Deltakere Elverumsfestivalen 2022 

Tidsrom: 13.08.2022 - 14.08.2022. Arrangør: NMK Elverum. Løpsform: .

Velkommen til Elverumsfestivalen 2022, vi gleder oss til festival som tidligere uten begrensninger.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Elias Grambo NMK Trysil Racerbil  
201 Sunniva Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
202 Emma Julie  Østbye NMK Elverum Opel  
203 Håvard Engebretsen NMK Hamar Volkswagen  
204 Marie Bryhn NMK Elverum Opel  
206 Emil "kjellis" Kjelgård NMK Gardermoen Toyota  Celica sveen/Kjelgård motorsport
208 Stian Bårdseth NMK Elverum Rolla  
209 Anders Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  
211 Arvid Søndmør NMK Engerdal Opel  
212 Vilde Emilie Holen NMK Elverum Opel  
213 Benedicte Holen NMK Elverum Honda  
214 Oliver Aaheim NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
215 William Tømmerholen KNA Solør Motorsport Saab  900
216 Henrik Hofton NMK Modum og Sigdal Opel  
217 Signe Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
218 Lone Sabrina Knappen NMK Elverum Saab  
219 Ola Sætre Sør Østerdal Motorsport Annet  Es motorsport
220 Johan Bråten NMK Trysil Opel  
222 Emil  Norström Hällefors MK Saab  900 NG
223 Dennis  Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Annet  
224 Tonje Cecilie Bakken NMK Elverum Ford  Sierra srs motorsport
225 Jonas Berg NMK Elverum Opel  Bergmotorsport
226 Marcus Bekk Sør Østerdal Motorsport Annet  
227 Patrick  Thorstad NMK Hamar Volvo  
228 Ingrid Furulund NMK Hamar Annet  
229 Siver Høitomt NMK Hamar Lexus  
230 Ingrid Knutsen NMK Hamar Volkswagen  
231 Jonas Taraldsen kvernemo NMK Melhus Annet  
232 Eirik Brenden NMK Trysil Opel Cirkus Motorsport  
233 Henrik Håkonsen NMK Gardermoen Jaguar  
234 Tea Johansen KNA Solør Motorsport Nissan  
235 Adrian Kørra sigfridstad KNA Solør Motorsport Annet  
236 Ruben Aasen Tråholt NMK Krabyskogen Annet  
237 Magnus Hansen Øverland NMK Hamar Peugeot  206
238 David Hagen NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  
239 Henrik Hattrem NMK Engerdal Opel  
240 William Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
241 Aleksander Brenden NMK Trysil Volvo Cirkus Motorsport  
242 Ørjan  Haugen NMK Elverum BMW  
244 Daniel Lindfjord NMK Elverum Red Bull  
245 Kevin Wiken NMK Hamar Nissan  
246 Ludvik Martinsen NMK Gardermoen Volvo  360
248 Patrik W Sørlie NMK Gardermoen Annet  
250 Jørgen Svensberget NMK Elverum Saab  
251 Embla  Hansen NMK Gardermoen Seat  Leon
252 Loyd  Dyresen NMK Hamar Saab  90 Saab racing team
253 Amund  Lillesen KNA Solør Motorsport Annet  
255 Mathias Østli NMK Elverum Ford  
BC - Junior trening
500 Andrea  Vetås NMK Rena Volkswagen  
501 Atle-Sebastian Nystrand NMK Elverum Volkswagen  Golf SRS Motorsport
502 Odin Aaslund NMK Hamar Annet  
503 Lea Emilie Nystrand NMK Elverum Ford  Sierra srs motorsport
505 Hedda Simensen NMK Drammen Toyota  Celica
506 Joakim Hogseth-Foss NMK Elverum Mitsubishi  
507 Asbjørn  Samuelshaug NMK Tynset Volvo  240
508 Andreas  Hagen NMK Tynset Peugeot  0
576 Ola Alexander Lie Myren NMK Elverum Saab  Lie Myren Motorsport
577 Brian Brenne NMK Verdal/Levanger Volvo  245
578 Håkon  Brenden NMK Trysil Volkswagen  
BC - Senior
1 Sindre Baastad NMK Trysil Annet  
2 Sander  Nilsen NMK Hamar Annet  
3 Nicolai Bakken NMK Engerdal Opel  BB Motorsport
4 Tony Sormbroen KNA Solør Motorsport Toyota  
5 Sivert Baastad NMK Trysil Annet  Trysil Racing
6 Mats Bakkom NMK Hamar Annet  
7 Sondre  Ensrud NMK Trysil Saab Cirkus Motorsport  
8 Aleksander  Johnsen NMK Engerdal Opel  
9 Tom André Frøhaug NMK Trysil Volvo  Trysil Racing
10 Arne-Alexander Holm Østfold Motorsport Saab  Sonett
11 Mats Jordmoen NMK Engerdal Opel  
12 Lars Antonsen NMK Hamar Triumph  
13 Jon Martin  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Opel  
14 Jonatan Thorstad NMK Hamar Mini supra  
15 Ståle  Bolland NMK Melhus Saab  99
16 Kristian Lien KNA Solør Motorsport Peugeot  
17 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
18 Martin S. Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Kadett
19 Kristian  Aasheim NMK Elverum Annet  
20 Steffen Skustad KNA Solør Motorsport Saab  WEBTANGEN.COM
21 Benjamin Pettersen NMK Hamar Annet  
22 Erik Storbæk NMK Trysil Annet  E.s motorsport
23 Tommy Håkensen NMK Engerdal Annet  
24 Arne Bekkevold NMK Hamar Annet  
25 Lars Fredrik Askerød Østfold Motorsport Audi  Gt1000
26 Totto  Höök Hällefors MK Saab  9000
27 Tommy  Tåsåsen Bråthen NMK Hamar Opel  HE-BI
29 Kim Alexander  Wiken NMK Gardermoen Opel  
30 Jørn Grinden NMK Elverum Saab  
31 Truls Krokengen NMK Hamar Annet  
33 Cato Risbergseter KNA Solør Motorsport Volvo  
34 Dan Robert  Antonsen NMK Elverum Opel  Antonsen racing
35 Sondre Simensen NMK Fluberg Volvo  
36 Knut Olav  Dybvig NMK Rendalen Volvo  240
37 Fredrick Bakken NMK Engerdal Opel  BB Motorsport
38 Glenn Michael Solberg KNA Solør Motorsport Volvo  240
39 Hans einar Mørkhagen NMK Elverum Volkswagen  Golf
40 Magnus Amundsen NMK Gardermoen Toyota  Amundsen motorsport
41 Kim inge  Antonsen NMK Elverum Toyota  
42 Kim Andre  Heggelund NMK Hamar Volvo  
43 Ronny Frydenlund NMK Hamar Rolls Royce  
44 Christoffer Trangsrud KNA Solør Motorsport Volvo  240
45 Cato Sveen NMK Hamar Ford  Ka Sveen Motorsport
47 Tommy  Eng NMK Hamar Volvo  Team Engs
48 Truls B Trannum NMK Krabyskogen Volvo  245
49 Frank Jevne NMK Rendalen Toyota  He-bi
50 Frode Henriksen NMK Valdres Opel  Henrix1
51 Tommy Krokengen NMK Hamar Annet  
52 Kay ove Berg NMK Elverum Saab  900.bergmotorsport
53 Simon Carlander NMK Hamar Volkswagen  Golf
54 Mats Myrberg Hällefors MK Saab  9000
55 Jan Ivar  Engelstad NMK Hamar Porsche  Østlandsbanen
56 Svein-Atle Nystrand NMK Elverum Saab  90 SRS Motorsport
57 Patrick Gystad NMK Gardermoen Annet  
58 Kjetil  Østbye NMK Elverum Volvo  245
60 Martin Furuseth NMK Trøgstad Volvo  242
61 Henrik Nerli NMK Fluberg Volvo  
62 Georg Trysberg NMK Hamar Annet  
63 Oliver Høitomt NMK Hamar Rolls Royce  
64 Thomas Nerli NMK Fluberg Ssangyong  NerliMotorsport
65 Daniel Henriksen NMK Valdres Opel  
66 Kenneth Lom i ndal NMK Fluberg Volvo  
67 Ståle R. Grinden NMK Elverum Volvo  
68 Ruben Sigfridstad NMK Solør Volkswagen  1302
69 Kristian Eilertsen NMK Elverum Saab  
70 Bjørn Løfsted Holter NMK Elverum Annet  Volvo stuttskåp
71 Stig Henning  Thorstad NMK Hamar Volvo  
72 Tom Atle  Sigfridstad KNA Solør Motorsport Volkswagen  
74 Jan-Øyvind  Nystrand NMK Elverum Nissan  Sunny srs motorsport
75 Markus  Embergsrud NMK Fluberg Volvo  740
76 Niclas Olsson NMK Elverum Saab  Olsson Raceshop
78 Asgeir Taraldsen NMK Melhus Saab  
79 Trond jørgensen Hjermstad NMK Elverum Opel  Antonsen Racing
80 Anders  Ivarsen KNA Eiker Opel  
81 Robin berggren Bjørnstad NMK Hønefoss BMW  Somma Racing
82 Kristian Støa NMK Hønefoss Audi  Somma Racing
83 Vegard Helgesen NMK Hønefoss Audi  Somma racing
84 Jan Arve  Bekkelund NMK Trysil Volvo  
85 Andreas Kjølvang NMK Engerdal Opel  
86 Kenneth Storre NMK Hamar Volkswagen  Boble
87 Lars erik Svenmoen NMK Hamar Annet  Østlandsbanden
88 Daniel Kaikonen Olsson NMK Elverum Chrysler  Daniel Olsson Motorsport
90 Thomas Tråholt NMK Krabyskogen Toyota  
92 Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Opel  Astra
93 Fredrik  Tålesen NMK Hamar Opel  Tangens
94 Preben Johnsen NMK Trysil Annet  
95 Bjørn  Arnestad NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo  
96 Stephan  Fjelking NMK Hamar Toyota  
97 Jim Roger  Haugom KNA Kongsvinger Volkswagen  Golf Evo
98 Geir  Arnestad NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo  
99 Kim arne Sætre Sør Østerdal Motorsport Opel volvokiller  
100 Matz Gustu Gravseth NMK Stor - Elvdal Volvo  
101 Mads Kleppen NMK Molde Annet  
102 Geir inge Lillestrøm NMK Tynset Volvo  0
103 Anders Solberg NMK Hamar Volkswagen  
104 Arne  Særnmo Sør Østerdal Motorsport Volvo  Team Særnmo
105 Andreas Malm NMK Molde Volvo  Slektnåkkå
106 Tor Arne Særnmo Sør Østerdal Motorsport Volkswagen  Team Særnmo
107 Kjetil Stamstad NMK Hamar Seat  
109 Kjell Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
110 Simen Blixt NMK Trysil Volkswagen  Golf
111 Rune Berntsen NMK Hamar Volkswagen  
113 Bjørn egil  Sørlie NMK Gardermoen Annet  
114 Nils Arne Steigedal NMK Tynset Volvo  TSM Motorsport
115 Kristoffer Aspelien NMK Krabyskogen Opel  Kadett
116 Ole Johan Steigedal NMK Tynset Volvo  TSM Motorsport
118 Stian Hoel NMK Krabyskogen Mazda  
119 Glenn Tannåneset NMK Trysil Annet  
120 Emil andre  Ås NMK Trysil Saab 9000  
121 Arnt Helge  Solberg NMK Støren Volkswagen  
122 Ole Arne Særnmo Sør Østerdal Motorsport Boble team særnmo  
123 Martin Nygård KNA Kongsvinger Saab  900
124 Ole Martin  Sagli KNA Kongsvinger Volvo  
125 Lars Olav Lomundal NMK Orkla Himelaga  
126 Ken Andre Granheim KNA Solør Motorsport Volvo  
127 Henrik Opperud NMK Fluberg Volvo  
128 Halvor Lutnæs NMK Trysil Opel cirkus motorsport  
129 Martin  Sveen NMK Hamar Annet  
130 Stein Frederic Akre Annet  
131 Mats Åsheim NMK Trysil Annet  
BC - Damer
300 Emilie Pettersen NMK Hamar Annet  
301 Stine Bekkevold NMK Hamar Mitsubishi  
302 Kristine  Udnæseth KNA Solør Motorsport Annet  
303 Kristine Rønne NMK Gardermoen Annet  Rønne Motorsport
304 Stine Nerli NMK Fluberg Opel  
305 Vilma Åsheim NMK Trysil Mitsubishi  
306 Thea Pettersen NMK Hamar Annet  
307 Henriette Engebretsen NMK Hamar Annet  
308 Monica Mariussen  Bakkom NMK Hamar Audi  
309 Heidi Sørlie Amundsen NMK Gardermoen Toyota  Amundsen motorsport
310 Kate Jevne NMK Rendalen Volkswagen  He-Bi
311 Malin Marie  Rønningen NMK Sør - Gudbrandsdal Volkswagen  
312 Kine Lund NMK Elverum Opel  
313 Shelby Henriksen NMK Valdres Opel  Vectra
314 Mina Sabir Asker og Bærum Motorsport Ford  Escort
315 Kristin Nilsen NMK Hamar Annet  
316 Karola Øye NMK Valdres Annet  
317 Trine Lise  Berg NMK Elverum Opel  
318 Siv Tandberg NMK Gardermoen Honda  17027
319 Birgitte Melissa Biksrud NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
321 Silje Bjørsvik NMK Hønefoss Audi  
322 Linn  Sandbakken NMK Hamar Honda  Østlandsbanden
323 Anne Skollerud NMK Hønefoss Volkswagen  Boble
326 Malin Rivenes NMK Elverum Audi  
328 Eirin Holmen NMK Nedre Hallingdal BMW  
329 Kjersti terese Storbæk NMK Trysil Volvo  
330 Michelle Solheim NMK Trysil Saab 9000  
331 Anita Særnmo Sør Østerdal Motorsport Toyota  MR2 Team Særnmo
332 Iselin Kragtorp NMK Trøgstad Opel  Astra
388 Torunn Halvorsen NMK Solør Chrysler  
389 Jane Aaslund NMK Trysil Annet  
Crosskart Mini
800 Tobias  Østbye NMK Elverum Annet  
801 Melvin Aamodt NMK Hamar Mini  
802 Thias Øye Henriksen NMK Valdres Annet  
803 Adrian Sjåheim-nerli NMK Fluberg Mini  NerliMotorsport
804 Oliver M.Sandvoll NMK Hamar Norkart mini  Sveenmek.no
Crosskart 85ccm
900 Sunniva R. Grinden NMK Elverum Annet  
901 Tomine Særnmo Sør Østerdal Motorsport Ic kart  Team Særnmo
902 Olav Nome NMK Trysil Swedkart Team Særnmo  Swedkart
Crosskart 125ccm
950 Markus  Ensrud NMK Trysil Annet  Ic-r3
BC - Veteran
600 Totto  Höök Hällefors MK Saab  9000
601 Rune Bekkevold NMK Hamar Mitsubishi  
602 Roger Bergersen NMK Hamar Opel  
604 Frank Jevne NMK Rendalen NSU  He-bi
605 Per olav Eggen NMK Elverum Volkswagen  
606 Tore Bronken NMK Elverum Saab  
607 Arne O Solbakken NMK Trysil Saab  
608 Knut  Ragnhildsløkken NMK Elverum Volkswagen  Boble
609 Jan  Peistorpet NMK Solør Saab  
610 Terje Hoff NMK Gardermoen Opel  
611 Bjørn  Arnestad NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo  Team mesnali
612 Geir  Arnestad NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo  
613 Arne Særnmo Sør Østerdal Motorsport Volvo  Team Særnmo
614 Kjetil Stamstad NMK Hamar Volkswagen  
615 Jan Haugen NMK Kongsberg Opel  Haugen Racingteam
616 Hans einar Mørkhagen NMK Elverum Volkswagen  
617 Per Arne  Hoel NMK Krabyskogen Annet  
618 Rune Berntsen NMK Hamar Volkswagen  
619 Tommy  Eng NMK Hamar Volvo  Team Engs