Deltakere 3.Runde NM Crosskart 2022 

Tidsrom: 05.05.2022 - 01.06.2022. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

NMK Grenland arrangerer 3.runde i Crosskart NM 2022.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
1 Victor Martinus  Gundersen NMK Hønefoss -  Nor cart
6 Tuva S. Kerim NMK Konsmo -  LHR
27 Max Nærum NMK Grenland -  LH Racing
62 Leander Bakken Bjerkli Bakken NMK Melhus -  Lhr
91 Peder Meistad NMK Melhus -  Mini
Crosskart 85ccm
1 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland -  Ic
4 Peder Johansen NMK Grenland -  ICR4
7 Jørgen Sørlie NMK Aremark -  IC Kart
9 Julie S. Kerim NMK Konsmo -  R4
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo -  IC - R4
11 Iver Meistad NMK Melhus -  C-Pro
12 Vetle Kildal Bakken NMK Valdres -  Ic R4
14 Daniel H Eidal KNA Eiker -  IC Kart R4
18 Ola Bieltvedt Biel NMK Aurskog - Høland -  IC kart R4
21 Maja S. Kerim NMK Konsmo -  R4
23 Sebastian Isaksætre KNA Solør Motorsport -  C-pro
24 Felix Nærum NMK Grenland -  R4 IC Kart
25 Mathias Myhr  Bjerkli NMK Melhus -  IC r3
26 Oliver  Fredriksen Asker og Bærum Motorsport -  IC-Kart
27 Colin  Gundersen NMK Hønefoss -  C-Pro
30 Håkon Prestrud NMK Aurskog - Høland -  IC R4
32 Endre Stople Enge NMK Vikedal -  C-PRO
37 Theo Johansen NMK Elverum -  IC R4
41 Daniel Bergene  Larsen KNA Eiker -  IC Kart R4
42 Jørgen Lindland NMK Konsmo -  ICR4
43 Leander Lindland NMK Konsmo -  ICR4
45 Hans kristian Raen NMK Konsmo -  IC R4
46 Magnus Bakken NMK Valdres -  
50 Emil Skeie KAK Kristiansand AutomobilKlubb -  IC-R4
54 Marius Ulland  Teigen NMK Kongsberg -  
58 Håkon  Jacobsen lund NMK Hamar -  Ic kart R4
65 Lorns Per Ola Dullum NMK Melhus -  R4
66 Linus Gimle Enger NMK Krabyskogen -  Ic kart r4
67 Ivar Helge  Dullum NMK Melhus -  R4
72 Niklas  B-Ormestad NMK Tønsberg -  Ic4 kart
77 Anniken Lindfjord NMK Elverum -  IC-R4
78 Helmer Gjevik Østfold Motorsport -  IC R4
84 Markus  Fredriksen NMK Kongsberg -  IC-Kart R4
91 Mats Husebæk KNA Solør Motorsport -  Norkart
99 Alvin Brøderud KNA Kongsvinger -  C-pro
Crosskart 125ccm
105 Simen Johansen NMK Grenland -  ICR4
107 Isak Stjern Rød NMK Grenland -  IC-kart r4 TM.racing
109 Vetle Try NMK Konsmo -  Ic kart
114 Sebastian Myhr Bjerkli NMK Melhus -  IC r4
125 Robin Larsen hermansen NMK Hamar -  Ic kart
129 Jonas  Sørlie NMK Aremark -  IC Kart
140 Sebastian Nærum NMK Grenland -  IC-KART R4
143 Patrick  Ruud NMK Gardermoen -  IC kart
145 Emil Weydahl NMK Trøgstad -  R-4
147 Timian Johan T. Hansen NMK Tønsberg -  IC R4
158 Even A Hoff knai KNA Øvre Romerike -  Icr4
163 Lauritz Heum NMK Grenland -  IC R4
168 Simen Rønning Billingsø KNA Kongsvinger -  IC Kart R4
170 Ola Ulland  NMK Kongsberg -  IC R4
171 Henrik Farmen NMK Hønefoss -  ICR4
195 Olliver Tveiten Sollie NMK Hønefoss -  
Crosskart 250ccm
202 Aron Stjern  Rød NMK Grenland -  IC-kart r4 TM.racing
207 Lars Husebæk KNA Solør Motorsport -  Ic kart
210 Hannah  Eide NMK Grenland -  C-Pro
235 Ferdinan Hjertstedt NMK Gardermoen -  Ic R4
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport -  NorCart VR6
247 Theodor Hjertstedt NMK Gardermoen -  Ic R4
255 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport -  NorCart VR6
257 Kim Rino  Weire NMK Konsmo -  C pro
292 Troy  Petersen NMK Melhus -  Ic kart R4
295 Emilia Lokreim Sollie NMK Hønefoss -  
Crosskart 650ccm
612 Robin Grana Sandene NMK Bø -  Ic-Kart
621 Stinius Kvernrød NMK Melhus -  IC R4
622 Helene Jelsbak Nielsen Motorsport Nordjylland -  Ic4
624 Pål  Rye Smørsteen NMK Tønsberg -  
625 Sondre Furuseth Oslo Motorsport -  IC- R4
626 Patrick Konge Motorsport Nordjylland -  IC4
649 Maren Ullern Christoffersen NMK Gardermoen -  IC r3 ktm
651 Jan terje Samuelsen NMK Konsmo -  Ic r4 ktm
652 Mats  Samuelsen NMK Konsmo -  Ic r4 ktm
666 Sondre  Brendryen NMK Melhus -  IC R4
671 Kjetil Weaas NMK Gardermoen -  IC R4
Extreme
4 Martin  Hagen KNA Øvre Romerike -  Speedcar
12 Jens Hvaal NMK Grenland -  Speedcart
15 Helene  Hvaal NMK Grenland -  Speedcar Extreme
20 Per Håvard Haugom NMK Krabyskogen -  Suzuki Casmat
24 Andre H Valby KNA Øvre Romerike -  Speedcar
31 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger -  YMS
34 Anders Kjær NMK Grenland -  Speedcar
50 Glenn Olav Lothe NMK Vikedal -  Bravo
55 Arne Wiik NMK Gardermoen -  Speedcar Wonder
57 Tom Huseby NMK Hamar -  Speedcar
75 Sigurd Kilane NMK Vikedal -  Speedcar
88 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland -  Speedcar Wonder
93 Simen Vardeberg KNA Kongsvinger -  Speedcar
101 Kjetil Bergan NMK Alta -  Casmat
110 Thomas Eek Murstad NMK Bø -  Wonder
125 Sindre Trøyterud NMK Solør -  Semog
135 Finn Erik Løberg NMK Grenland -  LifeLive TN5evo2
145 Stian Raen NMK Konsmo -  Speedcar
163 Alexander Heum NMK Grenland -  Casmat
181 Markus Gimle Enger NMK Krabyskogen -  Speedcar
197 Marius Vardeberg KNA Kongsvinger -  Speedcar
603 Thomas Lohne Asker og Bærum Motorsport -  
622 Kim Lorentzen NMK Aremark -  Casmat
714 Rolf Gangdal NMK Vikedal -  Semog Bravo
767 Aron jensen Marum NMK Grenland -  Kamikaz 2
768 Dennis Munch Motorsport Nordjylland -  Semog Bravo Sport
888 Nikolai Haldammen KNA Kongsvinger -  YMS
908 Noah Jørgensen MNJ -  Semog Bravo HF
921 Lasse Storgaard Motorsport Nordjylland -  Speedcar
985 Alexander Lie NMK Grenland -  Speedcar