Deltakere NM Crosskart 

Tidsrom: 24.09.2022. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: .

NORGESMESTERSKAP/NORGESCUP CROSSKART 2022 6. RUNDE

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
1 Victor Martinus  Gundersen NMK Hønefoss -  Nor cart
6 Tuva S. Kerim NMK Konsmo LHR Crosskart Mini  LHR
12 Oscar Bieltvedt NMK Aurskog - Høland IC Kart  YMS Mini
27 Max Nærum NMK Grenland -  LH Racing
62 Leander Bakken Bjerkli NMK Melhus Lhr  Mini
91 Peder Meistad NMK Melhus LHR  Mini
Crosskart 85ccm
1 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland Ic  
7 Jørgen Sørlie NMK Aremark Annet  IC Kart
9 Julie S. Kerim NMK Konsmo IC-Kart  R4
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo IC  R4
11 Iver Meistad NMK Melhus Cpro KTM  
12 Vetle Kildal  Bakken NMK Valdres Ic R4  
14 Daniel H  Eidal KNA Eiker IC Kart  R4
18 Ola Bieltvedt NMK Aurskog - Høland IC Kart  R4
21 Maja S.  Kerim NMK Konsmo IC-Kart  R4
23 Sebastian Isaksætre KNA Solør Motorsport C-pro  C-pro
24 Felix Nærum NMK Grenland -  R4 IC Kart
25 Mathias Myhr Bjerkli NMK Melhus Ic  R3
26 Oliver  Fredriksen Asker og Bærum Motorsport IC-R4  
27 Colin Gundersen NMK Hønefoss -  Nor cart
30 Håkon Prestrud NMK Aurskog - Høland IC  R4
37 Theo Johansen NMK Elverum IC  R4
40 Peder Johansen NMK Grenland -  ICR4
42 Jørgen Lindland NMK Konsmo Annet  
43 Leander Lindland NMK Konsmo Annet  
45 Hans kristian Raen NMK Konsmo -  IC R4
46 Magnus Bakken NMK Valdres Annet  IC-kart R4
50 Emil Skeie NMK Konsmo Crosskart  IC-R4
54 Marius Ulland Teigen NMK Kongsberg IC-R4  
58 Håkon  Jacobsen lund NMK Hamar Annet  IcR4
65 Lorns Per Ola Dullum NMK Melhus K-Kart  
66 Linus Gimle Enger NMK Krabyskogen IC KART R4  GE Motorsport
72 Niklas B-Ormestad NMK Tønsberg ICR4  
77 Anniken Lindfjord NMK Elverum Annet  IC-R4
78 Helmer Gjevik Østfold Motorsport IC Kart  IC R4
84 Markus  Fredriksen NMK Kongsberg IC-Kart  R4
91 Mats Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Norkart
99 Alvin Brøderud KNA Kongsvinger Annet  C-pro
Crosskart 125ccm
102 Tobias Spangen NMK Hamar IC Kart R4  
105 Simen Johansen NMK Grenland -  ICR4
107 Isak Stjern Rød NMK Grenland Annet  IC-kart r4 TM-Racing
109 Vetle Try NMK Konsmo Annet  Ic R4
114 Sebastian Myhr Bjerkli NMK Melhus Ic  R4
125 Robin Larsen hermansen NMK Hamar Ic kart  R4
129 Jonas Sørlie NMK Aremark Annet  IC Kart
140 Sebastian Rise Nærum NMK Grenland -  Ic-kart R4
145 Emil  Weydahl NMK Trøgstad Annet  Ic kart r4
147 Timian Johan T.Hansen NMK Tønsberg IcR4  
158 Even Hoff knai KNA Øvre Romerike Annet  
163 Lauritz Heum NMK Grenland IC  R4
168 Simen Rønning Billingsø KNA Kongsvinger Annet  IC Kart R4
170 Ola Ulland NMK Kongsberg IC  R4
171 Henrik Farmen NMK Hønefoss ICR4  ICR4
Crosskart 250ccm
202 Aron Stjern Rød NMK Grenland Annet  IC-kart r4 TM Racing
207 Lars Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Ic kart
210 Hannah Eide NMK Grenland Crosskart  C-Pro
215 Adine Svartås NMK Aremark Annet  IC-Kart R4
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
255 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
257 Kim Rino Weire NMK Konsmo Cpro  Ktm
292 Troy Petersen NMK Melhus KTM  IC Kart
295 Emilia Lokreim Sollie NMK Hønefoss IC-R4  
Crosskart 650ccm
612 Robin  Grana NMK Bø Annet  Ic-kart
621 Stinius Kvernrød NMK Melhus Ic kart  R4
624 Pål  Rye Smørsteen NMK Tønsberg -  Ickart r4
625 Sondre Furuseth Oslo Motorsport Annet  IC R-4
649 Maren Ullern  Christoffersen NMK Gardermoen Annet  IC 3
651 Jan terje Samuelsen NMK Konsmo Fisker  Ic r4 ktm
652 Mats Samuelsen NMK Konsmo De Tomaso  Ic r4 ktm
666 Sondre  Brendryen NMK Melhus Annet  IC R4
671 Kjetil  Weaas NMK Gardermoen KTM  IC R4
692 Tommy Elvsvebakken NMK Hamar Norcart  VR5
Junior Extreme
134 Karl Peder Nordstrand Annet  
190 Dennis Vik NMK Konsmo Suzuki  
195 Olliver Tveiten Sollie NMK Hønefoss Speedcar Xtreme  
Extreme
4 Martin Hagen KNA Øvre Romerike Annet  Speedcar
12 Jens Hvaal NMK Grenland Annet  
15 Helene Hvaal NMK Grenland Suzuki  
20 Per Håvard Haugom Krabyskogen Motorsport Suzuki  Casmat
24 Andre H Valby KNA Øvre Romerike Annet  Speedcar
31 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger YMS  Extreme
34 Anders Kjær NMK Grenland Speedcar  
50 Magne Trolsrud Oslo Motorsport Speedcar  Extreme
55 Aleksander Wiik KNA Øvre Romerike Speedcar  Wonder
57 Tom Huseby NMK Hamar Annet  Speedcar
75 Sigurd Kilane NMK Vikedal Annet  Speedcar
89 Glenn Olav Lothe NMK Vikedal Annet  Semog
93 Simen Vardeberg KNA Kongsvinger ....  
101 Kjetil Bergan NMK Grenland Annet  C 750asmat
110 Thomas Eek Murstad NMK Bø Spedcar  Wonder
125 Sindre Trøyterud NMK Solør Annet  Semog
131 Steffen Restad NMK Melhus YMS  Extreme
135 Finn Erik Løberg NMK Grenland LifeLive  TN5evo2
145 Stian Raen NMK Konsmo Annet  Speedcar
163 Alexander Heum NMK Grenland Casmat  
181 Markus Gimle Enger NMK Krabyskogen Wonder  GE Motorsport
197 Marius Vardeberg KNA Kongsvinger Suzuki  Speedcar
622 Kim  Lorentzen NMK Aremark Casmat  
767 Aron Jensen Marum NMK Grenland Kamikaz 2  
888 Nikolai Haldammen KNA Kongsvinger Annet  Yms
910 Raymond Grimestad NMK Konsmo Annet  Speedcar
985 Alexander Lie NMK Grenland Suzuki  Speedcar