Deltakere NM Rallycross Supernasjonal og NC Rallycross Jr. 

Tidsrom: 14.08.2021 - 15.08.2021. Arrangør: NMK Trøgstad. Løpsform: .

Indre Østfold Motorsport arrangerer 3. NM runde i Rallycross og NC Rallycross Junior Cup. Arrangeres i henhold til ISR, NSR og disse tilleggsregler. Tilleggsreglene som er lastet opp her inneholder feil dato i tidsplanen i pkt. 1 (juni stedet for august). Riktige tilleggsregler ligger på www.momarkenbilbane.com

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
RC Junior
1 Sindre Madsen Moe NMK Trøgstad Peugeot  206
4 Fredrik Hanserud NMK Gardermoen Honda  Honda civic
8 Jens Hvaal NMK Grenland Honda  Civic
10 Sebastian Frågodt KNA Varna Opel  Corsa SRT
13 Dennis  Johnsen NMK Melhus Honda  Civic
15 Torjus Svenneby NMK Trøgstad Honda  Civic
16 Sivert Granheim NMK Hadeland Honda  Civic
18 Lars Løstegård NMK Gol Honda  Civic
20 Hedda Hosås NMK Bergen Honda  
25 Emilie  Lindland NMK Konsmo Peugeot  206
28 Sindre Haug NMK Drammen Honda  Civic
33 Thea Martinsen NMK Drammen Honda  Civic
44 Hauk N. Sørlie NMK Gardermoen Toyota  Levin
56 Joachim Grønvold NMK Sande Peugeot  206
66 Nikolai Karlsen NMK Bergen Honda  Civic
95 Markus Røsrud NMK Gardermoen Volkswagen  Golf 1
99 Henrik Gjervan NMK Hell Motorsport Opel  Corsa
Supernasjonal t.o.m. 1600 cm³
101 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Peugeot  208
105 Mats W.  Marthinsen NMK Larvik Citroen  Saxo
106 Svein g Nielsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  106 maxi
107 Hans-Ola Frøshaug NMK Trøgstad Opel  Corsa
110 Mathea Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Swift
113 Per Magne Svardal NMK Konsmo Audi  A1
120 Sindre Løland NMK Konsmo Peugeot  
131 Andrine Rafoss NMK Konsmo Renault  
132 Carl Erik Berg NMK Konsmo Citroen  C2
133 Martin Kjær NMK Grenland Ford  Fiesta
155 Robin Bakke Andresen NMK Trøgstad Opel  Corsa C
160 Marius  Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Citroen  Ds3
164 Jonas Brenden Kløvstad Krabyskogen Motorsport Peugeot  206
170 Sean Olsen NMK Trøgstad Citroen  Saxo
199 Sebastian Høidalen NMK Grenland Ford  Fiesta ST
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³
204 Guttorm Lindefjell NMK Kvinesdal Mazda   R x 8
205 Per Magne  Røyrås NMK Kvinesdal Mazda  Rx 8
207 Thomas Hårberg NMK Verdal/Levanger Opel  Corsa D
209 Bjørn Cato  Aarekol NMK Vikedal Skoda  Fabia
213 Sigurd Erik Egeland NMK Kvinesdal Mazda  RX 8
216 Martin Veseth NMK Bergen BMW  
221 Thomas  Voie KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Fiesta
232 Andreas  Myhre NMK Valdres Volvo  C30
233 Arild  Reitan Sandnes NMK Hell Motorsport Citroen  Ds3
234 Stian  Søsæther NMK Egersund Mazda  Bil-Tec
250 Ove Gravdal NMK Egersund Mazda  RX7
265 Even Heggelund NMK Valdres Ford  Fiesta
267 Åsmund  Holten NMK Vikedal Ford  
288 Bjørn Olav Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Dokka Bilco
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
301 Jørgen Syversen NMK Aremark Ford  
302 Sander Engsvik NMK Trøgstad BMW  E30
304 Frode Leirhol NMK Valdres BMW  E30
306 Nicholas Andersen KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  Polo
308 Fredrik Kviserud NMK Trøgstad Volvo  S40
309 Andreas Tveter Nilsen NMK Aremark Volvo  C30 RX
315 Mathias Minge NMK Aremark Ford  Puma
323 Monica  Enerberg NMK Krabyskogen Volvo  240
328 Erik  Svartås KNA Varna Ford  MK2
329 Andreas Aarhaug NMK Støren Audi  
335 Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel  Astra 16V
340 Steffen Restad NMK Melhus Ford  Fiesta
346 Eddie Tuominen NMK Aremark Volvo  S40
347 Alf-johan Stabell KNA Indre Ytre Østfold Volvo  242
350 Svein Roger Andersen Østfold Motorsport Volvo  240
377 Simen Engsvik NMK Trøgstad Volkswagen  Polo
380 Christoffer Novak NMK Trøgstad Volvo  S40
395 Lasse Turk  Hansen NMK Drammen Peugeot  206
Supernasjonal over 2400 cm³
401 Jonas Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland Volkswagen  Polo
405 Herbjørn Haug KNA Solør Motorsport Mercedes-Benz  C-299 tsp
406 Terje Morstad NMK Gardermoen Citroen  Xsara
407 Thomas  Tørnby NMK Trøgstad Toyota  Corrolla
411 Bjørn-Terje Heggeli NMK Alta Ford  Fiesta MiniTanks
416 Markus Johannessen NMK Trøgstad Volvo  S40
420 Tom Nyhuus NMK Hadeland Volvo  S40
422 Håkon Ask Ask NMK Modum og Sigdal Ford  Focus StorTanks
424 Fredrik  Ågedal NMK Konsmo BMW  M3
425 Ove Halvorsen NMK Gardermoen Volvo  242
431 Arild Reiakvam NMK Sunnfjord Volvo  S40
433 Robin  Rørvik NMK Aremark Volvo  S40
458 Emil Sivesind NMK Krabyskogen Audi  
478 Kai Arne Homme Froland Motorsport Volvo  S 40