Deltakere Neglespretten 2019 

Tidsrom: 12.10.2019. Arrangør: NMK Hamar - Vendkvern Motorbane. Løpsform: .

Siste og avgjørende løpet i Hamar Cupen 2019 & kvalløp til Eliteracet 2020

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
600 Thea Pettersen NMK Hamar Annet  
601 Benjamin Pettersen NMK Hamar Mitsubishi  
602 Mats Lund Heimdahl Krabyskogen Motorsport Volvo  MLH Motorsport
603 Daniel Lindfjord NMK Elverum Opel  
604 Patrik Sørlie NMK Gardermoen Honda  Accord. Sørlie Motorsport
605 Jonas Spangen NMK Hamar Annet  
607 Kristoffer Lie NMK Elverum Volvo  2førr Team Lillegrend
608 Kristian  Lien KNA Solør Motorsport Opel  Calibra
609 Kevin Wiken NMK Hamar Volvo  
610 Loyd Dyresen NMK Hamar Saab  99 Saab racing team
611 Markus Elvelund NMK Hamar Volvo 245 elvelundracing  
612 Emil Kjelgård NMK Gardermoen Lexus  Is 200
613 Emil Gjenga lund NMK Hamar Volkswagen  Gjenga Lund motorsport
614 Even Dalbø NMK Valdres Volvo  244
615 Odin Lindal KNA Solør Motorsport Volvo  240 Filler&Mækk Motorsport
616 Sander  Soknes NMK Støren Volkswagen  
617 Jonas Holtet NMK Elverum Maserati  Team Lillegrend
618 Malin Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegrend
619 Bernt Haugen Gilberg NMK Sør - Gudbrandsdal Team autovern  
620 Jonatan Thorstad NMK Hamar Familiebil  
621 Simen Soknes NMK Støren Volkswagen  Golf
622 Amund  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
624 Truls Krokengen NMK Hamar Annet  
625 Ronny  Holtmoen NMK Hamar Volvo  940 filler og mækk motorsport
627 Sander Tyskeberget Fosseid NMK Sande Saab  
628 Joakim Holtmoen NMK Hamar Annet  
629 Marcus Nysveen Haug NMK Hamar Annet  
630 Even Bergum NMK Sør - Gudbrandsdal Renault  
632 Henriette Furulund NMK Hamar Annet  
633 Ruben Aasen Tråholt Krabyskogen Motorsport Annet  
634 Ken Andre Granheim NMK Sande Volvo  
BC - Junior debutant
690 Henriette Engebretsen NMK Hamar Saab  
BC - Junior trening
300 Jørgen Mikkelsen NMK Hamar Volvo  245
301 Danelle Korntorp Nilsen NMK Hamar Mitsubishi  Burn Racing
302 Jørgen  Lunde NMK Hamar Volvo  
303 Mikkel  Nysveen Haug NMK Hamar Annet  
304 Dennis Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Annet  
305 Mats Vegard Østheim NMK Hønefoss Annet  
306 Odd Einar Taasaasen NMK Hamar Annet  
307 David Hagen NMK Sør - Gudbrandsdal Annet  
308 Aleksander Brenden NMK Trysil Annet  
BC - Senior
1 Mats Bakkom NMK Hamar Opel  
3 Kim Danielsberg NMK Rendalen Volvo  He-Bi
4 Daniel Henriksen NMK Valdres Ford  
5 Tor Ivar Henriksen NMK Hamar Opel  
6 Trond Evensen NMK Hamar Volvo  Østlandsbanden
7 John Anders Lund Krabyskogen Motorsport Annet  
9 Georg Trysberg NMK Hamar Opel  
10 Kim Gammeltorp NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
11 Kay ove  Berg NMK Elverum Ford  Escort
12 Joakim Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Team bunkeroil
13 Helge  Mathiesen NMK Elverum Saab  Power Helge m motorsport
14 Martin  Sveen NMK Hamar Ford  
15 Hans erik  Eriksen NMK Elverum Honda  
16 Alexander  Danielsberg NMK Rendalen Opel  HEGBI
17 Lars erik Svenmoen NMK Hamar Volvo  740lik østlandsbanden
18 Roger Bergersen NMK Hamar Volvo  
19 Ole-Kristian Aamodt NMK Hamar Mazda  
20 Cato Voldmo NMK Hamar Annet  
21 Emil Andre  Ås NMK Hamar Saab Romnes  
22 Cato Sveen NMK Hamar Ford  
23 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
24 Espen André Øwre  Kilen KNA Solør Motorsport Annet  Kilen Motorsport
25 Gøran Skarten NMK Krabyskogen Volkswagen  Boble
26 André Paulsen NMK Hamar Opel  Burn Racing
27 Ola Erik Myren NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
28 Simen Bjerkset NMK Melhus Volkswagen  Golf
29 Renato Garden NMK Alta Audi  
30 Anders Solberg NMK Hamar Opel  Tangens
31 Kjetil østbye Bygdeveien NMK Elverum Mitsubishi  Colt
32 Tommy Tøraasen NMK Trysil Opel  Trysil Racing
35 Tøger Danielsberg NMK Rendalen Volvo  He-Bi
36 Hans marius  Korntorp KNA Solør Motorsport Opel  Wagon
37 Erling Doseth Rolstad NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  
38 Remo Danielsberg NMK Rendalen Volvo  He-Bi
39 Stig-Tore  Dahl NMK Midt-Gudbrandsdal Volkswagen  
41 Erik Taje Asker og Bærum Motorsport Ford  
42 Sander Nilsen NMK Hamar Annet  
43 Jan Lillegrend NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegrend
44 Henning  Hov NMK Hamar Annet  
46 Martin Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Golf
47 Hans einar Mørkhagen NMK Elverum Volkswagen  Elverum bil og service
48 Henrik Brunes NMK Hamar Saab  900 Tangen`s
49 Erik Johansen NMK Hamar Citroen  
50 Kjetil Stamstad NMK Hamar Volkswagen  
52 Frode Henriksen NMK Fluberg Opel  Team Henrix1
54 Arve Sætereng NMK Melhus Volkswagen  Golf
55 Fredrick Bakken NMK Engerdal Opel  Ascona
56 Thor-Egil  Kjær KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
57 Kenneth Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
58 Kenneth Storre NMK Hamar Volkswagen  
59 Ståle  Bolland NMK Melhus Saab  90
60 Kjetil Tovsrud NMK Krabyskogen Volvo  Team Laban
61 Hans Liberg NMK Hamar Saab  99
62 Marius Sannerhaugen NMK Elverum Volkswagen  
63 Stian Solberg NMK Støren Opel  
65 FREDRIK TÅLESEN NMK Hamar Volvo  740
66 Jan Roger  Rønning NMK Sør - Gudbrandsdal Team Autovernet  
67 Nicolai Bakken NMK Engerdal Volvo  
68 Tommy Håkensen NMK Hamar Annet  
71 Sigbjørn Haugland NMK Bø Ford  
73 Christer  Fjeldberg KNA Solør Motorsport Saab  Bluedogs motorsport
74 Arne Nilsen NMK Hamar Annet  
76 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  
77 Andreas Kjølvang NMK Engerdal Saab  
78 Lars Aasvestsd NMK Hamar Saab  
83 Tor Åge Tøsdal NMK Midt - Troms Peugeot  
85 Mikkel F Henriksen NMK Sør - Gudbrandsdal Ford  Siræva Team Henrix1
86 Frank Jevne NMK Rendalen Nissan  He-Bi
87 Henrik Krogstad KNA Nordvest Toyota  MR2 Utleigebiler.no
88 Christian Lindemark NMK Aremark Annet  
89 Marius Dalbø NMK Sør - Gudbrandsdal Annet  
94 Arne Særnemo Sør Østerdal Motorsport Annet  
95 Amund Viken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
97 Preben Kvernvolden NMK Elverum Opel  Team Lillegren
98 Magnus  Amundsen NMK Gardermoen Annet  
99 Jonas Bekkestad NMK Gol Annet  
100 Joachim Grønvold NMK Sande Annet  
101 Tobias Bjørntvedt NMK Aremark Annet  
102 Dennis Mørkhagen NMK Elverum Annet  
103 Jon Martin Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
BC - Damer
700 Stine Bekkevold NMK Hamar Annet  
701 Monica Mariussen  Bakkom NMK Hamar Annet  
702 Emilie Pettersen NMK Hamar Annet  
703 Stine Helset NMK Hamar Opel  Østlandsbanden
704 Linn Marita Hogstad NMK Hamar Peugeot  205 Tangen's
705 Susanne Lilleaker NMK Rendalen Opel  He-Bi
706 Birgit Skotterud NMK Hamar Opel  Team Lena
707 Andrea Hagelund NMK Hamar Opel  Tangens
708 Elise Freim NMK Hamar Ford  GoFocus KK-Racing
709 Isabell Bye NMK Engerdal Saab  
712 Guro Afseth NMK Hamar Volkswagen  
713 Malin Berntsen Asker og Bærum Motorsport Ford  
714 Sonja Johansen NMK Rena Opel  Astra
715 Mari Hoel NMK Krabyskogen Mazda  
716 Mina Korntorp KNA Solør Motorsport Opel  Wagon
717 Kine Lund NMK Gardermoen Opel  
718 Rita Solvang NMK Hamar Annet  
719 Inger-Johanne  Spidsberg NMK Hamar Volvo  740
721 Lena Marir Nerli NMK Midt - Troms Opel  
722 Emmely Nordby NMK Aremark Opel  
723 Therese Høgberg KNA Solør Motorsport Opel  Bluedogs motorsport
724 Silje  Solbakken NMK Gol Annet  
725 Monica  Enerberg Krabyskogen Motorsport Volvo  240
726 Elise Beate Øien NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
727 Anne  Skollerud NMK Hønefoss Volkswagen  Boble
728 Marthe S. Nilsen NMK Hamar Renault  
729 Mia Erlandsen NMK Elverum Annet  
730 Silje Gjenga Lund NMK Hamar Annet  
731 Linda Tullut Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Annet  
Crosskart 85ccm
40 Anders Bolland jr NMK Melhus Annet  
53 Olliver  Sollie NMK Hønefoss -  
84 Robin Hermansen NMK Hamar Ic kart  R4
Crosskart 125ccm
153 Emilia Lokreim Sollie NMK Hønefoss IC R4 KTM  
NRC
901 Kim Grytdal Asker og Bærum Motorsport Opel  Nrc 901
902 Julie Taje Asker og Bærum Motorsport Ford  
905 Ole Christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal Opel  Team tråkka auto
908 Håvard Lystad NMK Melhus Peugeot  206
911 Per gunnar Hulsund NMK Melhus Peugeot  Korea racing
977 Tom Grytdal Asker og Bærum Motorsport Peugeot  206 nr 977