NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
22 Kasper Sevaldholet NMK Krabyskogen Volvo  Dogbox IKKE lov
23 Espen Olsby NMK Krabyskogen Volvo Team Laban  
24 Emil Sivesind NMK Krabyskogen Annet  
25 Niklas Graasten NMK Krabyskogen Annet  
26 Kjetil Tovsrud NMK Krabyskogen Volvo  Team Laban
27 Trond J Hjermstad NMK Trysil Opel  Antonsen-Racing
28 Mats Lund Heimdahl NMK Krabyskogen Annet  MLH Motorsporr
BC - Senior debutant
600 Markus Røsåsen NMK Krabyskogen Volvo   Volvo + Weber<3
601 Lukas Johansen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  245
BC - Damer
300 Thea Frydenberg NMK Krabyskogen Renault  
301 Guro Leikvold NMK Gol Ford  
303 Birgitte Melissa Biksrud NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
304 Kine Lund NMK Trysil Opel  
305 Emilie Pettersen NMK Hamar Annet  
306 Ida Agnethe Beck NMK Krabyskogen Ford  
307 Nina Bjerkned Skullestad NMK Nedre Hallingdal Honda  Accord
308 Tone Lise Kvernlien NMK Krabyskogen Saab  9-3
309 Emma Haug NMK Krabyskogen Volkswagen  
310 Ida Høgseth Spydeberg Motorklubb Opel  
311 Marthe Foss NMK Krabyskogen Opel  
312 Thea Pettersen NMK Hamar Annet  
313 Ann-Kristin Antonsen NMK Trysil Opel  Antonsen-Racing
314 Malin Rivenes NMK Elverum Volkswagen  
315 Trine Opsahl NMK Gardermoen Honda  
BC - Damer debutant
800 Anne marit Nilsen NMK Trysil Opel  Ascona c
801 Stine Skaug NMK Krabyskogen Volvo  360 Kirkeby Racing
Rallycross 2wd
400 Sonja  Johansen NMK Rena Ford Focus  
401 Kasper Sevaldholet NMK Krabyskogen Ford  Escort mk2
402 Remi Julin-Torgersen NMK Modum og Sigdal Volvo 242  
403 Werner Berntsen NMK Gardermoen Volvo  242
404 Daniel Stillesby NMK Aremark Volvo  242
405 Monica Enerberg NMK Krabyskogen Volvo  242