Deltakere Påmelding 2.NM runde  

Tidsrom: 12.09.2020 - 13.09.2020. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

Norgesmesterskap i Rallycross Norgesmesterskap i Shortcar Extreme Norgesmesterskap i Shortcar Bandit Rallycross Junior Cup Historisk Rallycross

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
RC Junior
8 Andreas Tanggård NMK Larvik Opel  Corsa
12 Marius Svendsen NMK Trøgstad Toyota  TRD
13 Dennis  Johnsen NMK Melhus Honda  Civic
15 Torjus Svenneby NMK Trøgstad Honda  Civic
16 Christoffer Novak NMK Trøgstad Honda  Civic
18 Lars Løstegård NMK Gol Honda  
22 Benjamin tveit Halvorsen NMK Larvik Opel  Corsa
23 Kristoffer Kalfoss KNA Solør Motorsport Honda  Civic Type R
25 Roar Presthus NMK Orkla Peugeot  206
28 Sindre Haug NMK Drammen Honda  Civic
31 Andrine Rafoss NMK Konsmo Honda  
33 Thea Martinsen NMK Drammen Honda  Civic
56 Joachim Grønvold NMK Sande Peugeot  206
66 Nikolai Karlsen NMK Bergen Volkswagen  Golf 1 GTI
69 Jens  Hvaal NMK Larvik Honda  
80 Sindre madsen Moe NMK Trøgstad Peugeot  206
95 Markus Røsrud NMK Gardermoen Volkswagen  
96 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Honda  Civic
99 Magne Gjervan NMK Hell Volkswagen  Golf MK1
Supernasjonal t.o.m. 1600 cm³
101 Asgeir Taraldsen NMK Melhus Renault  Clio
103 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Peugeot  208
105 Mats W. Marthinsen NMK Larvik Citroen  Saxo
106 Svein g Nielsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  106 maxi
111 Kristiane Hvaal Engh Hvaal NMK Krabyskogen Opel  Corsa
112 Martin Stenberg NMK Hadeland Renault  Clio
113 Per Magne Svardal NMK Konsmo Peugeot  206
115 Helena Abrahamsen NMK Larvik Peugeot  207
124 Guro Majormoen NMK Kongsberg Citroen  C2
132 Carl Erik  Berg NMK Konsmo Citroen  
133 Martin Kjær NMK Grenland Ford  Fiesta
160 Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Citroen  Ds3
164 Jonas Kløvstad Krabyskogen Motorsport Peugeot  206
188 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Skoda  Fabia mk3
199 Sebastian  Høidalen Grenland Motorsport Ford  Fiesta ST (Irris)
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³
202 Sivert Svardal NMK Konsmo Mazda  Rx8
205 Per Magne røyrås Røyrås NMK Kvinesdal Mazda  Rx8
206 Mathias Kveven Hamre NMK Grenland Ford  Escort
216 Christian Hobæk NMK Larvik Ford  Fiesta
232 Kjell Andre Knabenes NMK Kvinesdal Volvo  C30
253 Ruben Setra NMK Gol Ford  Fiesta
258 Emil Sivesind NMK Krabyskogen Audi  A1
267 Åsmund  Holten NMK Vikedal Ford  Fiesta
269 Christoffer  Lia NMK Trøgstad Ford  Escort
288 Bjørn Olav Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Swift Dokka Bilco
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
301 Jørgen Syversen NMK Aremark Ford  
302 Simen  Engsvik NMK Trøgstad Volkswagen  Polo
304 Frode Leirhol NMK Valdres BMW  E30
308 Fredrik Kviserud NMK Trøgstad Volvo  S40
310 Sander  Engsvik NMK Trøgstad BMW  E30
311 Thomas Ler NMK Melhus Ford  Mk2
319 Thomas Haagensen NMK Konsmo BMW  M3
321 Johnny Hansen NMK Drammen Ford  Escort MK2
322 Gaute Høiseth NMK Melhus BMW  E30
323 Monica  Enerberg NMK Krabyskogen Volvo  242
329 Andreas Aarhaug NMK Støren Volvo  S40 EVO
335 Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel  ASTRA
340 Steffen  Restad NMK Melhus Ford  Fiesta
347 Alf-johan  Stabell KNA Indre Ytre Østfold Volvo  242
369 Thomas Nesvang NMK Krabyskogen BMW  E30
386 Joakim Vestli KNA Oppland BMW  M3
Supernasjonal over 2400 cm³
403 Kim Åvar  Meland NMK Konsmo BMW  E30 M3
406 Terje Morstad NMK Gardermoen Citroen  Xsara
407 Thomas Tørnby NMK Trøgstad Toyota  Corolla
411 Bjørn-Terje Heggeli NMK Alta Ford  Fiesta Minitanks
414 Kristian Haugård NMK Hadeland Volvo  S40
415 Svein Erland  Finnerud NMK Modum og Sigdal Volvo  240
417 Jonas Dalseth  Jacobsen NMK Hålogaland Volkswagen  Polo
418 Petter Paulsen NMK Krabyskogen BMW  1M
420 Tom Nyhuus NMK Hadeland Volvo  S40
422 Håkon Ask NMK Modum og Sigdal Ford  Focus
433 Robin  Rørvik NMK Aremark Volvo  S40
Supercars/Åpen klasse
0 Kjetil  Larsen Froland Motorsport Audi  S1
9 David  Nordgård NMK Grenland Ford  Fiesta
61 Stein Egil Jenssen NMK Tønsberg Ford  Fiesta
506 Morten  Stensrud NMK Grenland Peugeot  207
Shortcar Extreme
15 Stian Frydenlund NMK Drammen Annet  Shortcar Extreme
24 Petter  Sæves Waskaas NMK Grenland Shortcar  Extreme
37 Thor Gunnar Hagen NMK Modum og Sigdal Shortcar  Extreme
55 Ørjan  Dypdahl NMK Melhus Suzuki  2006
88 Håkon Simonsen NMK Melhus Annet  
Shortcar Bandit
113 Stian Fjukstad NMK Kongsberg Shortcar Bandit  Bandit
125 Marcus Myrseth NMK Aurskog - Høland Shortcar Bandit  
151 Christoffer Amundsen NMK Drammen Shortcar bandit  Shortcar bandit
170 Christian Haugom NMK Solør Shortcar  Bandit
195 Joakim Ågedal NMK Konsmo Bandit