Deltakere NM-runde i Crosskart 

Tidsrom: 03.09.2022. Arrangør: NMK Aremark. Løpsform: .

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
1 Victor Martinus  Gundersen NMK Hønefoss Nor Cart  Nor cart
6 Tuva S. Kerim NMK Konsmo LHR Crosskart Mini  LHR
12 Oscar Bieltvedt NMK Aurskog - Høland YMS  Mini
27 Max Nærum NMK Grenland -  LH Racing
62 Leander Bakken Bjerkli NMK Melhus LHR-Mini  
91 Peder Meistad NMK Melhus Annet  LH-racing
Crosskart 85ccm
1 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland -  Ic4
7 Jørgen Sørlie NMK Aremark Annet  IC Kart
9 Julie S. Kerim NMK Konsmo IC-Kart R4  R4
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo IC  R4
11 Iver Meistad NMK Melhus Annet  C-PRO
12 Vetle Kildal  Bakken NMK Valdres Ic R4  
14 Daniel H  Eidal KNA Eiker IC Kart  R4
18 Ola Bieltvedt NMK Aurskog - Høland IC Kart  R4
21 Maja S.  Kerim NMK Konsmo IC-Kart R4  IC-Kart R4
23 Sebastian Isaksætre KNA Solør Motorsport C-pro  
24 Felix Nærum NMK Grenland -  R4 IC Kart
25 Mathias Myhr Bjerkli NMK Melhus Ic-kart  R3
26 Oliver Fredriksen Asker og Bærum Motorsport IC-R4  
27 Colin Gundersen NMK Hønefoss C-Pro  C-Pro
30 Håkon Prestrud NMK Aurskog - Høland IC R4  
37 Theo Johansen NMK Elverum IC  R4
40 Peder Johansen NMK Grenland Annet  ICR4
42 Jørgen Lindland NMK Konsmo Annet  
43 Leander  Lindland NMK Konsmo -  
45 Hans kristian Raen NMK Konsmo Annet  IC R4
46 Magnus Bakken NMK Valdres Annet  IC-kart R4
50 Emil Skeie NMK Konsmo Annet  IC-R4
54 Marius Ulland  Teigen NMK Kongsberg IC-R4  
58 Håkon Jakobsen lund NMK Hamar IC KART R4  
66 Linus Gimle Enger NMK Krabyskogen IC KART R4  KTM
72 Niklas  B-ormestad NMK Tønsberg IC R4  
77 Anniken Lindfjord NMK Elverum Annet  IC-R4
78 Helmer Gjevik Østfold Motorsport IC R4  IC R4
81 Jesper  Kjeldsen Nysum dk Benzon kart  Crosskart
84 Markus  Fredriksen NMK Kongsberg IC-Kart  R4
91 Mats Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Norkart
99 Alvin Brøderud KNA Kongsvinger Annet  C-pro
401 Ida Syversen NMK Aremark IC-kart  IC-kart R3
Crosskart 125ccm
102 Tobias G. Spangen NMK Hamar IC Kart R4  
105 Simen Johansen NMK Grenland Annet  ICR4
107 Isak Stjern Rød NMK Grenland Annet  IC-kart r4 TM.racing
109 Vetle Try NMK Konsmo Annet  Ic cart
114 Sebastian Myhr Bjerkli NMK Melhus Ic-kart  R4
125 Emilie Larsen IC 4 Kart  R4
125 Robin Larsen hermansen NMK Hamar Annet  Ic r4
129 Jonas Sørlie NMK Aremark Annet  IC Kart
134 Karl Peder  Nordstrand Annet  
140 Sebastian Rise Nærum NMK Grenland -  IC-KART R4
145 Emil Weydahl NMK Trøgstad Crosskart  Ic-kart R4
147 Timian Johan T. Hansen NMK Tønsberg IC R4  
156 Tobias Holmen KNA Solør Motorsport Crosskart R4  R4
158 Even A Hoff Knai KNA Øvre Romerike Icr4  
163 Lauritz Heum NMK Grenland IC  R4
168 Simen Rønning Billingsø KNA Kongsvinger IC Kart R4  IC Kart R4
170 Ola Ulland NMK Kongsberg Ic  R4
171 Henrik Farmen NMK Hønefoss ICR4  ICR4
188 Marius Hejslet Motorsport Nordjylland IC Kart  R4
193 Kevin Daarbak Motorsport Nordjylland IC  R4
195 Olliver Tveiten Sollie NMK Hønefoss IC-R4  
Crosskart 250ccm
202 Aron Stjern  Rød NMK Grenland Annet  IC-kart r4 TM.racing
207 Lars Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Ic kart
215 Adine Svartås NMK Aremark KTM  
235 Feridnan Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Ic R4
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
247 Theodor  Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Ic R4
255 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
257 Kim Rino Weire NMK Konsmo C Pro  Ktm
288 Eirik Steinsholt NMK Grenland Annet  R4
292 Troy Petersen NMK Melhus IC-Kart  R4
Crosskart 650ccm
612 Robin Grana NMK Bø Annet  Ic-Kart
621 Stinius Kvernrød NMK Melhus Ic kart  R4
625 Sondre  Furuseth Oslo Motorsport Annet  IC-R4
648 Jostein  Christoffersen NMK Gardermoen Annet  IC-kart
651 Jan terje Samuelsen NMK Konsmo Ferrari  Ic r4 ktm
652 Mats Samuelsen NMK Konsmo Lotus  Ic r4 ktm
666 Sondre Brendryen NMK Melhus Ic r4  Ktm
671 Kjetil Weaas NMK Gardermoen IC R4  
Crosskart Extreme
4 Martin Hagen KNA Øvre Romerike Lamborghini  Speedcar
9 Stian Brøderud KNA Kongsvinger Annet  YMS
12 Jens Hvaal NMK Grenland Annet  
20 Per Håvard Haugom NMK Krabyskogen Suzuki  Casmat
24 Andre H Valby KNA Øvre Romerike Annet  Speedcar
31 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger YMS  Extreme
34 Anders Kjær NMK Grenland -  Speedcar
55 Arne Wiik NMK Gardermoen Speedcar  Wonder
57 Tom Huseby NMK Hamar Suzuki  Speedcar
89 Glenn Olav Lothe NMK Vikedal Semog  Bravo
93 Simen Vardeberg KNA Kongsvinger Speedcar  
110 Thomas Eek Murstad NMK Bø Spedcar  
125 Sindre Trøyterud .  
131 Erik Svartås KNA Varna Annet  YMS Extreme
135 Finn E. Løberg NMK Grenland LifeLive  TN5
145 Stian Raen NMK Konsmo -  Speedcar
163 Alexander Heum NMK Grenland Casmat  
181 Markus Gimle Enger NMK Krabyskogen Speedcar  Wonder
197 Marius Vardeberg KNA Kongsvinger Suzuki  Speedcar
622 Kim Lorentzen NMK Aremark Casmat  
649 Maren Ullern Christoffersen NMK Gardermoen Annet  Speedcar
767 Aron Jensen Marum NMK Grenland Kamikaz 2  
768 Dennis Munch Motorsport Nordjylland Semog  Bravo Sport
888 Nikolai Haldammen KNA Kongsvinger YMS  
908 Noah Jørgensen - Semog  Semog Bravo HF
910 Raymond Grimestad NMK Konsmo Speedcar  Crosskart Extreme
985 Alexander Lie NMK Grenland Suzuki  Speedcar