Deltakere Kvalifiseringsløp 2022 

Tidsrom: 02.07.2022. Arrangør: NMK Valdres. Løpsform: .

Kvalifiseringsløp for junior- og seniorlandsfinalen

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
202 Mats Vegard  Østheim NMK Hønefoss Opel  
203 Martin Gundhus NMK Hønefoss Volvo  
204 Even Skrindsrud NMK Valdres Annet  
207 Even Dalbø NMK Valdres Volkswagen  
210 Vilde Skaran Tveit NMK Valdres Annet  
213 Morten Rosenlund Haugen NMK Valdres Volvo  
214 Emil  Øverby NMK Hønefoss Volkswagen  Boble
215 Ruben Aasen Tråholt NMK Krabyskogen Opel  
216 Sindre Skaran tveit NMK Valdres Opel  
217 Arine Nymoem NMK Hønefoss Ford  
218 Remi Julin-Torgersen NMK Modum og Sigdal Volvo  
219 Joakim Finstad NMK Gol Fiat  500
220 Kasper Sevaldholet NMK Krabyskogen Mazda  Wærsting
221 Marina  Grytdal NMK Gardermoen Honda  Civic GMRX
222 David Hagen NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  
223 Sigurd Andreas Sortebråten NMK Gol Volvo  
BC - Junior trening
400 Lukas  Tovsrud NMK Modum og Sigdal Opel  
BC - Senior
1 Steffen Bergum Hauglid NMK Valdres Ferrari  
2 Dardan Sletten NMK Valdres Ford  
3 Cathrine Haugen Hauglid NMK Valdres Opel  
4 Sivert Maribo NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
5 Steffen Bergum  Raaholdt NMK Valdres Opel  
6 Markus Embergsrud NMK Fluberg Volvo  
7 Kristian Støa NMK Hønefoss Audi  A4 Somma Racing
8 Kenneth Madsstuen NMK Valdres Volvo  
10 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Annet  SUS OG DUS
12 Ole Kristian  Maribo NMK Valdres Volkswagen  Boble
13 Tor Ole  Grythe NMK Hønefoss Annet  SUS OG DUS
14 Henrik Nerli NMK Fluberg Volvo  
15 Daniel Henriksen NMK Valdres Opel  
16 Sondre Simensen NMK Fluberg Volvo  
17 Thomas Nerli NMK Fluberg Think  Nerli motorsport.
19 Odd Magne Ødegård Krabyskogen Motorsport Mazda  
20 Kenneth Lomundal NMK Fluberg Volvo  
21 Robin berggren Bjørnstad NMK Hønefoss Volvo  Somma Racing
22 Robert Kasa NMK Hønefoss Ford  Escort mk3
23 Frode  Henriksen NMK Valdres Opel  Henrix1
25 Magnus Ransedokken NMK Gol Volvo  240
28 Endre Bøen NMK Valdres Peugeot  
29 Petter Leirhol NMK Valdres Volkswagen  Boble
30 STIG FLATEN NMK Valdres Opel  
33 Stian  Modalen NMK Gol Opel  R&S Motorsport
34 Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Volkswagen  
35 Alexander Hauglid NMK Valdres Alfa Romeo  El feil
36 Morten Bakken  Borge NMK Bergen Annet  Raserbil
37 Thomas Tråholt NMK Krabyskogen Opel  
38 Henrik Krogstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
39 Anders Ivarsen KNA Eiker Annet  
41 Ulv ola Digre NMK Grenland Opel  
42 Joakim Rolstad Lunde NMK Midt-Gudbrandsdal Annet  
43 Tina Løkken NMK Fluberg Ford  Focus
45 Marius Øverby NMK Hønefoss Volvo  244 Somma Racing
46 Arild Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Team Statoil Vågå
47 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
48 Ola Rustberggard NMK Gol Volkswagen  Boble
49 Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Saab  
50 Jan Håkon Hofton NMK Modum og Sigdal Cadillac  
51 Ruben Setra NMK Gol Volvo  
53 Emil  Sivesind NMK Krabyskogen Annet  
54 Thomas Medgård NMK Gol Opel  
55 Stig Stamoen NMK Elverum Saab  
56 Stian Olsen NMK Gol Opel  FOG
57 Bjørnar Livgård NMK Gol Volvo  
58 Tron Tveiten NMK Modum og Sigdal Volvo  
BC - Damer
302 Ingrid Elise Bråten NMK Valdres Opel  
303 Åshild Onstad NMK Valdres Volkswagen  
304 Marita Resset NMK Midt-Gudbrandsdal Dodge  FRON POWER
305 Shelby Henriksen NMK Valdres Opel  Vectra HENRIX1
307 Ida Larsen NMK Fluberg Ford  Team Bybrua