Deltakere NMK`s Juniorlandsfinale 2024 

Tidsrom: 03.08.2024 - 04.08.2024. Arrangør: NMK Melhus. Løpsform: Landsfinale.

"KORR SKA DU KVALLE?" - Velkommen til årets Juniorlandsfinale hos NMK Melhus 3. og 4. august 2024.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
1 Tobias G. Spangen NMK Hamar Annet  
2 Kristoffer Øyen NMK Fluberg Think  I WIN
3 Henrik T Håkonsen NMK Gardermoen Ferrari  Type Grom
4 Emil  Flørenes NMK Konsmo Ford  Escort Mk ll
5 Carlos  Jensen Fidje Froland Motorsport E3KJEKS  
6 Remi Julin-Torgersen NMK Modum og Sigdal Annet  
7 Magnus Kvåle NMK Bergen Annet  
8 Odin Kvåle NMK Bergen Annet  
10 Maren  Fulsås NMK Nore og Uvdal Annet  
11 Jostein  Askeland NMK Bergen Kia  
12 Jonas Berg NMK Krabyskogen Opel  
13 Henrik Johansen NMK Aremark Volvo  
14 Odin Aaslund NMK Hamar Mazda  Gulltop
15 Mathias Steinseth NMK Modum og Sigdal BMW  
16 Sander Skredderberget NMK Gol Citroen  
17 Magnus Hansen Øverland NMK Hamar Peugeot Øverland Motorsport  
18 Ole Petter  Due Lindemark NMK Aremark Lancia  Delta intergrale s4
19 Aleksander Øyen NMK Fluberg Japansk Langtak  Øyen Motorsport
20 Timian Johan T. Hansen NMK Tønsberg Opel  
21 Andre  Leikvold NMK Gol Annet  
22 Helene Nakkerud NMK Drammen Alfa Romeo  
23 Jonas Sørlie NMK Aremark Annet  
24 Stian Bårdseth NMK Hamar Honda  
25 Viktor  Andersen Spydeberg Motorklubb Volvo  Atompila
26 Jøran Bjørnsen NMK Egersund Annet  
27 Hedda Simensen NMK Drammen Volkswagen  Golf Lilleblå Motorsport
28 Simen Østenfor NMK Gol BMW  
29 Hans Ljøkjel NMK Melhus Volvo  Media Motorsport
30 Embla Hansen NMK Hønefoss Annet  
31 Martine Fjeldstad  Pettersen NMK Kongsberg Volkswagen  
32 Lukas Tovsrud NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
33 Mons Bøe Trannum NMK Krabyskogen Volvo  Team Laban
34 Magnus Rask NMK Hamar BMW  
35 Milad Pouraei NMK Gardermoen Annet  
36 Martinius Nystrand NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil Racing Team
37 Lars Rivenes NMK Elverum Volkswagen  
38 Robert Blomdal NMK Bergen Opel  
39 Jørgen Larsen NMK Konsmo BMW  
41 Leah Weberg NMK Sande Ferrari  
42 Jørgen  Svensberget NMK Elverum Annet  
43 Thomas  Steine NMK Vikedal Volkswagen  
44 Adrian  Tveito NMK Gol Annet  
45 Adrian  Gran NMK Tønsberg Annet  
47 Simen Moland-Rauken KNA Solør Motorsport Volvo  245
48 Sebastian Haugaløkken KNA Solør Motorsport Annet  
49 Elias R. Grinden NMK Elverum Volvo  
51 Sara Breno NMK Gol Opel  
52 Mats Aasbjørg NMK Verdal/Levanger BMW  
53 Sondre Aasbjørg NMK Verdal/Levanger Opel  
54 Niklas Nordbø NMK Grenland Annet  
55 Lars Tarald Bergan NMK Nore og Uvdal Tesla  
56 Ingebrigt Eidsmo NMK Melhus Opel  
57 Mathea S Knudsen KNA Aust-Agder Volkswagen  Lindstølen Motorsport
58 Sander Rønning NMK Hell Motorsport Volvo  
59 Tobias Simonsen NMK Kvinesdal Citroen  
60 Håkon Omland NMK Kvinesdal BMW  
61 Linnea Halland NMK Nore og Uvdal Annet  
62 Andreas Wenn NMK Orkla Opel  Astra
63 Mathias Flaa KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
64 Eivind Ougland NMK Konsmo BMW  
65 Odin Reitan Sandnes NMK Hell Motorsport Annet  
66 Oskar Kjetså NMK Kvinesdal BMW  Dekkomsetning Motorsport
67 Aleksander Hauan NMK Konsmo Volvo  
68 Robin Hårberg NMK Verdal/Levanger Opel  
69 Jonas Berget Tangvik NMK Melhus Opel  
70 Brian Brenne NMK Verdal/Levanger Volvo  240
71 Emil Aspås NMK Verdal/Levanger Volvo  242
72 Mathias  Kjøren NMK Orkla Volkswagen  
74 Martin Sunnset NMK Melhus Peugeot  306
75 Tobias  Korsvik KNA Aust-Agder BMW  318
76 Freddy  Finsådal NMK Konsmo BMW  
77 Emil T Haagensen NMK Konsmo Volkswagen  
78 Magnus Alstad NMK Melhus Annet  Annet
79 Joakim Hogseth-Foss NMK Elverum Mitsubishi  
80 Ulrik Granum NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil Racing Team
81 Aron Sætereng Woldmo NMK Melhus Skoda  Fabia
82 Amira Bergstø NMK Bergen Volkswagen  Golf
83 Vegard Owe NMK Vikedal Volkswagen  Owe Racing
84 Kristian Karlsen NMK Brønnøy Nissan  
85 Robin Hermansen NMK Hamar Volvo Team Laban  
86 Sondre Jahren NMK Aremark Volvo  
87 Lukas Armalis NMK Melhus BMW  Grompact
88 Marie Grinden NMK Elverum Saab  
89 Matheo Hjellestad NMK Bergen Nissan  Primera
90 Erik Særvold Damm NMK Bergen Volkswagen  Golf
91 Ask Levorsen  Jacobsen NMK Nore og Uvdal Dodge  
92 Andrea  Steinsland Bjørge NMK Bergen Opel  
93 Ola Alexander Lie Myren NMK Elverum Opel  Lie Olsson Motorsport
95 Espen Solheim Røkke NMK Trysil Volvo Trysil Racing  
96 Torkil Johannessen Spydeberg Motorklubb Et eller annet  
97 Caroline Karlsen NMK Bergen Volkswagen  Golf
98 Petter H. Bakkebø NMK Støren Volvo  
99 Sander Steigedal Moe NMK Støren Volvo  240 TSM Motorsport
100 Jonas Aftreth NMK Melhus Opel  Aftreth Motorsport
101 Asbjørn Samuelshaug NMK Tynset Volvo Team rysspilt  142
102 Eskil Turhus NMK Gol Opel  
103 Niklas Kallekleiv NMK Bergen Annet  
104 Benedicte Holen NMK Trysil Opel  Astra
105 Celina Sveen NMK Hamar Annet  
106 Sunniva Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
107 Bertil Rørmark NMK Melhus Alfa Romeo  156
108 Jonas Taraldsen kvernemo NMK Melhus Opel  
109 Linus Romstad NMK Namdal Saab  9-3
110 Eero Sommer NMK Nore og Uvdal Saab  
111 Tage Holtan NMK Melhus Volvo  Volvo
112 William  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Volvo  
114 Jøran  Alexandersen NMK Brønnøy Volvo  Vogn
115 Ingrid Skotvoll NMK Hell Motorsport Opel  
116 Kevin Bremseth NMK Hell Motorsport Annet  
117 Kristoffer Lesteberg NMK Modum og Sigdal Volvo  
118 Andrea Nubberud NMK Modum og Sigdal Opel  
119 Mali Fremo Skorild NMK Orkla Volkswagen  
120 Benjamin Nordstad NMK Verdal/Levanger Opel  Ascona B
121 Trym Tyskeberg NMK Hamar Volvo  
122 Andrea  Vetås NMK Rena Ford Team Kræsj Pink  
123 Mats Leinum NMK Melhus Volvo  240