Deltakere Neglespretten 2020 

Tidsrom: 10.10.2020. Arrangør: NMK Hamar - Vendkvern Motorbane. Løpsform: .

Finalerunde i Ifor Williams Cup 2020 Max 10 startende junior trening og crosskart, min 5 startende NRC

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
600 Kristian Lien KNA Solør Motorsport Opel  
601 Loyd Dyresen NMK Hamar Saab  99 saab racing team
602 Emma Haug NMK Hønefoss Annet  
603 Emil Kjelgård NMK Aremark Mitsubishi  Colt shk motorsport
604 Ingrid Maria  Fulsås NMK Nore og Uvdal Annet  
605 Thea Pettersen NMK Hamar Annet  
606 Kristian Aasheim NMK Elverum Opel  
607 Line Afseth NMK Hamar Volkswagen  
608 Marcus Haug NMK Hamar Lamborghini  
609 Emil Gjenga Lund NMK Hamar Annet  
611 Patrik Sørlie NMK Gardermoen Annet  SHK Motorsport
612 Jonas  Spangen NMK Hamar Annet  
613 Jonatan Thorstad NMK Hamar Volvo  
614 Malin Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Golf
615 Robert  Bunes NMK Krabyskogen Boble  
616 Daniel Lindfjord NMK Elverum Opel  Langtak Team Lillegrend
617 Emil "Bernt" Haugen NMK Aremark Opel  Astra Raggen Racing/HJT Motorsport
618 Kasper Sevaldholet NMK Hønefoss Volvo  245 Sevaldholet og Haug Motorsport RR
619 Guro H Nakkerud NMK Drammen Opel  
620 Mats Lund  Heimdahl NMK Krabyskogen Volvo  MLH Motorsport
621 Helene Kristiansen NMK Hamar Opel  
622 Benjamin Pettersen NMK Hamar Annet  
623 Kevin Wiken NMK Hamar Volvo  
624 Kaisa S  Hansen NMK Hønefoss Annet  
626 Amund Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
627 Sondre stener Olsen NMK Tønsberg Annet  
629 Kristiane Hvaal  Engh NMK Krabyskogen Opel  Vectra
630 Ingrid Knutsen NMK Hamar Volkswagen  
631 Markus Elvelund NMK Hamar Volvo  
632 Ruben Aasen Tråholt Krabyskogen Motorsport Volvo  
633 Ken Andre  Granheim NMK Sande Volvo  
634 Jørgen Mikkelsen NMK Hamar Volvo  
636 Henrik Hofton NMK Modum og Sigdal VW Boble  
637 Herman Aaheim NMK Nord - Gudbrandsdal BMW  325
638 Jens Berger NMK Elverum Opel  
639 Dennis Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
640 Henriette  Furulund NMK Hamar Volkswagen  
641 Jonas  Holtet NMK Elverum Annet  Team Lillegren
642 Odin Lindal KNA Solør Motorsport Volvo  
643 Danelle Nilsen NMK Hamar Mitsubishi  Burn Racing
644 Truls  Krokengen NMK Hamar Annet  
645 Jørgen Lunde NMK Hamar Volvo  
BC - Junior trening
200 Henrik Håkonsen NMK Gardermoen Opel  Astra
201 Lars Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Golf
202 Signe Lilleåsen KNA Solør Motorsport Opel  
203 Robin Hermansen NMK Hamar Volvo  
BC - Senior
1 Sindre Silva NMK Aremark Opel  KASP Motorsport
2 Mats  Bakkom NMK Hamar Annet  
3 Tøger Danielsberg NMK Rendalen Volvo  HE-BI
5 Erling Rolstad NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  
6 Arill Randen NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
8 Lars Afseth KNA Hedmark Volkswagen  
9 Arve Sætereng NMK Melhus Volkswagen  Golf
10 Sander  Nilsen NMK Hamar Annet  
11 Lars erik Svenmoen NMK Hamar Annet  
13 Alexander Danielsberg NMK Rendalen Opel  He-Bi
14 Ole-Kristian Aamodt NMK Hamar Mazda  
15 Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen Opel  
16 Kim Danielsberg NMK Rendalen Volvo  HE-BI
18 Vegard Helgesen NMK Hønefoss Audi  100 Somma Racing
19 Stian Dagestad Asker og Bærum Motorsport Annet  
20 Kjetil Østbye NMK Elverum Volvo  240
21 Tor Ivar  Henriksen NMK Hamar Opel  
22 Magnus Knutsen NMK Hamar Volkswagen  
23 Joakim Rolstad Lunde NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  242
24 Stig Tore  Dahl NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  
25 Vidar Røvik Aure NMK Molde Volkswagen  Boble
26 Amund Viken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
27 Georg Trysberg NMK Hamar Annet  
29 Simen Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Astra
30 Vegard Enersen NMK Engerdal Nissan  
31 Ida Mortensen NMK Verdal/Levanger Opel  
32 Tommy Kristiansen NMK Hamar Honda  
33 Kenneth Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
35 Hans Liberg NMK Hamar Saab  SRT
37 Even Afseth KNA Hedmark Volkswagen  
39 Bjørn Remi Bunes NMK Gardermoen Volvo  
45 Sindre Lilleåsen KNA Solør Motorsport Saab  
46 Karsten Erichsen NMK Aremark Annet  
47 Tom  Nakkerud NMK Drammen Opel  
49 Knut Edvin Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Corsa
51 Marcus Bårdseth NMK Elverum Honda  Civic
53 Håkon  Tyriberget NMK Hamar BMW  
55 Lars Erik  Aasvestad NMK Hamar Saab  
56 Magnus Amundsen NMK Gardermoen Toyota  Amundsen motorsport
57 Kjetil Stamstad NMK Hamar Annet  
58 Lars Erik Thorsen KNA Solør Motorsport Volvo  
60 Cato  Sveen NMK Hamar Annet  
61 Jan Lillegren NMK Elverum Mazda  Team Lillegren
62 Kent Arild Furulund NMK Hamar Volkswagen  
63 Hans andreas Holmedal NMK Aremark Volkswagen  
64 Joakim Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
65 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  Vectra
BC - Damer
400 Emilie Pettersen NMK Hamar Ford  
401 Mari Hoel NMK Krabyskogen Mazda  
402 Guro Lagmandsveen Afseth NMK Hamar Volkswagen  
403 Stine Bekkevold NMK Hamar Mitsubishi  
404 Malin Abelsen Wigdahl NMK Melhus Nissan  
405 MIA Kristiansen NMK Hamar Honda  
408 Linn Sandbakken NMK Hamar Ford  
410 Juni Moestue NMK Hamar Audi  
411 Silje Lervik NMK Aremark Honda  Civic
412 Marthe  Skjæret Nilsen NMK Hamar Renault  
413 Sonja Johansen NMK Rena BMW  
Crosskart 85cc/125cc
102 Tobias  Spangen NMK Hamar Annet  
177 Anniken Lindfjord NMK Elverum Annet  Team Lillegrend
NRC
901 Kim Grytdal Asker og Bærum Motorsport Opel  Astra 901
904 Marius Midtmoen Østfold Motorsport Peugeot  206
905 Ole Christian Eriksen NMK Modum og Sigdal Annet  
908 Håvard Lystad NMK Melhus Peugeot  206
955 Erik Taje Asker og Bærum Motorsport Ford  St nr 955
977 Tom  Grytdal Asker og Bærum Motorsport Peugeot  206977
999 Roland Baarman NMK Gardermoen Honda  Civic