Deltakere 17-18.09 Sølvcrossen 2022 

Tidsrom: 17.09.2022 - 18.09.2022. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: crosskart,rallycross,bilcross.

Vi inviterer til Sølvcrossen 2022, husk og les tilleggsregler godt. har dere problemer med påmelding så ta kontakt med Linn K Sundet på tlf 45407717. det gjelder også vist dere har tenkt og komme før fredagen. håper dere får en fin helg hos oss.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Petter Tobiassen KNA Eiker Volvo Halvfart motorsport  
202 Henrik Hofton NMK Modum og Sigdal VW Boble  
203 Emma Michelle  Østenstad KNA Eiker Annet  Team Tomta
204 Leah Weberg NMK Sande Honda  
205 Lise Maria  Brekke NMK Kongsberg Volvo  
206 Martin Vatland NMK Egersund Volkswagen  VatlandPower
207 Lars G Slaatta NMK Larvik Opel  Ascona
208 Eero Sommer NMK Nore og Uvdal Saab  
209 Kasper Sevaldholet NMK Krabyskogen Volvo  244 RR
210 Oliver Lilleås KNA Eiker SisteLita Racing  
211 Lukas Stener Olsen NMK Kongsberg Olsenbanden  Motorsport
212 Sebastian  Jacobsen NMK Kongsberg Volkswagen  2
213 Petter Nikkerud NMK Kongsberg Volvo  
214 Henrik Fines Brettingen Østfold Motorsport Volvo  240
215 Oda Brekke NMK Kongsberg Peugeot  
216 Martine Fjeldstad pettersen NMK Kongsberg Mercedes Team Halvfart  
217 Marlene Grimnes NMK Kongsberg Annet  
218 Jonas Nygård-martinsen NMK Hønefoss Ford  
219 Helene  Nakkerud NMK Drammen Opel  
220 Remi Julin-Torgersen NMK Modum og Sigdal Volvo 245  
221 Maren Fulsås NMK Nore og Uvdal Annet  
223 Kristoffer  Mæland NMK Bø Volvo  Team Mæland
224 Tobias Westby ødegård NMK Modum og Sigdal Annet  
226 Kenneth Trana  Lunde NMK Grenland Opel  Primera
227 Erling  B Tjelta NMK Egersund Annet  
228 Marie Grinden NMK Elverum Opel  
229 Linnea Halland NMK Nore og Uvdal Peugeot  
230 Kine Brekke NMK Kongsberg Opel  
231 Ask Levorsen Jacobsen NMK Nore og Uvdal Rolls Royce  Ghost
232 Bjørn Levorsen Jacobsen NMK Nore og Uvdal Audi  A7
233 Tinni Jensvoll Møllerplass NMK Gol Saab  
234 Chris Andre Hotvedt NMK Asker Volvo  Team Octan
236 Ludvig Moland NMK Asker Volvo  Team octan
237 Jonas Holtet NMK Elverum Ford  
238 Kristian Tisland NMK Konsmo Volkswagen  
239 Dennis Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Annet  
241 Ole Einar Skaug NMK Kongsberg Volvo  
242 Eilev Garden NMK Tinn Volkswagen  
243 Elise Reistad KNA Eiker Opel  
244 Ole Jørgen Hvamstad NMK Modum og Sigdal Volvo  
245 Annie Hvamstad NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
247 Andreas  Tanggård NMK Larvik Volvo  
248 Oliver Bakseterseen NMK Trysil Annet  
252 Ida Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Peugeot  
253 Kristoffer  Lesteberg NMK Modum og Sigdal Volvo  
255 Kevin Wiken NMK Hamar Saab  
256 Sara Brenno NMK Gol Opel  
257 Andrea Nubberud NMK Modum og Sigdal Opel  
BC - Junior debutant
271 Jonatan Myrbø KNA Eiker Volvo  
BC - Junior trening
280 Hedda Simensen NMK Drammen Opel  Rakett
281 Maren  Halum NMK Tønsberg Volkswagen  Golf 3
282 Malin Brevik KNA Eiker Honda  Civic Team Halvfart
283 Ulrik  Granum NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil Racing Team
284 Bjørn  Lindhardt NMK Bø Volvo  Heddal racing
285 Jon Henrik Rue NMK Tinn Volkswagen  Golf
286 Lukas Tovsrud NMK Modum og Sigdal Opel  
287 Oliver Johansen NMK Trøgstad Opel  
288 Even Garden NMK Tinn Seat  
289 Emil Flørenes NMK Konsmo Volvo  
BC - Senior
1 Tommy  Nyhus Ekelund NMK Grenland Opel  
2 Sondre Stener Olsen NMK Kongsberg Olsenbanden motorsport  
4 Sander Tobiassen KNA Eiker Saab  
7 Daniel Henriksen NMK Valdres Chevrolet  
8 Nikolay Rike Grønlund NMK Drammen Saab  99 Grønlund Motorsport
10 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Volkswagen  Boble
12 Thomas  Larsen NMK Grenland Volvo  
13 Mads Skjæveland NMK Egersund Opel  Team Jørn "R"
15 Markus Andre Jacobsen NMK Kongsberg Volvo  
16 Anders Ivarsen KNA Eiker Annet  
17 Bjørn Arne Olsen NMK Kongsberg Annet  Vindal Motorsport
19 Ulv Ola Digre NMK Grenland Volvo  Storbil
22 Tim i  Bernhardsen NMK Sande Iveco  
23 Joakim Skalstad NMK Bø Toyota  All In Motorsport
24 Kevin Tveit Halvorsen NMK Larvik Opel  Astra
25 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
27 Marius Pettersen NMK Kongsberg Team Halvfart  
30 Magnus Amundsen NMK Gardermoen Audi  Amundsen motorsport
31 Ole Henrik Forberg NMK Bø Volvo  
34 Christian  Jensen NMK Bø Opel  Jensen Motorsport
35 Thor Erik Hansen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Team KlinKokos
36 Adrian Brathaug NMK Kongsberg Ford  
38 Dag Erik  Forberg NMK Bø Volvo  Forberg Motorsport
39 Hans Ivar Olsen Gjersøe NMK Tønsberg Toyota  Olsenbanden Motorsport
42 Nils Arne Hegard NMK Tinn Toyota  
43 Jan Haugen NMK Kongsberg Opel  Haugen Racingteam
45 Hans Andreas Holmedal NMK Aremark Volvo  
46 Ulv Vigleik  Digre NMK Grenland Mazda  
48 Kim Aron Bruu-Svendsen NMK Aremark Volvo  244 RR
49 Lars-Erik  Bryhn NMK Asker Opel  
51 Bengt -Ove  Andersen NMK Grenland Opel  
52 Anders Aulom NMK Bø Ford  Team Olga Motorsport
56 Tor Erik  Hagen NMK Larvik Annet  
58 Håvard Brekka NMK Tinn Nissan  
61 Vegard Grini NMK Larvik Peugeot  206
62 Kristoffer  Ødegården NMK Bø Volvo  
63 Tord Johannessen NMK Sandefjord Annet  
65 Karl Inge  Storli NMK Bø Saab  Heddal racing
66 Kjetil Listul  Abrahamsen NMK Bø Volvo  Heddal racing
67 Oddbjørn Listul  Abrahamsen NMK Bø Saab  Heddal racing
68 Halvor  Dokka NMK Bø Saab  Heddal racing
71 Aleksander  Brathaug NMK Bø BMW  335 brathaug motorsport
72 Petter Lønn NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia motorsport
73 Sten Wang NMK Aremark Volvo  Crossbil
74 Morten Sætren NMK Tønsberg Opel  Gnisten Motorsport
75 Martin  Pettersen NMK Trøgstad Volvo  740
78 Sondre  Kløvstad NMK Kongsberg Nissan  
80 David Jacobsen NMK Kongsberg Volkswagen  
81 Kjetil Tovsrud NMK Krabyskogen Volvo  Team Laban
82 Stian Modalen NMK Gol Volvo  
83 André  Staahlen NMK Grenland Volvo  940 Staahlen Motorsport
84 Sigbjørn  Haugland NMK Bø Annet  Team Tennplugg
87 Lars  Sletten jr NMK Tønsberg Volkswagen  
91 Robert  Duvier NMK Grenland Volvo  
96 Kristian  Holtvedt NMK Asker Volvo  
98 Espen Rudi NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
99 Carl Fredrik Brettingen Østfold Motorsport Volvo  
103 Simen Vian NMK Aurskog - Høland Opel  
105 Andre Ottesen NMK Aurskog - Høland Annet  
106 Ole Martinsen NMK Drammen Peugeot  
107 Benjamin  Tveit Halvorsen NMK Larvik Mitsubishi  
108 Henrik Bekkeseth brandsgård NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  
110 Simen alexsander Jensen NMK Bø Volvo  
111 Kristian  Lien KNA Solør Motorsport Opel  
112 Lars christian Lote Rosland NMK Egersund Volvo  
114 Vetle Åslund NMK Fluberg Annet  
115 Henning bergan Karlsrud NMK Nore og Uvdal Annet  
116 Veronica Stegarud NMK Tinn Volkswagen  
117 Emil Sivesind NMK Krabyskogen Annet  
BC - Senior debutant
600 Erik Hals NMK Kongsberg Annet  
601 Stig Wang NMK Asker BMW  
BC - Damer
300 May Brit  Haugland NMK Bø Saab  H M Motorsport
301 Marita torgersen  Brekke NMK Kongsberg Audi  
302 Elise Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  
306 Emma Haug NMK Hønefoss Opel  
307 Karola Øye NMK Valdres Annet  
308 Cecilie Kvelland KNA Eiker Volkswagen  Team Halvfart
309 Kariann Mobæk NMK Bø Opel  Crazy Racing
310 Line Holshagen-Lervik KNA Drammen Volkswagen  Golf
311 Heidi Sørlie Amundsen NMK Gardermoen Audi  Amundsen motorsport
312 Camilla Innleggen NMK Bø Volkswagen  
313 Marte  Hagen NMK Larvik Annet  
314 Karianne Mehren NMK Drammen Polf  Team Rosa
315 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  TeamRosa
316 Guro H Nakkerud NMK Drammen Opel  
317 Henriette  Davidsen NMK Sandefjord Opel  Davidsen motorsport
318 Jeanette-Caroline  Tollefsen NMK Asker Opel  
319 Lisa Henriksen KNA Eiker Volkswagen  SisteLita Racing
320 Odfrid Olsen NMK Bø Opel  
321 Heidi Steine NMK Vikedal Annet  
322 Marianne Maurbråten Sørsdahl NMK Bø Ford  Team Olga Motorsport
323 Silje Kristin Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo 240  
324 Marlene Sundet NMK Grenland Opel  
325 Marthe Brekke NMK Kongsberg Annet  
326 Maiken Marthinsen Grenland Motorsport Peugeot  
328 Lina maria Holt NMK Larvik Peugeot  
329 Ida Hals NMK Nore og Uvdal Volvo  240
330 Gunn Birgit Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
335 Marte Marthinsen NMK Larvik Volkswagen  
336 Stine  Helset NMK Hamar Annet  
339 Eirin Holmen NMK Nedre Hallingdal BMW  
341 Karin Linnerud NMK Notodden Volkswagen  
342 Jenny Staakkan NMK Grenland Annet  
344 Monica Eneberg NMK Krabyskogen Volvo  
345 Vilma Åsheim NMK Trysil Annet  
346 Jane Aaslund NMK Trysil Annet  
347 Ida Høgseth NMK Aurskog - Høland Opel  
348 Elin Ølbakken NMK Aurskog - Høland Honda  
349 Isabell turbodorris Bye NMK Engerdal Volvo  
350 Shelby Henriksen NMK Valdres Opel  
351 Emmely Nordby NMK Aremark Annet  
352 Kristine Salte NMK Egersund Volvo  
353 Robin Celine  Stensrud NMK Aurskog - Høland Mitsubishi  
BC - Damer debutant
355 Therese Andersen NMK Kongsberg Annet  
356 Benedicte Bjerkesmoen NMK Tønsberg Volvo  
Crosskart Mini
400 Thias Øye Henriksen NMK Valdres Mini  
401 Max Nærum NMK Grenland Annet  
402 Lucas bye Eggen NMK Engerdal Annet  
Crosskart 85ccm
420 Marius Ulland  Teigen NMK Kongsberg IC-R4  
422 Daniel H  Eidal KNA Eiker IC Kart R4  R4
423 Niklas B-Ormestad NMK Tønsberg IC kart R4  
424 Daniel Hassel Høydalen NMK Grenland IC Kart R4  
425 Sunniva Grinden NMK Elverum Annet  
427 Felix Nærum NMK Grenland Annet  
428 Trym Leirpollen-Deglum NMK Hamar Annet  
Crosskart 125ccm
430 Sebastian Rise nærum NMK Grenland Annet  
431 Ola Ulland NMK Kongsberg Annet  
BC - Veteran
360 Bror olav  Nordvang NMK Kongsberg Ford  
361 Morten  Brekke NMK Kongsberg BMW  
362 Ulv Vigleik  Digre NMK Grenland Mazda  
363 Jarle Løver NMK Kongsberg Ford  Escort mk1 halvfart Motorsport
364 Jan-Tore Moland NMK Asker Ford  Team octan
365 Jan-Sverre Solheim NMK Asker Opel  Torden Racing Team
366 Jan Haugen NMK Kongsberg Opel  Haugen Racingteam
367 Tore Dahl NMK Tønsberg Volvo  
368 Kjetil Jørgensen NMK Asker BMW  
369 Borgar Hobæk NMK Larvik Opel  
370 Petter Olsen NMK Kongsberg Annet  
371 Terje Hoff NMK Gardermoen Opel  
373 Dag Arne Halvorsen NMK Larvik Mitsubishi  
375 Stein Fredriksen NMK Kongsberg Volkswagen  
376 Ingard  Vihovde NMK Notodden Chrysler  Haddal racing
377 Anker Halum NMK Tønsberg Volkswagen  Golf
378 Lars A Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  
379 Stian  Olsen NMK Grenland Volvo  940 Staahlen Motorsport
380 Leif Haugo NMK Tønsberg Opel  
381 Tom Skaug NMK Kongsberg Saab  
382 Svenn erik Lie NMK Grenland BMW  
383 Jan Larsen NMK Tinn Volvo  
Rallycross-u/2.4
700 Kjell Gunnar Staakkan NMK Grenland Mercedes-Benz  
701 Reny Eliassen NMK Tønsberg Mercedes-Benz  190
702 Thomas "Brusken" Pettersen KNA Eiker Volvo  240
703 Rune  Bakken NMK Kongsberg Ford  Bakken motorsport
704 Roland  Baarman NMK Gardermoen Peugeot  206 M Amundsen motorsport
705 Øystein Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Boble
706 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Ford  Bakken mtorsport
707 Jaran Pedersen NMK Modum og Sigdal Volvo  Dølahaugen motorsport
709 Torbjørn Olesrud NMK Tinn Annet  
711 Odd erik Berg NMK Kongsberg Volvo  
712 Kenneth Kristiansen NMK Asker Ford