Deltakere KrabyCrossen 2022 

Tidsrom: 10.09.2022. Arrangør: NMK Krabyskogen. Løpsform: Bilcross / Crosskart / Rallycross.

Kombiløp BC, CK, RC på Krabyskogen Motorsenter 10/9-2022

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Mats Lund Heimdahl NMK Krabyskogen Volvo  MLH Motorsport
101 Mathilde Nygård NMK Krabyskogen Opel  
102 Mons Bøe Trannum NMK Krabyskogen Volvo  
103 Ruben Aasen Tråholt NMK Krabyskogen Annet  
104 Martin  Olsen NMK Krabyskogen Volkswagen  Gulf
106 Jonas  Berg NMK Elverum Nissan  Alemera.bergmotorsport
107 Jonas Holtet NMK Elverum Lapskaus  Team Lillegrend
111 Henrik T Håkonsen NMK Gardermoen Bentley  Haakonsen Motorsport
112 Ørjan Haugen NMK Elverum BMW  
113 Ingrid Furulund NMK Hamar Opel  
114 Adrian Kørra Sigfridstad KNA Solør Motorsport Volvo  
115 Henriette Furulund NMK Hamar Annet  
BC - Junior trening
200 Andrea Vetås NMK Rena Volkswagen  
201 Lars Victor Svendby NMK Gardermoen Saab  Svendby Motorsport
BC - Senior
1 Kjetil Tovsrud NMK Krabyskogen Volvo  Team Laban
2 Ruben Karijord NMK Brønnøy Volvo  
3 Gøran Skarten NMK Krabyskogen Opel Team Laban  
4 Truls  B Trannum NMK Krabyskogen Volvo  245
5 Thomas Tråholt NMK Krabyskogen Mitsubishi  
7 Kay ove Berg NMK Elverum Saab  900. Bergmotorsport
10 Benjamin Pettersen NMK Hamar Annet  
12 Anders  Solberg NMK Hamar Annet  
16 Ole Vammeli NMK Trøgstad Volvo  
17 Martin  Pettersen NMK Trøgstad Volvo  740
18 Tina Løkken NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
20 Ken Andre Granheim KNA Solør Motorsport Volvo  
21 Thomas Nerli NMK Fluberg Volvo  NerliMotorsport
22 Tommy Krokengen NMK Hamar Annet  
23 Robert Bunes NMK Krabyskogen Fiat abarth  
24 Dan Robert  Antonsen NMK Elverum Opel  Antonsen Racing
25 Henrik Opperud NMK Fluberg Volvo  
26 Markus Elvelund NMK Hamar Volvo Elvelund Racing  
27 Trond Jørgensen Hjermstad NMK Elverum Opel  Antonsen Racing
28 Andrèas  Olsson NMK Elverum BMW  Olsson raceshop
29 Erik Taje Asker og Bærum Motorsport Olabil  Tråbil
30 Espen  Håkonsen NMK Gardermoen Bentley  Haakonsen Motorsport
31 Per Arne Hoel NMK Krabyskogen Annet  
32 Kurt Olsen Jr. NMK Krabyskogen Mini  Cooper
BC - Senior debutant
600 Vegard Hansen NMK Krabyskogen Volvo  Volvo team laban
601 Espen Olsby NMK Krabyskogen Volvo Team Laban  
602 Oddgeir Heimdahl NMK Krabyskogen Volvo  
603 Ida Beck NMK Krabyskogen Ford  
604 Kai erland Bakke NMK Krabyskogen Ford  Scorpio ailas direktøren
BC - Damer
303 Shelby Henriksen NMK Valdres Opel  Vectra
304 Stine Bekkevold NMK Hamar Bekkevold Motorsport  
306 Thea Marie Torkildsen NMK Krabyskogen Annet  
307 Stine Nerli NMK Fluberg Opel  
308 Malin Taje Asker og Bærum Motorsport Nissan  
309 Linn Kristin Bernhardsen NMK Sande Annet  
310 Mari Hoel NMK Krabyskogen Annet  
311 Malin Marie  Rønningen NMK Sør - Gudbrandsdal Volkswagen  
312 Heidi Sørlie Amundsen NMK Gardermoen Audi  Amundsen motorsport
Crosskart Mini
803 Adrian Sjåheim-nerli NMK Fluberg -  Nerli motorsport
Crosskart 125ccm
144 Erik Åslund NMK Fluberg C-pro  Ktm
Crosskart Xtreme
202 Sebastian  Haugom Krabyskogen Motorsport Suzuki   Casmat
Supercars/Åpen klasse
900 Kim Grytdal Asker og Bærum Motorsport Opel  Astra team gmrx
901 Vetle Åslund NMK Fluberg Volvo  242
902 Roland Baarman NMK Gardermoen Peugeot  206 M. Amundsen Motorsport
903 Mats Valen Gundersen NMK Grenland Honda  Civic
904 Marius  Dalbø NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo  242
905 Henrik  Thaulow NMK Hadeland Peugeot  206Rc
906 Alf kolbjørn Owren NMK Krabyskogen Volvo   s40
907 Petter Paulsen NMK Krabyskogen BMW  1M