Deltakere Crosscart NM 21 og 22 mai 

Tidsrom: 21.05.2022 - 22.05.2022. Arrangør: NMK Konsmo. Løpsform: .

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
1 Victor Martinus Gundersen Gundersen NMK Hønefoss -  Nor cart
2 Daniel Veland Skeie NMK Vikedal Annet  Ic4
6 Tuva S. Kerim NMK Konsmo LHR Crosskart Mini  LHR
22 John Magnus  Å Abrahamsen NMK Konsmo Annet  Norcart mini
27 Max Nærum NMK Grenland -  LH Racing
62 Leander Bakken Bjerkli NMK Melhus Lhr mini  Mini
Crosskart 85ccm
1 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland Annet  IC
7 Jørgen Sørlie NMK Aremark Annet  IC Kart
9 Julie S. Kerim NMK Konsmo IC-Kart R4  R4
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo IC  R4
12 Vetle Kildal  Bakken NMK Valdres Ic-R4  
14 Daniel H  Eidal KNA Eiker IC Kart R4  
21 Maja S. Kerim NMK Konsmo IC-Kart R4  R4
23 Sebastian Isaksætre KNA Solør Motorsport Annet  C-pro
24 Felix Nærum NMK Grenland -  R4 IC Kart
25 Mathias Myhr Bjerkli NMK Melhus Ic kart  R3
26 Oliver Fredriksen Asker og Bærum Motorsport -  IC-Kart R4
27 Colin  Gundersen NMK Hønefoss C- Pro  
32 Endre Stople Enge NMK Vikedal C-PRO  C-PRO
36 Christian Henry Caspersen NMK Aurskog - Høland -  ICkart
37 Theo Johansen NMK Elverum IC  R4
40 Peder Johansen NMK Grenland Crosskart  ICR4
41 Daniel Bergene Larsen KNA Eiker IC Kart R4  
42 Jørgen Lindland NMK Konsmo Icr4  
43 Leander Lindland NMK Konsmo Icr4  
45 Hans kristian Raen NMK Konsmo Annet  IC R4
46 Magnus Bakken NMK Valdres IC-Kart R4  
50 Emil Skeie KAK Kristiansand AutomobilKlubb Crosskart  IC-R4
54 Marius Ulland  Teigen NMK Kongsberg IC-R4  
58 Håkon  Jacobsen lund NMK Hamar Annet  Ic kart R4
65 Lorns per ola  Dullum NMK Melhus IC kart  R4
66 Linus  Gimle Enger NMK Krabyskogen IC KART R4  GE Motorsport
67 Ivar helge Dullum NMK Melhus IC kart  R4
72 Niklas  B-Ormestad NMK Tønsberg Ic kart  R4
77 Anniken Lindfjord NMK Elverum IC-R4  
78 Helmer Gjevik Østfold Motorsport IC R4  
84 Markus  Fredriksen NMK Kongsberg IC-Kart  R4
91 Mats Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Norkart
99 Alvin Brøderud KNA Kongsvinger Annet  KTM
Crosskart 125ccm
102 Tobias G. Spangen NMK Hamar IC Kart R4  
105 Simen Johansen NMK Grenland Crosskart  ICR4
107 Isak Stjern Rød NMK Grenland IC-kart r4 TM.racing  
109 Vetle Try NMK Konsmo Annet  Ic kart
114 Sebastian Myhr Bjerkli NMK Melhus Ic kart  R4
125 Robin Larsen hermansen NMK Hamar Ic kart  R4
129 Jonas Sørlie NMK Aremark Annet  IC Kart
140 Sebastian Nærum NMK Grenland -  IC-KART R4
143 Patrick  Ruud NMK Gardermoen IC kart  IC kart
145 Emil Weydahl NMK Trøgstad Ic-kart  R4
147 Timian  T. Hansen NMK Tønsberg IC R4  KTM
156 Tobias Holmen KNA Solør Motorsport Crosskart  R4
158 Even Aleksander Hoff Knai KNA Øvre Romerike Annet  Icr4
163 Lauritz Heum NMK Grenland IC  R4
168 Simen Rønning Billingsø KNA Kongsvinger Annet  IC Kart R4
170 Ola Ulland NMK Kongsberg IC  R4
171 Henrik Farmen NMK Hønefoss Crosskart  ICR4
Crosskart 250ccm
202 Aron Stjern  Rød NMK Grenland IC-kart r4 TM.racing  
207 Lars Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Ic kart
210 Hannah Eide NMK Grenland Crosskart  C-pro
235 Ferdinan Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Ic R4
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
247 Theodor Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Ic R4
255 Jon Arne Aass  Weberg KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
257 Kim Rino  Weire NMK Konsmo C pro  KTM
292 Troy Petersen NMK Melhus IC-Kart  R4 KTM
Crosskart 650ccm
612 Robin Grana NMK Bø Annet  Ic-Kart
621 Stinius  Kvernrød NMK Melhus Ic-kart  R4
624 Pål Rye Smørsteen NMK Tønsberg Ic kart r4  R4
625 Sondre Furuseth Oslo Motorsport Annet  IC-R4
649 Maren Ullern Christoffersen NMK Gardermoen -  IC Kart
651 Jan Terje  Samuelsen NMK Konsmo Annet  Ic r4 ktm
652 Mats Samuelsen NMK Konsmo Annet  Ic r4 ktm
666 Sondre Brendryen NMK Melhus Annet  IC R4
Extreme
13 Preben Myklebust NMK Egersund Speedcar Xtrem  
20 Per Håvard Haugom NMK Krabyskogen Suzuki  Casmat
24 Andre H Valby KNA Øvre Romerike Annet  Speedcar
31 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger YMS  Extreme
34 Anders Kjær NMK Grenland -  Speedcar
50 Magne Trolsrud Oslo Motorsport Speedcar  Extreme
57 Tom Huseby NMK Hamar Suzuki  Speedcar
93 Simen Vardeberg KNA Kongsvinger Speedcar  Gsxr
101 Kjetil Bergan NMK Alta Annet  Casmat
110 Thomas Eek Murstad NMK Bø YMS  
125 Sindre Trøyterud NMK Solør Annet  Semog
145 Stian Raen NMK Konsmo Annet  Speedcar extreme
163 Alexander Heum NMK Grenland Casmat  
181 Markus Gimle Enger NMK Krabyskogen Speedcar  Extreme
197 Marius Vardeberg KNA Kongsvinger Suzuki  Speedcar
603 Thomas Lohne Asker og Bærum Motorsport Speedcar  Speedcar
622 Kim Lorentzen NMK Aremark Casmat  
714 Rolf Gangdal NMK Vikedal Semog Bravo  
750 Glenn Olav Lothe NMK Vikedal Semog  Bravo
767 Aron Jensen Marum NMK Grenland Annet  Kamikaz 2
888 Nikolai Haldammen KNA Kongsvinger YMS  Exstreme
912 Kjell Andre  Knabenes NMK Kvinesdal Speedcar  Extreme
985 Alexander  Lie NMK Grenland Suzuki