Deltakere KLUBBLØP 

Tidsrom: 10.10.2020. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: Bilcross, Rallycross og Crosskart.

NMK Larvik, NMK Tønsberg og NMK Grenland arrangerer klubbløp 10.oktober for Bilcross, Rallycross og Crosskart.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Mads Andersen NMK Larvik Honda  Civic
101 Benjamin tveit Halvorsen NMK Larvik Opel  
107 Mats  Marthinsen NMK Larvik Ford  Escort
108 Andreas Tanggård NMK Larvik Opel  Vectra
114 Jens Hvaal NMK Larvik Peugeot  
115 Ida Celine Christiansen NMK Grenland BMW  M5
123 Ulv viljar  Digre NMK Grenland Saab  900
144 Mathias  Eide NMK Grenland Oldsmobile  Langtak
145 Andre H  Laurendz NMK Grenland Honda  Civic
BC - Senior
1 Matias Holtren NMK Grenland Volvo  242
2 Marte Marthinsen NMK Larvik Peugeot  
7 Tor Martin Flåten NMK Tønsberg Opel  Vectra
9 Hans Martin Nybråten NMK Grenland Annet  
10 Morten Sætren NMK Tønsberg Mercedes-Benz  V8
11 Joakim Sture Pettersen NMK Grenland Annet  
12 Martin Hellvik NMK Larvik Volkswagen  Hellvik Motorsport
13 Trond Marthinsen NMK Larvik Ford  Escort
15 Robin Nyland NMK Grenland Volvo  Wall power
18 Amund  Reistad NMK Grenland Ford  Escort
19 Vegard Grini Hansen NMK Larvik Peugeot  206
27 Ulv ola Digre NMK Grenland Saab  900
28 Ulv vigleik  Digre Grenland Motorsport Volvo  
30 Jim Vegard  Andersen NMK Grenland Opel  Ascona
31 Stian Kristoffersen NMK Grenland Volvo  245
88 Ole Henry  Steinsholt NMK Grenland Ford  Escort OHS RX
96 Lina Maria Holt NMK Larvik Volkswagen  Golf
BC - Damer
302 Marte Marthinsen NMK Larvik Buddy  
304 Trude Marthinsen NMK Larvik Ford  Escort
311 Marlene Sundet NMK Larvik Opel  Opel Astra
314 Helene Hvaal NMK Larvik Volvo  240
396 Lina Maria Holt NMK Larvik Volkswagen  Golf
RC Junior
69 Jens Hvaal NMK Larvik Honda  Civic
88 Espen Løver NMK Grenland Honda  
Crosskart Mini
4 Sebastian Gregoriussen NMK Grenland Annet  Lhr
42 Niklas  Berntinussen-Ormestad NMK Tønsberg Norkart mini  
Crosskart 85ccm
1 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland Annet  IC
7 Isak Stjern Rød NMK Grenland IC-kart R4 TM racing  
42 Timian Johan T. Hansen NMK Tønsberg Ic r4  
Crosskart 125ccm
146 Aron Stjern Rød NMK Grenland IC-kart R4 TM racing  
155 Eirik Steinsholt NMK Grenland Annet  ICR4 E-Pro
Xtreme
13 Heum Ivar NMK Tønsberg Casmat  
163 Alexander Heum NMK Grenland Casmat  
767 Aron jensen Marum NMK Grenland Annet  Kamikaz 2
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
66 Raymond  Hansen NMK Grenland Ford