Deltakere 1. runde NM Crosskart 

Tidsrom: 01.06.2013 - 02.06.2013. Arrangør: NMK Drammen (avsluttet 24.01.2014). Løpsform: Crosskart.

De som ikke har allerede fått tildelt startnr må bruke start nr 900 :)

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
30 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar Norcart  Mini
14 Erik Thoresen Engh NMK Kongsberg Annet  Swedkart
12 Dennis Austad NMK Grenland Chevrolet  R3
3 Robin Larsen hermansen NMK Hamar Ic  
11 Wilfred Brenna NMK Gardermoen Norcart MINI  NM131
29 tobias holmen KNA Solør Motorsport Annet  
Crosskart 85ccm
86 philip n bakken KNA Solør Motorsport ic-kart  R 4
95 Bjørnar Gudbjørsrud NMK Grenland IC Kart  R4
81 Markus  Gimle Enger Krabyskogen Motorsport ic kart r4  
74 Sondre  Furuseth NMK Aurskog - Høland Annet  ICR3
83 Oskar  Andersson Vimmerby MS IC R4  
99 Sebastian Høidalen NMK Grenland IC4  
66 Aron Jensen Marum NMK Grenland IC Kart  IC4
85 Nikolai  Haldammen KNA Solør Motorsport ic r4  ic r4 2013
69 Marius Solaas NMK Hålogaland IC  R3
88 Ole Henry  Steinsholt KNA Eiker Volvo  R4
68 Lucas Waaler KNA Solør Motorsport IC R4  
90 Hauk Hamre-Hagen NMK Vikedal IC-Kart  R4
87 Tobias G Andersen Østfold Motorsport -  IC -KART R4
62 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal EAS  Rakett
60 marius solberg hansen NAF Motorsport Vestfold, Gokart -  
61 Jan Ivar Trøyterud KNA Solør Motorsport KTM  R4 Motortek
Crosskart 125ccm
180 Oliver Solberg MK Ratten PS Engineering  125-cc
150 Even Heggelund NMK Valdres -  Ic-R3
151 Marcus Solaas NMK Hålogaland IC  R4
123 Anders Strand NMK Vikedal Annet  Ic-kart r4
166 Adrian Austad NMK Grenland Chevrolet  R4 Husaberg
177 Ola Jr Nore NMK Modum og Sigdal IC-Kart  R4 KTM
167 Jacob Lyseng NMK Hønefoss Maserati  
125 Aleksander Bjørnstad NMK Hamar -  Ic-Kart R3
187 Vegard Svendby NAF Motorsport IC-Kart  R4
145 Felicia Walfridson - -  
129 thomas holmen KNA Solør Motorsport Annet  IC KART
140 Petter Fjelstad NMK Aremark IC  IC-R3
169 Kevin Bakken NMK Hønefoss ICA kart  R4
Crosskart 250ccm
254 Mats Nygård KNA Solør Motorsport R4  R4
222 Martin  Kongsli NAF Motorsport Nord-Gudbrandsdal IC-Kart  R4
234 Martin Nygård KNA Solør Motorsport Kia  Carnival
225 Stein  Hammersbøen NMK Nore og Uvdal IC-Kart  R4
250 Mathias Michaelsen NMK Narvik Norcart  VR5
290 Tobias  Sandsund NAF Motorsport Lofoten Annet  IC.kart. R4
270 Fredrik Øymo NMK Narvik Annet  IC-Kart r4
214 Øyvind Strønes NMK Trøgstad IC-R3  
219 Marius Vardeberg Marius vardeberg Naf motorsport Kongsvinger IC R4  KTM
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport Annet  NorCart VR5 / KTM
221 bjørn yngve bjørneseth KNA Solør Motorsport Annet  
Crosskart 650ccm
668 Ole Christian Veiby KNA Solør Motorsport IC R4  
654 ove michal eide NMK Kongsberg IC-Kart  R4-Racing
820 ARNE JOHNNY EID KNA Solør Motorsport CROSSKART  
686 Robin  Eide Karlsen NMK Gardermoen RRC-Kart  
632 Ronny Aamodt NMK Trøgstad Annet  Ic kart r3
638 jarand endre pettersen NMK Tynset ic-kart  R4
616 Ludvik Skjønhaug Einarsen NMK Gardermoen IC-Kart  
660 Jonathan Walfridsson Mk Ratten Torsby IC R4  
697 Ingve andre Strand NMK Vikedal Annet  
630 Børre Holm NMK Tynset Ic kart r4  
640 Jack Fjelstad NMK Aremark Annet  IC-R4
613 pål rye smørsteen NMK Tønsberg CROSSKART  IC-KART R-4
601 Harald Engerud KNA Eiker IC-kart  IC-Kart R4
619 Simen  Vardeberg NAF Motorsport Kongsvinger ICR4  Husaberg
688 Jørgen Svindal NMK Gardermoen IC-Kart  R4
801 rolf arne  Gulliksen NMK Follo -  IC KART R4
633 oscar  solberg KNA Indre Ytre Østfold r4  r4
622 Kim  Lorentzen Oslo Motorsport IC R3  IC R3
611 Tom Brenna NMK Aurskog - Høland Norcart VR5  " pink panther II"
645 Jimmie  Walfridson MK Ratten IC R4  
618 Per Henrik van der Lende KNA Indre Ytre Østfold rc4  rc4
629 bård holmen KNA Solør Motorsport Annet  
670 Hans Chariatian Nøkleholm NMK Hamar Hamar gokart  ic kart
673 Stian Novak NMK Trøgstad IC kart R4