Deltakere NM i Rallycross 

Tidsrom: 28.08.2021 - 29.08.2021. Arrangør: NMK Gol. Løpsform: .

- NM i Rallycross Supernasjonal 2021 - Norgescup Rallycross Junior 2021 - NM i Shortcar 2021 - Norgescup Rallycross Historisk 2021 - NMK mesterskap Rallycross 2021 - NMK mesterskap Rallycross junior 2021

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Rallycross Historisk
711 Leif Andre Øvergård NMK Elverum Volkswagen  1303 Evo
722 Arnfinn Bergseng NMK Fluberg Ford  Escort
717 Bjørn Egil  Dalen NMK Fluberg Volkswagen  1303
705 Helge Jakobsen NMK Aurskog - Høland Volkswagen  1303 RS
727 Thor  Skogen NMK Fluberg Volvo  142
747 Marius Sannerhaugen NMK Gardermoen Volkswagen  Boble pitbull
Rallycross Junior
20 Hedda Hosås NMK Bergen Honda  Civic
6 Daniel Francis NMK Gardermoen Volkswagen  Polo GTI
66 Nikolai Karlsen NMK Bergen Honda  Civic
56 Joachim Grønvold NMK Sande Peugeot  206
16 Sivert  Granheim NMK Hadeland Honda  Civic
4 Fredrik Hanserud NMK Gardermoen Honda  Civic
95 Markus S Røsrud NMK Gardermoen Volkswagen  
27 Emilie Haukeland NMK Bergen Honda  Civic
8 Jens Hvaal NMK Grenland Honda  Civic
28 Sindre Haug NMK Drammen Honda  Civic
44 Hauk Sørlie NMK Gardermoen Toyota  Levin
99 Henrik Gjervan NMK Hell Motorsport Opel  Corsa
25 Emilie  Lindland NMK Konsmo Peugeot  206
1 Sindre Madsen Moe NMK Trøgstad Peugeot  206
15 Torjus  Svenneby NMK Trøgstad Honda  Civic
33 Thea Martinsen NMK Drammen Honda  Civic
18 Lars Løstegård NMK Gol Honda  Civic
13 Dennis Johnsen NMK Melhus Honda  Civic
Supernasjonal t.o.m. 1600 cm³ (RC kl.1)
105 Mats W.  Marthinsen NMK Larvik Citroen  Saxo
155 Robin Bakke Andresen NMK Trøgstad Opel  Corsa C
160 Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Citroen  
164 Jonas B.  Kløvstad NMK Krabyskogen Peugeot  206
113 Per Magne Svardal NMK Konsmo Audi  
131 Andrine Rafoss NMK Konsmo Renault  Clio
170 Sean Olsen NMK Trøgstad Citroen  Saxo
110 Mathea Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Swift
124 Guro Majormoen NMK Drammen Citroen  C2
101 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Peugeot  208
199 Sebastian Høidalen NMK Grenland Ford  Fiesta ST
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³ (RC kl.2)
267 Åsmund  Holten NMK Vikedal Ford  Fiesta MK
222 Lasse Aaberg NMK Bergen Ford  Fiesta
265 Even  Heggelund NMK Valdres Ford  Fiesta
213 Sigurd Erik Egeland NMK Kvinesdal Mazda  RX7
288 Bjørn Olav Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Dokka Bilco
207 Thomas Hårberg NMK Verdal/Levanger Opel  Corsa D
250 Ove Gravdal NMK Egersund Mazda  RX7
233 Arild Reitan Sandnes NMK Hell Motorsport Citroen  Ds3
206 Mathias Kveven Hamre NMK Grenland Ford  Escort
216 Martin Veseth NMK Bergen BMW  
209 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal Skoda  
221 Thomas Voie KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Fiesta
232 Andreas Myhre NMK Valdres Volvo  C30
205 Per Magne Røyrås NMK Kvinesdal Mazda  Rx8
234 Stian Søsæther NMK Egersund Mazda  Rx7 BIL-TEC
288 Bjørn Olav Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Dokka Bilco
288 Bjørn Olav Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Dokka Bilco
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³ (RC kl.3)
387 Atle Teigland NMK Bergen Volvo  240
377 Simen Engsvik NMK Trøgstad Volkswagen  Polo
304 Frode Leirhol NMK Valdres BMW  E30
399 Aleksander Stokke NMK Bergen Volvo  
340 Steffen  Restad NMK Melhus Ford  Fiestad
309 Andreas Tveter Nilsen NMK Aremark Volvo  C30 RX
315 Mathias  Minge NMK Aremark Ford  Puma
335 Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel  Astra 16V
302 Sander  Engsvik NMK Trøgstad BMW  E30
306 Nicholas Andersen KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  Polo
358 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal Volvo  
395 Lasse Turk Hansen NMK Drammen Peugeot  206
329 Andreas Aarhaug NMK Støren Audi  S1
323 Monica Enerberg NMK Krabyskogen Volvo  242
301 Jørgen Syversen NMK Aremark Ford  
346 Eddie Tuominen NMK Aremark Volvo  S40
331 Vidar  Bakken NMK Valdres Ford  Escort
350 Svein Roger Andersen Østfold Motorsport Volvo  240 Helt værst
Supernasjonal over 2400 cm³ (RC kl.4)
420 Tom Nyhuus NMK Hadeland Volvo  S40
415 Svein Erland Finnerud NMK Modum og Sigdal Volvo  Volvo 242
411 Bjørn-Terje Heggeli NMK Alta Ford  Fiesta MiniTanks
401 Jonas Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland Volkswagen  Polo
424 Fredrik Ågedal NMK Konsmo BMW  M3
405 Herbjørn Haug KNA Solør Motorsport Mercedes-Benz  C-299 tsp
406 Terje Morstad NMK Gardermoen Citroen  Xsara
433 Robin Rørvik NMK Aremark Volvo  S40
422 Håkon Ask NMK Modum og Sigdal Ford  Focus
431 Arild Reiakvam NMK Sunnfjord Volvo  Volvo
414 Kristian Haugård NMK Hadeland Volvo  S40
400 Geir-Ingar  Mythe Asker og Bærum Motorsport Subaru  Impresa
412 Øyvind Johansen  Myhren NMK Krabyskogen BMW  1M
428 Tord Ingar Nygård NMK Fluberg Suzuki  Baleno
458 Emil Sivesind NMK Krabyskogen Audi  
469 Per Stian Schulstad NMK Sande Volkswagen  1303s turbo
488 Kim  Steinsholt NMK Grenland Volvo  Volvo 240