Deltakere Roppecrossen 2021 

Tidsrom: 03.07.2021. Arrangør: NMK Nedre Hallingdal. Løpsform: .

Viktig at alle følger FHI, NBF og arrangørens retningslinjer ifbm covid-19

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Matz Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal Hemmelig  
101 Kaisa S Hansen NMK Hønefoss Annet  
103 Henrik Hofton NMK Modum og Sigdal VW Boble  
104 Henrik Tandberg Håkonsen NMK Gardermoen Lamborghini  Aventador
105 Joakim Finstad NMK Gol Volvo  245
106 Elias Gilen NMK Gol Volvo  240
107 Vilde Emilie Holen NMK Elverum Volvo  
108 Emil Kjelgård NMK Gardermoen Lamborghini  Aventador
109 Emilie  Haukeland NMK Bergen Opel  Haukeland motorsport
111 Emilie Køhne NMK Bergen Annet  Køhne Motorsport
112 Guro H Nakkerud NMK Drammen Opel  
113 Simen Wilhelmsen NMK Bergen Volkswagen  Golf 4
114 Tinni Jensvoll Møllerplass NMK Gol Annet  
115 Kasper Sevaldholet NMK Hønefoss Volvo  RR Edition
118 Henrik Aaskjær NMK Nedre Hallingdal Volvo  
119 Andreas Aaskjær NMK Nedre Hallingdal Volvo  
120 Chrisander  Nymoen NMK Hønefoss Volvo  
121 Guro Skalstad KNA Eiker Annet  
122 Jonas Holtet NMK Elverum Ford  Team Lillegrend
123 Thomas Tofting NMK Bergen Saab  Tofting Motorsport
124 Tobias Simonsen NMK Kvinesdal Opel  
125 Silje Tofting NMK Bergen Saab  Tofting Motorsport
128 Lasse Aaberg NMK Bergen Volvo  Aaberg racing
130 Emma Haug NMK Hønefoss Opel  
131 Ruben Aasen Tråholt NMK Krabyskogen Volvo  
132 Benjamin tveit Halvorsen NMK Larvik Saab  
133 Simen Østenfor NMK Gol BMW  M-Power
134 Petter Tobiassen NMK Kongsberg Nissan  
136 Gunvor Braaten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
137 Petter Lindemark NMK Aremark Volvo  Langtak
142 Marcus L Orderud NMK Aremark Volvo  Skrukk
143 Mats Lund  Heimdahl NMK Krabyskogen Volvo  MLH Motorsport
144 Martin  Olsen Krabyskogen Motorsport Volkswagen  New Beetle
146 Kristoffer Øyen NMK Fluberg Nissan  Sunny Team Øyen
BC - Junior trening
202 Sander M Skredderberget NMK Gol Opel astra  
203 Aleksander Øyen NMK Fluberg Nissan  Primera Team Øyen
BC - Senior
1 Unn Linnea Hjelde NMK Kongsberg Mitsubishi  
2 Gunder G  Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil racingteam
3 Emil Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
4 Sander Tobiassen NMK Kongsberg Opel  
6 Bjørnar  Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
11 Niclas Ek KNA Indre Ytre Østfold Opel  
14 Torgeir  Bråten NMK Nedre Hallingdal Opel  Kadett
15 Ole Lønning NMK Vikedal Volvo  242 FRT
17 Stig arild Fingarsen KNA Eiker Annet  
18 Tommy Aasen NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  Olabil racingteam
25 Christian Due Lindemark NMK Aremark Volvo  
26 Magnus  Simonsen NMK Kvinesdal Opel  
27 Lars Løstegård NMK Gol Saab  
28 Ruben  Setra NMK Gol Volvo  2,5 kassebil
29 Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil Racingteam
30 Remy Martinsen NMK Hønefoss Annet  
31 Thomas Moen NMK Modum og Sigdal Volvo  M-power
32 Kjetil Nymoen NMK Gol Volkswagen  
33 Ole Christian Eriksen NMK Modum og Sigdal Tesla  Tråkka Auto
34 Nils-ole Borge NMK Bergen Opel  Astra
35 Aleksander Stokke NMK Bergen Opel  Astra
36 Torjus Halland NMK Nore og Uvdal Ford  
37 Joacim  Simonsen NMK Hønefoss Ford  Sierra
38 Stian Modalen NMK Gol Opel  
BC - Damer
300 May Irén Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Annet  
302 Siv Anett Nymoen NMK Hønefoss Volvo  
303 Anne Monika Elnæs NMK Nedre Hallingdal Saab  Olabil Racingteam
304 Silje Kristin  Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo Pv  
305 Birgitte Melissa Biksrud NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
306 Emmely Nordby NMK Aremark Opel  
307 Hedda Hosås NMK Bergen Annet  
308 Pernille Lokøen NMK Bergen Opel  Astra FOG
BC - Veteran
600 Morten Myhrer NMK Nedre Hallingdal Mazda  
601 Jan sverre  Hansen NMK Modum og Sigdal Citroen  
602 Torgeir  Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo  
604 Jan Erik  Sevaldholet NMK Hønefoss Volvo  RR Edition