Deltakere Norgesmesterskap i Crosskart 25.sept 

Tidsrom: 25.09.2021. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

NMK Grenland har gleden av å invitere til 6.Runde i Crosskart NM den 25.september 2021 på Grenland Motorsenter!

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
11 Endre Stople Enge NMK Vikedal -  Swedkart
27 Felix Nærum NMK Grenland -  
42 Niklas  B-Ormestad NMK Tønsberg -  Norkart mini
46 Magnus Bakken NMK Valdres -  Norcart
60 Oliver Fredriksen NMK Modum og Sigdal -  LHR Kart
78 Helmer Gjevik Østfold Motorsport -  Mini
91 Peder Meistad NMK Melhus -  Honda
Crosskart 85ccm
1 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland -  IC
7 Jørgen Sørlie NMK Aremark -  IC Kart
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo -  IC - R4
11 Iver  Meistad NMK Melhus -  C-PRO
12 Vetle Kildal  Bakken NMK Valdres -  Ic-kart R4
14 Daniel H  Eidal NMK Modum og Sigdal -  IC Kart
23 Sebastian Isaksætre KNA Solør Motorsport -  C-pro
25 Mathias Myhr Bjerkli NMK Hell Motorsport -  Ic-r3
27 Colin Gundersen NMK Modum og Sigdal -  
40 Peder Johansen NMK Grenland -  ICR4
42 Timian Johan T.Hansen NMK Modum og Sigdal -  IC R4
43 Leander Lindland NMK Konsmo -  ICR 4
45 Hans kristian Raen NMK Konsmo -  
46 Jørgen Lindland NMK Konsmo -  IC Kart
53 Olliver Tveiten Sollie NMK Hønefoss -  
54 Marius Ulland  Teigen NMK Modum og Sigdal -  IC R4
63 Lauritz Heum NMK Grenland -  Ic-Kart R4
65 Lorns Per Ola  Dullum NMK Melhus -  IC kart
66 Linus Gimle Enger Enger NMK Krabyskogen -  Ic kart r4
67 Ivar Helge Dullum NMK Melhus -  Ic kart
70 Vetle Try NMK Konsmo -  Ic kart
77 Anniken Lindfjord NMK Elverum -  IC-R4
84 Markus  Fredriksen NMK Modum og Sigdal -  IC Kart R4
90 Dennis Vik NMK Konsmo -  IC R4 KTM
91 Mats Husebæk KNA Solør Motorsport -  Norcart
99 Alvin Brøderud KNA Kongsvinger -  KTM
Crosskart 125ccm
102 Tobias Grandum Spangen NMK Hamar -  
105 Simen Johansen NMK Grenland -  ICR4
107 Isak Stjern Rød NMK Grenland -  IC-kart r4 TM.racing
114 Sebastian Myhr Bjerkli NMK Hell Motorsport -  IC-r4
115 Emil Weydahl NMK Trøgstad -  R4
120 Emil Bujordet NMK Åmli -  R4
125 Robin Hermansen NMK Hamar -  
129 Jonas Sørlie NMK Aremark -  IC Kart
143 Patrick  Ruud NMK Eggemoen -  Crosskart
146 Anders  Bolland NMK Melhus -  
149 Andre H Valby KNA Øvre Romerike -  Ic R4
155 Eirik Steinsholt NMK Grenland -  IC R4
164 Magnus  Eikeberg NMK Grenland -  CPro
168 Simen Rønning Billingsø KNA Kongsvinger -  IC Kart R4
170 Ola Ulland NMK Kongsberg -  IC R4
171 Henrik Farmen NMK Hønefoss -  ICR4
Crosskart 250ccm
202 Aron Stjern  Rød NMK Grenland -  IC-kart r4 TM.racing
207 Lars aleksander Husebæk KNA Solør Motorsport -  Ic kart
210 Hannah Eide NMK Grenland -  Cpro-R
212 Robin Grana NMK Bø -  Ic-Kart
220 Sondre Brendryen NMK Melhus -  Ic R4
245 Stian Raen NMK Konsmo -  IC R4
292 Troy  Petersen NMK Melhus -  R4
295 Emilia Lokreim Sollie NMK Hønefoss -  
Crosskart 650ccm
624 Pål Rye  Smørsteen NMK Tønsberg -  Ic kart r4
625 Sondre Furuseth NMK Gardermoen -  IC- Kart R-4
649 Maren Ullern Christoffersen NMK Gardermoen -  IC Kart
652 Mats samuelsen Lislevand NMK Konsmo -  Ic r4 ktm
665 Halvard Grytnes NMK Tønsberg -  IC kart R3 KTM
671 Fredrik Weaas NMK Gardermoen -  IC R4
677 Aron Jensen Marum NMK Grenland -  IC R4
697 Ingve andre Strand NMK Bergen -  Ic-kart r4
Extreme
13 Kjetil Bergan NMK Alta -  Casmat extreme
20 Marius  Sommerstad NMK Tønsberg -  Speedcar
31 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger -  YMS Extreme
34 Anders Kjær NMK Larvik -  Speedcar
50 Magne Trolsrud Oslo Motorsport -  Speedcar
55 Arne Wiik NMK Gardermoen -  Wonder
57 Tom  Huseby NMK Hamar -  Speedcar
110 Thomas Eek Murstad NMK Bø -  YMS
121 Stinius Kvernrød NMK Melhus -  Casmat
125 Sindre Trøyterud NMK Solør -  Semog
135 Finn E. Løberg NMK Grenland -  LifeLive
149 Martin Hagen KNA Øvre Romerike -  Speedcar
163 Alexander Heum NMK Grenland -  Casmat
181 Markus Gimle Enger NMK Krabyskogen -  Speedcar
197 Marius Vardeberg KNA Kongsvinger -  Speedcar
500 Jens Hvaal NMK Grenland -  
622 Kim Lorentzen NMK Aremark -  Casmat
670 Ove michal Eide NMK Bø -  Lifelive TN5
714 Rolf Gangdal NMK Vikedal -  Semog
750 Glenn Olav Lothe NMK Vikedal -  Semog
888 Nikolai Haldammen KNA Kongsvinger -  Speedcar
910 Raymond Grimestad NMK Konsmo -  Speedcar
985 Alexander  Lie NMK Grenland -  Suzuki 750