Deltakere NM CROSSKART  

Tidsrom: 26.09.2020 - 27.09.2020. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

Norgesmesterskapet i crosskart 2020 på Grenland motorsenter.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
50 Peder K Johansen NMK Grenland Annet  LHR
30 Sanna  Isaksætre KNA Solør Motorsport Annet  Norcart
41 Niklas Berntinussen-Ormestad NMK Tønsberg Mini  
9 JØRGEN SØRLIE KNA Indre Ytre Østfold Annet  LHR
14 Daniel. Hindborg  Eidal KNA Eiker Norkart B/S  Mini
4 Sebastian Gregoriussen NMK Grenland Annet  LHR
78 Helmer Gjevik Østfold Motorsport Annet  Norcart Mini
64 Vilde Eikeberg NMK Grenland Annet  LH Racing
46 Magnus Bakken NMK Valdres Annet  Norcart Mini
91 Iver Meistad NMK Melhus Honda  Mini
Crosskart 85ccm
27 Colin Gundersen NMK Hønefoss C-pro  C pro
31 Kristoffer Østheim NMK Hadeland IC R4  Ktm
67 Ivar Helge  Dullum NMK Melhus Ic kart  R4
65 Lorns Per Ola  Dullum NMK Melhus Ic kart  R4
46 Anders  Bolland NMK Melhus Ic 4  Ic4
53 Olliver Sollie NMK Hønefoss IC R4 KTM  
25 Mathias Myhr Bjerkli NMK Hell Motorsport IC Kart  R3
7 Isak Stjern Rød NMK Grenland Annet  IC-kart r4 TM.racing
23 Sebastian  Isaksætre KNA Solør Motorsport Annet  C-pro
70 Vetle Try KAK Kristiansand AutomobilKlubb Annet  Ic kart/Tm
58 Even A Hoff Knai KNA Øvre Romerike Annet  Icr4
42 Timian Johan T. Hansen NMK Tønsberg Ic r4  
35 Hans kristian Raen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Annet  IC R4
12 Vetle Kildal Bakken NMK Valdres Annet  IC R4
10 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo IC  R4
84 Markus  Fredriksen NMK Kongsberg IC-Kart  R4
54 Marius Ulland  Teigen NMK Kongsberg IC-R4  
71 Henrik Farmen NMK Eggemoen ICR4  ICR4
1 Daniel Hassel Høidalen NMK Grenland Annet  IC kart
80 Linus Gimle Enger NMK Krabyskogen IC Kart  GE Motorsport
64 Magnus  Eikeberg NMK Grenland Annet  ICkart R4
63 Lauritz Heum NMK Grenland IC Kart R4  
90 Dennis Vik NMK Konsmo Annet  R4
Crosskart 125ccm
155 Eirik Steinsholt NMK Grenland Annet  ICR4
110 Simen K Johansen NMK Grenland Annet  IC
114 Sebastian Myhr Bjerkli NMK Hell Motorsport Ic kart  R4
168 Simen Rønning Billingsø KNA Kongsvinger IC Kart R4  IC Kart R4
153 Emilia Lokreim Sollie NMK Hønefoss IC R4 KTM  
120 Emil Bujordet Froland msp IC R4  
146 Aron Stjern  Rød NMK Grenland Annet  IC-kart r4 TM.racing
131 Theodor Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Ic R4
149 Andre H Valby KNA Øvre Romerike Annet  Ic R4
102 Tobias Spangen NMK Hamar Annet  
134 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar IC-R4  IWT.NO
137 Troy Petersen NMK Melhus Ic-Kart R4  KTM 17
129 Jonas Sørlie KNA Indre Ytre Østfold Annet  IC Kart
143 Ole Fredrik Bringaker NMK Grenland Annet  IC R4
175 Robin L hermansen NMK Hamar Ic kart  R4
Crosskart 250ccm
255 Jon Arne Aass  Weberg KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
205 Martin A Borten NMK Melhus Annet  Ic r4
235 Ferdinan Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Ic R4
207 Lars Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  IC kart
221 Stinius Kvernrød NMK Melhus Ic kart  R4
220 Sondre Brendryen NMK Melhus Annet  IC R4
239 Karsten Nordli NMK Aurskog - Høland -  Ic
210 Hannah Eide Grenland Motorsport Annet  C-pro
243 Mathias Bringaker NMK Grenland Annet  IC R4
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport Norcart  VR6
212 Robin Grana S. NMK Bø Annet  Ic-kart
Crosskart 650ccm
671 Fredrik Weaas NMK Gardermoen ICR4  ICR4
667 Ketil Johnsen NMK Grenland IC 4  Kermit
652 Mats samuelsen  Lislevand KAK Kristiansand AutomobilKlubb Annet  Ic r4 ktm
625 Sondre  Furuseth NMK Gardermoen Annet  IC-R4 KTM
660 Kristoffer  Lilleby NMK Tønsberg Annet  Ic-R4
622 Kim  Lorentzen NMK Aremark IC Kart  R4
649 Maren Ullern Christoffersen NMK Gardermoen IC Kart  KTM 650
612 Henrik Walle NMK Bø Annet  Ic-kart
Xtreme
18 Larsen  Hans NMK Tønsberg Speedcar ekstrem  
135 Finn E. Løberg NMK Grenland Cadillac  Speedcar
11 Marius Vardeberg KNA Solør Motorsport Suzuki  Speedcar
888 Nikolai Haldammen KNA Solør Motorsport Semog  TH
57 Tom Huseby NMK Hamar Suzuki  SPEEDCAR
75 Sigurd Kilane NMK Vikedal Annet  Speedcar
767 Aron  Jensen Marum NMK Grenland Kamikaz 2  
125 Sindre Trøyterud NMK Solør Annet  Semog racing
214 Ruben A  Tollefsrud KNA Eiker Speedcar  Extreme
714 Bjørn Jensvoll KNA Eiker Semog  Extreme
149 Martin Hagen KNA Øvre Romerike Annet  Speedcar
181 Markus Gimle Enger NMK Krabyskogen Speedcar Extrem  GE Motorsport
694 Vegard  Aasen NMK Tønsberg Speedcar  
20 Marius Sommerstad NMK Tønsberg Speedcar  
13 Kjetil Bergan NMK Alta Kazmat  
55 Arne Wiik NMK Gardermoen Speedcar  4sale
163 Alexander Heum NMK Grenland Casmat  
110 Thomas Eek Murstad NMK Bø YMS