Deltakere Bilcross - 7. - 8. juni 

Tidsrom: 07.06.2014 - 08.06.2014. Arrangør: NMK Vikedal. Løpsform: Bilcross.

2-dagars crossen (Medl. i NMK Vikedal utan innmeldt vakt blir fjerna frå startlista)

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
119 Sølve Østbø NMK Vikedal BMW  E30
102 Julie Mæland NMK Vikedal Mazda  323f Higre
110 Stian André Gullhaug NMK Vikedal Ford  Sierra
123 Espen  Olsen NMK Vikedal Volkswagen  Golf 2 Team Stangeland Motorsport
135 Sverre Hundseid NMK Vikedal Volkswagen  Golf 2 Team Himamekk
100 Asbjørn  Hustvedt Lærdal NMK Vikedal Volvo  240
28 Stian  Espevoll NMK Vikedal BMW  Bmw 5serie
101 Marius  Havre NMK Bergen Opel  Vectra Arna Motorsport
118 Anders Lint Moland NMK Vikedal Volvo  240
105 Atle Østerbø Veland NMK Bergen BMW  190e
108 Steffen Hjelmås NMK Bergen Opel  HYLKJE RASARLAG
17 Jonas Heggøy NMK Vikedal Volkswagen  1302FRT
111 Amalie Rønnevik NMK Vikedal Volkswagen  Golf
124 Martin Veseth NMK Bergen Volkswagen  Boble
116 Adrian Vaktskjold NMK Bergen Opel  Vectra NH Motorsport
110 Kaj-Erik Heimvik NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
810 Eirik Sandvik NMK Vikedal Volvo  244
126 Kristian  Veseth NMK Bergen Opel  Kadett
118 Sigve Hansen NMK Bergen Opel  Vectra WWD KAOS
102 Marianne Østerbø Veland NMK Bergen Opel  
109 Glenn Bruland Hansen NMK Vikedal Ford  Sierra
198 Cecilie Spartveit NMK Vikedal Ford  Ford Fiesta Team Himamekk
123 Kristoffer Nesheim NMK Vikedal Volkswagen  Golf Vikevegen Racing
100 Abelone Sakkestad  Bringedal KNA Haugaland Volkswagen  Golf
BC - Junior trening
907 Henrik Egeland NMK Egersund Opel  Astra
908 Daniel  Roda NMK Vikedal Volkswagen  Boble Team Stangeland motorsport
909 Thomas Hundseid Eikeland NMK Vikedal Volkswagen  Golf 2 Team Himamekk
99 Even Fosen Vetrhus NMK Vikedal Volvo  240 herregårdsvogn
BC - Senior
1 Bjørn Tore Teigland NMK Bergen Volvo  
30 Per-Gaute Østbø NMK Vikedal Opel  Ascona B
45 Sigbjørn Østbø NMK Vikedal BMW  E30
12 Monica Weltzin Pedersen NMK Vikedal Volvo  244
9 Emil Veland NMK Bergen Vauxhall  Vectra
8 Anders Myking NMK Bergen Volkswagen  Golf
1 Helene Bådsvik NMK Vikedal Volkswagen  Golf Team Bådsvik
88 Lars-Erik Stangeland NMK Vikedal Volvo  240 TSM
10 Sondre Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  320i Team Himamekk
31 Jarle Amundsen NMK Vikedal Opel  Calibra
66 Heidi  Steine NMK Vikedal Volvo  244
46 Thomas Nonslid NMK Vikedal Volkswagen  Boble
2 Torbjørn Østerbø Veland NMK Bergen Opel  NH-motorsport
80 michael jensen NMK Vikedal BMW  E 36
68 Kristian Lygre NMK Vikedal BMW  E36
99 Arne Oma Torsen NMK Vikedal BMW  E30 FRT
15 Oliver Andre Matre NMK Vikedal Volkswagen  Boble FRT
17 Jan Kåre Frøyland NMK Vikedal Ford  Higre Sierra
66 Rune Vaktskjold NMK Bergen Opel  Vectra Nh Motorsport
50 Ståle Dommersnes NMK Vikedal Suzuki  swift
3 Robert-Andre Heimvik NMK Bergen .  Arna Motorsport
18 Håvard Dalen NMK Vikedal Ford  sierra FRT
83 Tor Inge Sæbø NMK Vikedal BMW  E30
99 Glenn-Roar Gåsdalen NMK Vikedal Honda  civic
95 Martin Fausk NMK Vikedal Volkswagen  Boble FRT
111 Joakim Bruland NMK Vikedal Ford  Sierra
86 Gisle F. Aarbø NMK Vikedal Ford  Sierra FRT
3 Jonas Lønning NMK Vikedal Volvo  FRT
57 Lars Ivar  Øie NMK Vikedal Opel  
25 Kjartan  Dale NMK Vikedal Toyota  MR2 Team Himamekk
99 Petter Andre Gunther NMK Vikedal BMW  318
5 Anita Hansen NMK Bergen Volvo  Longførti ARL
66 kennet kaldheim NMK Vikedal Volvo  740