Deltakere Påmelding 2.NM runde 

Tidsrom: 24.07.2021 - 25.07.2021. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

Norgesmesterskap i Rallycross og Rallycross Junior

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
RC Junior
1 Sindre Madsen  Moe NMK Trøgstad Peugeot  
4 Fredrik  Hanserud NMK Gardermoen Honda  V-Tec
8 Jens Hvaal NMK Grenland Honda  Civic
10 Sebastian Frågodt KNA Varna Opel  Corsa SRT
13 Dennis Johnsen NMK Melhus Honda  Civic
15 Torjus Svenneby NMK Trøgstad Honda  Civic
16 Sivert Granheim NMK Hadeland Honda  Civic
18 Lars Løstegård NMK Gol Honda  
20 Hedda Hosås NMK Bergen Honda  
25 Emilie Lindland NMK Konsmo Peugeot  206
28 Sindre Haug NMK Drammen Honda  Civic
33 Thea Martinsen NMK Drammen Honda  Civic
56 Joachim Grønvold NMK Sande Peugeot  206
66 Nikolai Karlsen NMK Bergen Honda  Civic
95 Markus Røsrud NMK Gardermoen Volkswagen  Golf
99 Henrik Gjervan NMK Hell Motorsport Opel  Corsa
Supernasjonal t.o.m. 1600 cm³
101 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Peugeot  208
105 Mats W. Marthinsen NMK Larvik Citroen  Saxo
107 Hans-Ola Frøshaug NMK Trøgstad Opel  Corsa
110 Mathea Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Swift
113 Per Magne  Svardal NMK Konsmo Audi  A1
124 Guro Majormoen NMK Drammen Citroen  C2
131 Andrine Rafoss NMK Konsmo Renault  
132 Carl Erik  Berg NMK Konsmo Citroen  C2
133 Martin Kjær NMK Grenland Ford  Fiesta
155 Robin Bakke Andresen NMK Trøgstad Opel  Corsa C
160 Marius  Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Citroen  DS 3
164 Jonas  B. Kløvstad NMK Krabyskogen Peugeot  206
170 Sean  Olsen NMK Trøgstad Citroen  Saxo
199 Sebastian Høidalen NMK Grenland Ford  Fiesta
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³
204 Guttorm Lindefjell NMK Kvinesdal Mazda  Rx8
205 Per magne Røyrås NMK Kvinesdal Mazda  Rx 8
206 Mathias Kveven Hamre NMK Grenland Ford  Escort
207 Thomas Hårberg NMK Verdal/Levanger Opel  Corsa D
209 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal Skoda  Fabia
214 Sigurd erik Egeland NMK Kvinesdal Mazda  Rx7
216 Martin Veseth NMK Bergen BMW  E30
221 Thomas  Voie KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Fiesta
222 Lasse  Aaberg NMK Bergen Ford  Fiesta Aaberg Racing
232 Andreas Myhre NMK Valdres Volvo  C30
233 Arild Reitan Sandnes NMK Hell Motorsport Citroen  DS3
234 Stian Søsæther NMK Egersund Mazda  RX 7 Bil-Tec
250 Ove Gravdal NMK Egersund Mazda  RX7
265 Even Heggelund NMK Valdres Ford  Fiesta
266 Preben Myklebust NMK Egersund Mazda  Rx7
267 Åsmund  Holten NMK Vikedal Ford  
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
300 Markus Grønningsæter NMK Rana Hyundai  Accent
301 Jørgen Syversen NMK Aremark Ford  
302 Sander  Engsvik NMK Trøgstad BMW  E30
304 Leirhol Frode NMK Valdres BMW  E30
305 Per Håvard Haugom Krabyskogen Motorsport Toyota  Starlet
306 Nicholas Andersen KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  Polo
308 Fredrik Kviserud NMK Trøgstad Volvo  S40
309 Andreas Tveter Nilsen NMK Aremark Volvo  C30 RX
315 Mathias Minge NMK Aremark Ford  Puma
321 Krister Bratli NMK Bergen Volvo S40  
323 Monica  Enerberg NMK Krabyskogen Volvo  242
329 Andreas Aarhaug NMK Støren Audi  S1
335 Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel  Astra 16V
340 Steffen Restad NMK Melhus Ford  Fiesta ST
350 Tom  Larsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  S40
377 Simen Engsvik NMK Trøgstad Volkswagen  Polo
380 Christoffer Novak NMK Trøgstad Volvo  S40
395 Lasse Turk Hansen NMK Drammen Peugeot  206
399 Aleksander Stokke NMK Bergen Volvo  240
Supernasjonal over 2400 cm³
401 Jonas Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland Volkswagen  
405 Herbjørn Haug KNA Solør Motorsport Mercedes-Benz  C-299TSP
406 Terje Morstad NMK Gardermoen Citroen  Xsara
412 Øyvind  Johansen Myhren NMK Krabyskogen BMW  1M
414 Kristian Haugård NMK Hadeland Volvo  S40
415 Svein Erland Finnerud NMK Modum og Sigdal Volvo  242
416 Markus Johannessen NMK Trøgstad Volvo  S40
420 Tom Nyhuus NMK Hadeland Volvo  
424 Fredrik Ågedal NMK Konsmo BMW  M3
425 Ove Halvorsen NMK Gardermoen Volvo  242
431 Arild Reiakvam NMK Sunnfjord Volvo  S40
433 Robin Rørvik NMK Aremark Volvo  S40
454 Johnny Josdal KAK Kristiansand AutomobilKlubb Chevrolet  Camaro
458 Emil Sivesind NMK Krabyskogen Audi  
469 Per stian Schulstad KNA Midt-Norge Volkswagen  1303 s turbo
Supercars/Åpen klasse
9 David Nordgård NMK Grenland Ford  Fiesta
503 Stein Egil JENSSEN NMK Tønsberg Ford  Fiesta
505 Svein Holten NMK Vikedal Ford  El
510 Thomas Eek Murstad NMK Bø Ford  Focus
511 Tom Daniel Tånevik NMK Konsmo Volvo  C30
524 Sivert Svardal NMK Konsmo Volkswagen  Polo
544 Stene Johansen NMK Trøgstad Ford  Fiesta
550 Tobias G Andersen Østfold Motorsport Volvo  C 30
588 Hans-Jøran Østreng NMK Trøgstad Hyundai  I20