Deltakere KLUBBLØP 2020 

Tidsrom: 26.09.2020. Arrangør: NMK Aremark. Løpsform: Klubbløp.

OBS: ALLE FØRERE FRA KLUBBEN SKAL MELDE INN FUNKSJONÆR FØR PÅMELDING! ALLE SKAL OGSÅ VÆRE MED PÅ OPPRYDDING ETTER LØPET.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Emil "Bernt" Haugen NMK Aremark Opel  Kadett Raggen Racing/HJT Motorsport
201 Silje Lervik NMK Aremark Honda  Civic
202 Tor Adrian Werket NMK Aremark Opel  Ascona
203 Kim Aron  Svendsen bruu NMK Aremark Fiat  Ræggen R
204 Emil Kjelgård NMK Aremark Mitsubishi  Colt
205 Jonas Hagen NMK Aremark Opel  Team-Nitro
206 Kjell Magnus Hansen NMK Aremark Volvo  240
207 Kasper Fog NMK Aremark Volvo  Fs Racing Edition
208 Sondre Syversen NMK Aremark Volvo  244 Raggen Racing
209 Fredrik  Paulsen NMK Aremark Opel  Opel TEAM NITRO
210 Edvard Ø.Enger NMK Aremark Opel  
211 Ole-Herman Ø.Enger NMK Aremark Opel  
212 Mathias Minge NMK Aremark Volkswagen  
213 Marcus L Orderud NMK Aremark Volvo  244 RR
214 Daniel Stillesby  Daniel Stillesby NMK Aremark Volvo  
215 Anne-Karine F Brække NMK Aremark Volkswagen  Golf 2
BC - Junior trening
400 Teodor Ørbeck Strand NMK Aremark Volvo  245
401 Petter Due Lindemark NMK Aremark Volvo  240
402 Anton Myrvold NMK Aremark Volvo  245
BC - Senior
2 Sindre Silva NMK Aremark Opel  Astra KASP Motorsport
3 Jon-Petter Malmberg NMK Aremark Volkswagen  Boble
4 Sebastian Huse NMK Aremark Volvo  244
6 Karsten  Erichsen NMK Aremark Opel  KASP Motorsport
8 Philip  Ljøner NMK Aremark Toyota  Hiace
9 Oddbjørn Trømborg NMK Aremark Opel  F/S Racing sinke
13 Andreas  Tveter Nilsen NMK Aremark Saab  90
12 Sondre Wielecki NMK Aremark Annet  Holmedal pukk og porno
11 Hans Andreas Holmedal NMK Aremark Volkswagen  
14 Emmely Nordby NMK Aremark Opel  
15 Dovydas Sudeikis NMK Aremark Honda  
16 Christian Due Lindemark NMK Aremark -  Komatsu PC138
17 Jørgen Syversen NMK Aremark Volvo  245
18 Ken Erik  Wielecki NMK Aremark Volvo  
BC - Damer
300 Emmely  Nordby NMK Aremark Saab  
301 Nina Due Lindemark NMK Aremark Volvo  244
302 Simonette Nordby NMK Aremark Opel  
303 Kjersti Syversen NMK Aremark Volvo  244
304 Eva  Due Herrud NMK Aremark Opel  
305 Thea  Ulsrød NMK Aremark Honda  Civic Lånt
306 Beathe  Due Kristiansen NMK Aremark Oldsmobile  
307 Trude Kjelgård NMK Aremark Opel  
BC - Veteran
500 Oddbjørn Trømborg NMK Aremark Opel  Ascona
501 Tommy Fog NMK Aremark Volvo  FS Racing
502 Kjersti Syversen NMK Aremark Volvo  244
503 Stein Runo Lindemark NMK Aremark Volvo  244
504 Tormod Huse NMK Aremark Volvo  
505 Per Arne Karlsson NMK Aremark Volvo  240
506 Rune  Orderud NMK Aremark Volvo  244
507 Gjermund Syversen NMK Aremark Volvo  245 Raggen Racing
508 Roy Gunneng NMK Aremark Volkswagen  Boble
Supercars Nasjonal 2 WD over og under 2,4 l
800 Freddy Haugen NMK Aremark Volvo  242
801 Eddie  Tuominen NMK Aremark Volvo  S40