Deltakere ELITERACET 2024 

Tidsrom: 18.05.2024 - 19.05.2024. Arrangør: NMK Nord-Gudbrandsdal. Løpsform: BILCROSS.

ELITEN AV NORSK BILCROSS SAMLES PÅ BJORLI MOTORSENTER I PINSEHELGEN 2024

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
800 Stian Bårdseth NMK Hamar Peugeot  
801 Torkil Johannessen Spydeberg Motorklubb Volvo  244
802 Bjørner Selsjord NMK Nord - Gudbrandsdal Værsting  
803 Lukas Tovsrud NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
804 Celina Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
805 Aron Sætereng Woldmo NMK Melhus Volkswagen  Corrado
806 William Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
807 Ola Syver Håkenstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
808 Sunniva Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
810 Anders Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  
811 Emil Heimdahl NMK Krabyskogen Volvo  
812 Remi Julin-Torgersen NMK Modum og Sigdal Volvo 245  
813 Emma michelle Østenstad NMK Bø Annet  
814 Adrian Solbakken NMK Gol Opel  Vectra
815 Eskil Turhus NMK Gol Opel  
816 Tobias Spangen NMK Hamar Annet  
817 Maren Fulsås NMK Nore og Uvdal Annet  
820 Andre Leikvold NMK Gol Annet  
821 Alma Emilie Hopen NMK Molde Volkswagen  
822 Mons Bøe Trannum NMK Krabyskogen Volvo  Team Laban
823 Oliver Aaheim NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  Amazon
824 Trym Tyskeberg NMK Hamar Volvo  
825 Robin Hermansen NMK Hamar Volvo Team Laban  
826 Sondre Jahren NMK Aremark Volvo  
827 Lars  Rivenes NMK Elverum Lada  
828 Ingrid Furulund NMK Hamar Volkswagen  
829 Marcus Bjørke NMK Hamar Volkswagen  Bjørke Racing
830 Magnus Hansen Øverland NMK Hamar Peugeot Øverland Motorsport  
831 Emil Aaheim NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
832 Knut Kristian  Strand NMK Molde Volkswagen  
833 Adrian Nikolai Fuglesang Tveito NMK Gol Opel  
834 Sara  Brenno NMK Gol Opel  
835 Jan Åge  Sølberg-Flisen NMK Orkla Opel  
836 Magnus  Rask NMK Hamar Mitsubishi  
BC - Senior
1 Kasper  Sevaldholet NMK Krabyskogen Opel  Ascona B SRX
2 Jonas  Thoug NMK Trysil Opel  TrysilRacing
3 Joakim Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Golf
4 Kevin Wiken NMK Hamar Nissan  
5 Dennis Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Aston Martin  
6 Jørgen Lunde NMK Hamar Volvo  
7 Mats Bakkom NMK Hamar Mazda  
8 Lasse Rud NMK Krabyskogen Opel  
9 Nils Arne Steigedal NMK Tynset Ford  Escort
10 Emil "kjellis"  Kjelgård NMK Gardermoen Ford  Sveen/Kjelgård Motorsport
11 Ståle Bårdseth NMK Hamar Mini  
12 Henrik Wielecki NMK Krabyskogen Opel  Wielecki Motorsport
13 Mikal Narvestad NMK Kvinesdal Opel  
14 Martin Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Astra F
16 Joar  Vågen NMK Molde Volkswagen  BOBLE
17 Andreas  Malm NMK Molde Volvo  
18 Morten Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Daihatsu  
19 Jørgen Mikkelsen NMK Hamar Volvo  
20 Kristoffer Mæland NMK Bø Annet  Bomerang rapido
21 Elias Grambo NMK Trysil Annet  
22 Kristian Røvik NMK Molde Volkswagen  Boble
24 Kristoffer Kalfoss KNA Solør Motorsport Opel  Astra
25 Jonas  Holtet NMK Elverum Jeanne D'Arc  Team Lillegrend
26 Per Nymoen  Brennhaugen NMK Modum og Sigdal Porsche  
27 Tord Ingar Nygård NMK Fluberg Volkswagen  Boble
29 Jan Lillegrend NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegrend
30 Kenneth  Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
31 Vidar Røvik  Aure NMK Molde Volkswagen  Boble
32 Henrik Hofton NMK Modum og Sigdal VW Boblr  
33 Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal Opel  
34 Kenneth Storre NMK Hamar Volkswagen  Boble
35 Tom Erling Nårstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
36 Arild  Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal VW Team Statoil Vågå  
37 Sindre  Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
38 Thomas Nerli NMK Fluberg Think  Nerli Motorsport
39 Stig Tore  Dahl NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  242
40 Markus  Røsåsen NMK Krabyskogen Volvo  2førr
41 Jonas Spangen NMK Hamar Annet  
42 Erling Rolstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  FRON POWER
44 Jørn R. Grinden NMK Elverum Saab  99
45 Kjell Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
46 Robin berggren Bjørnstad NMK Hønefoss Mercedes-Benz  Citan Somma Racing
47 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Volkswagen  Boble OHS RX
48 Daniel Henriksen NMK Valdres Volkswagen  E sit å mig
49 Asgeir Taraldsen NMK Melhus Saab  900
50 Christoffer Nesje NMK Molde Opel  Vectra
51 Kristian  Lien NMK Hamar Audi  
52 Arill Randen NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
53 Ståle Bolland NMK Melhus Saab  99
54 Jonny Roaldsøy NMK Molde Volkswagen  Boble
55 Stian Hoel NMK Krabyskogen Opel  
56 Daniel Hopen NMK Molde Volkswagen  Boble
57 Svein Ove  Nesje NMK Molde Opel  Opel
58 Espen Rønning NMK Molde Opel  Astra
59 Bjørnar  Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
60 Amund  Walle NMK Krabyskogen Volkswagen  Escobar Racing
61 Kjetil Stamstad NMK Hamar Volkswagen  
62 Geir Tore Breivik NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
63 Sander  Roaldsøy NMK Molde Volkswagen  
64 Emil Hustad NMK Molde Volvo  240
65 Kristian  Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Fiat  
66 Arve Sætereng NMK Melhus Volkswagen  Golf
67 Leif-Harald  Mathisen NMK Hamar Volvo  245
68 Leif-Harald  Mathisen NMK Hamar Volvo  245
69 Vegard Endrerud NMK Nedre Hallingdal Opel  
70 Vegard Ekle NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
71 Nikolay Rike Grønlund NMK Drammen Saab  99 Grønlund Motorsport
72 Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
73 Martin Nyhagen NMK Hamar Volvo  
74 Tor arne sundgot Mork NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
BC - Damer
300 Juni Mostue NMK Hamar Audi  
301 Kristine Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  
302 Linda  Fuglesang Tveito NMK Gol Opel  
303 Kristine Rønne NMK Gardermoen Opel  Rønne Motorsport
304 Mia Erlandsen NMK Elverum Saab  
305 Malin Nordlien NMK Trøgstad Peugeot  306
306 Silje Solbakken NMK Gol Opel  
307 Karola Øye NMK Valdres Volkswagen  
308 Thea Pettersen NMK Hamar Mazda  
309 Stine Nerli NMK Fluberg Annet  
310 Silje Bjørsvik NMK Hønefoss Audi  
311 Tinni Jensvoll Møllerplass NMK Gol Annet  
312 Emma Haug NMK Krabyskogen Volkswagen  
313 Anne  Skollerud NMK Hønefoss Volkswagen  Boble
314 Marlene Sundet NMK Grenland Opel  
315 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  Team Rosa
316 Tina Løkken NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
317 Monica Mariussen Bakkom NMK Hamar Annet  
318 Henriette Furulund NMK Hamar Volkswagen  
319 Signe Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
320 Ida Marie Eriksen NMK Nedre Hallingdal Fiat  
321 Hanne Jobine Eriksen NMK Nedre Hallingdal Peugeot  
322 Malin Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Rivenes Motorsport
323 Celine  Mørkhagen NMK Elverum Saab