Deltakere Kvalifiseringsløp 14. mai 

Tidsrom: 14.05.2022. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: .

Kvalifiseringsløp til Landsfinale for Juniorer og Seniorer.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Emil "Kjellis" Kjelgård NMK Gardermoen Ford  Fiasko
202 Lars Rivenes NMK Elverum Think  
203 Henrik Tandberg Håkonsen NMK Gardermoen Budmagnet  
204 Petter Due Lindemark NMK Aremark Volvo  240
206 Patrik W Sørlie NMK Gardermoen Annet  Sørlie Motorsport
208 Mathilde Nygård NMK Krabyskogen Opel  
209 Marie Bryhn NMK Elverum Opel  
210 Robin Kværner NMK Gardermoen BMW  320
211 Sunniva Sveen NMK Hamar Ford  
212 Embla Hansen NMK Gardermoen Volkswagen  Golf
214 Sondre Jahren NMK Aremark Volvo  
215 Loyd Dyresen NMK Hamar Saab  Saab racing team
217 Tor Adrian  Werket NMK Aremark Volvo  240
218 Kevin André  Johansen NMK Trøgstad Opel  
220 Mathias Østli NMK Elverum Honda  
221 Tinni Jensvoll Møllerplass NMK Gol Annet  
222 Celine Paulsen Borgås NMK Aremark Volkswagen  Golf
223 Kim Aron Bruu-Svendsen NMK Aremark Dodge  Hellcat RR
224 Torkil Johannessen Østfold Motorsport Volvo  244
225 Anders Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  Astra
226 Emma Julie  Østbye NMK Elverum Annet  
227 Emilie  Sjøli NMK Gardermoen Mercedes-Benz  C 180
BC - Junior trening
250 Lars Victor Svendby NMK Gardermoen Saab  Svendby Motorsport
251 Odin Aaslund NMK Hamar Mazda  
252 Henrik Johansen NMK Aremark Volvo  245
BC - Senior
2 Anders  Solberg NMK Hamar Volkswagen  
3 Bjørn egil sørlie Sørlie NMK Gardermoen Honda  
6 Emil Spildrejorde NMK Gol -  
8 Kristine Rønne NMK Gardermoen Opel  Rønne Motorsport
9 Kjetil Stamstad NMK Hamar Seat  
10 Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Nissan  
11 Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
12 Heidi Sørlie Amundsen NMK Gardermoen Opel  Amundsen motorsport
13 Kristoffer Kalfoss KNA Solør Motorsport Nissan  Almera
14 Werner Berntsen NMK Gardermoen Volvo  
17 Kasper Kristoffersen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
18 Hans Liberg NMK Hamar Saab  SRT
20 Kjell Morten  Snøan NMK Støren Opel  
21 Ruben Setra NMK Gol R&S Motorsport  ----
22 Jan Helge Solberg NMK Nore og Uvdal Toyota  Camry
23 Jan Ivar  Engelstad NMK Hamar Volvo  
25 Henrik Bekkeseth Brandsgård NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  190
27 Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
29 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
31 Einar Simonsen KNA Indre Ytre Østfold BMW  Betty boop Tds Rst
32 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Black Beauty
33 Sindre Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Annet  
34 Mats Bakkom NMK Hamar Annet  
35 Lars erik Svenmoen NMK Hamar Opel  Østlandsbanden
36 Iselin Kragtorp NMK Trøgstad Opel  Kadett
37 Ole-Herman Ødegård Enger NMK Aremark Opel  
38 Tobias Evstrand Mk Team Westom Saab  900
39 Christian Lindemark NMK Aremark Volvo  
40 Kristian Lien KNA Solør Motorsport Saab  
42 Terje Hoff NMK Gardermoen Opel  
43 Edvard Ødegård Enger NMK Aremark Annet  
44 Tommy  Eng NMK Hamar Volvo  Team Engs
Crosskart Mini
101 Tobias  Østbye NMK Elverum Annet  
Crosskart 85ccm
130 Sunniva R. Grinden NMK Elverum Annet  IC 3
Supercars/Åpen klasse
412 Øyvind  J. Mehren NMK Krabyskogen BMW  1M
701 Roland  Baarman NMK Gardermoen Peugeot  206 Amundsen Motorsport
702 Kjell Magnus  Hansen NMK Aremark Ford  Mk2
704 Andreas Aarhaug NMK Støren Audi  S1
323 Monica Enerberg NMK Krabyskogen Volvo  242
706 Lars Egil Moen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  240
347 Alf-johan  Stabell KNA Indre Ytre Østfold Volvo  240
410 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  S40
411 Thomas Ler NMK Melhus Annet