Deltakere 4.NM-runde i Crosskart 

Tidsrom: 04.09.2021. Arrangør: NMK Aremark. Løpsform: .

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
42 Niklas B-Ormestad NMK Tønsberg Norkart  Mini
46 Magnus Bakken NMK Valdres Annet  Norcart
78 Helmer Gjevik Østfold Motorsport Norkart  Mini
400 Ida Syversen NMK Aremark Annet  IC-Kart R3
Crosskart 85ccm
1 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland IC-4  IC-4
7 Jørgen Sørlie NMK Aremark Annet  
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo IC  R4
12 Vetle Kildal  Bakken NMK Valdres Ic R4  
14 Daniel H Eidal NMK Modum og Sigdal IC kart  R4
23 Sebastian Isaksætre KNA Solør Motorsport .  
25 Mathias Myhr Bjerkli NMK Hell Motorsport IC  R3
27 Colin Gundersen NMK Modum og Sigdal Annet  C pro
40 Peder Johansen NMK Grenland Annet  ICR4
42 Timian Johan T. Hansen NMK Modum og Sigdal IC R4  Ktm
45 Hans Kristian Raen NMK Konsmo Annet  IC R4
53 Olliver Tveiten Sollie NMK Hønefoss IC R4  
54 Marius Ulland  Teigen NMK Modum og Sigdal Ic-R4  
63 Lauritz Heum NMK Grenland IC-kart  
65 Lorns Per Ola  Dullum NMK Melhus Ic kart  R4
66 Linus  Gimle Enger NMK Krabyskogen KTM  IC- Kart
67 Ivar Helge  Dullum NMK Melhus Ic kart  R4
70 Vetle Try NMK Konsmo Annet  Ic cart
77 Anniken Lindfjord NMK Elverum Annet  IC-R4
84 Markus  Fredriksen NMK Modum og Sigdal IC-Kart  R4
90 Dennis Vik NMK Konsmo Annet  R4 dennis vik motorsport
91 Mats Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Norcart
99 Alvin Brøderud KNA Kongsvinger Annet  KTM
Crosskart 125ccm
102 Tobias Grandum Spangen NMK Hamar Crosskart R4  
105 Simen Johansen NMK Grenland Annet  ICR4
114 Sebastian Myhr Bjerkli NMK Hell Motorsport Ic r4  
115 Emil Weydahl NMK Trøgstad Norkart  R4
120 Emil Bujordet NMK Åmli og Nissedal Annet  IC r4
125 Robin  L Hermansen NMK Hamar Ic r4  
129 Jonas Sørlie NMK Aremark Annet  
134 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar IC-R4  
143 Patrick Ruud NMK Eggemoen Crosskart  IC kart
146 Anders  Bolland NMK Melhus Ic4r  
149 Andre H Valby KNA Øvre Romerike Annet  Ic R4
155 Eirik Steinsholt NMK Grenland Annet  
164 Magnus Eikeberg NMK Grenland Annet  CPro KTM
168 Simen Rønning Billingsø KNA Kongsvinger Annet  IC Kart R4
170 Ola Ulland NMK Kongsberg IC R4  
171 Henrik Farmen NMK Hønefoss ICR4  ICR4
Crosskart 250ccm
202 Aron Stjern  Rød NMK Grenland IC-kart r4 TM.racing  
207 Lars Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Ic kart
210 Hannah Eide NMK Grenland C-pro  Racing-E
212 Robin Grana NMK Bø Annet  Ic-Kart
220 Sondre Brendryen NMK Melhus Annet  Ic R4
235 Ferdinan Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Ic R4
245 Stian Raen NMK Konsmo Annet  IC R4
247 Theodor Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Ic R4
292 Troy  Petersen NMK Melhus Ic-kart  R4
Crosskart 650ccm
603 Thomas  Lohne Asker og Bærum Motorsport Ic kart  Ic kart
625 Sondre Furuseth NMK Gardermoen Annet  IC-R4
649 Maren Ullern Christoffersen NMK Gardermoen IC kart  
652 Mats samuelse  Lislevand NMK Konsmo Annet  Ic r4
665 Halvard Grytnes NMK Tønsberg IC kart R3 KTM  
671 Fredrik Weaas NMK Gardermoen -  IC R4
Crosskart Extreme
20 Marius Sommerstad NMK Tønsberg -  Speedcar
31 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger YMS  
34 Anders  Kjær NMK Larvik Speedcar  
55 Arne Wiik NMK Gardermoen Speedcar  Wonder
57 Tom Huseby NMK Hamar Suzuki  Speedcar
110 Thomas Eek Murstad NMK Bø YMS  Extrem
121 Stinius Kvernrød NMK Melhus Annet  Casmat
125 Sindre Trøyterud NMK Solør Annet  Semog
135 Finn Erik Løberg NMK Grenland LifelLive  TN5EVO2
149 Martin Hagen KNA Øvre Romerike -  Speedcar
163 Alexander Heum NMK Grenland Casmat  
181 Markus Gimle Enger NMK Krabyskogen Speedcar  Extreme
197 Marius Vardeberg KNA Kongsvinger Suzuki  Speedcar
622 Kim  Lorentzen NMK Aremark Casmat  
750 Glenn Olav Lothe NMK Vikedal Semog  
888 Nikolai Haldammen KNA Kongsvinger Annet  Speedcar
910 Raymond Grimestad NMK Konsmo Speedcar  Extreme
985 Alexander  Lie NMK Grenland Speedcar  Suzuki