Deltakere BC/RC sprint (parallellrace) 

Tidsrom: 21.09.2019. Arrangør: NMK Vikedal. Løpsform: .

Sprintløpet lørdag er som vanleg oppvarming til finalen i Vestlandsmesterskapet 2019. Ta kontakt med løpsleiar om nokon vil kjøra crosskart. Ord. påmeldingsfrist: 11.09.2019 kl. 24:00

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
108 Lise Solli NMK Bergen Saab  Team Biler
195 Ole Lønning NMK Vikedal Volvo  FRT
123 Lasse Aaberg NMK Bergen Annet  Aaberg racing
177 Mathias Haugland Rønnevik NMK Vikedal Volvo  Volvo 245 TEAM INNANTE
118 Hedda Hosås NMK Bergen Opel  
132 Carl-Emil Heimvik NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
188 Sebastian Solberg NMK Bergen Volkswagen  Osterøy Rasarlag golf 3
115 Simen Wilhelmsen NMK Bergen Volkswagen  Golf 4
102 Elias Hansen NMK Bergen Opel KAOS  
112 Marte Eline Havre NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
126 Sondre Åsheim NMK Vikedal Volvo  240 Team Himamekk
120 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal Ford  Granada 2,8i
69 Ivan Kallekleiv NMK Bergen Stjerna  Osterøy rasarlag
129 Eva Skeie NMK Vikedal Volkswagen  Golf
134 Tobias Johansen NMK Vikedal Volvo  240
119 Thea Vaagen Matre NMK Vikedal Opel  Astra FRT
107 Pernille Lokøen NMK Bergen Opel  Astra FOG
BC - Junior debutant
66 Aleksander Sætre NMK Vikedal Volkswagen  Boble 1303 FRT
BC - Senior
1 Sigbjørn Østbø NMK Vikedal Volkswagen  Golf Østbø Motorsport
99 Sølve Østbø NMK Vikedal Volkswagen  Østbø Motorsport
4 Krister Bratli NMK Bergen BMW  
19 Eirik Fjeldstad NMK Bergen Opel  Fjelli Motorsport
30 Per tore Tengesdal NMK Egersund Volkswagen  Monkeypower
32 Heidi Steine NMK Vikedal BMW  
33 Susanne Øygarden NMK Vikedal Volkswagen  
8 Mads Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Opel  Astra
256 Hroar Guldhav NMK Vikedal Volvo  Volvo 242 2.2l
24 Jakob Hansen NMK Bergen Opel kaos racing  
35 Sverre Hundseid NMK Vikedal Volkswagen  Boble Team Himamekk
95 Martin Fausk NMK Vikedal BMW  E36 FRT
27 Ole Apeland NMK Egersund Opel  Monkeypower
65 Stian Espevoll NMK Vikedal Volkswagen  Boble Team Himamekk
89 Leiv Vidar Rønnvik NMK Vikedal Volvo  
22 Marius Havre NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
0 Eirik Sandvik NMK Vikedal Volvo  
28 Thomas Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  Team Himamekk
14 Tor Steine NMK Vikedal BMW  330D
58 Tobias Stople Gjendem NMK Vikedal Volvo  #skamdødt 762
15 Audun Mehammer NMK Vikedal Volvo  
41 Vigleik Veseth NMK Bergen Annet  Optimisten 2 ORL
77 Joakim Strand NMK Vikedal Volvo  240
50 Sondre Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  Team Himamekk
29 Robin Handeland NMK Vikedal Volvo  240 Team Handeland
70 Nils-ole Borge NMK Bergen Opel  Astra
16 Johannes Helle NMK Bergen Volvo  
49 Kjell Vidar  Handeland NMK Vikedal Mercedes-Benz  
BC - Senior debutant
69 Leo André Markhus NMK Vikedal Volkswagen  Boble
VM klasse A - NRC
620 Kaj-Erik Heimvik NMK Bergen Opel  Omega Arna Motorsport
616 Kåre Bilsbak NMK Bergen Honda  CRX NRC
666 Ernst Robert Heimvik NMK Bergen Opel  Vectra Arna Motorsport
VM klasse C - RC t.o.m. 2400 ccm
333 Lasse Aaberg NMK Bergen Volvo  242 Aaberg racing
369 Lars Reidar Frøyland NMK Vikedal Ford  Escort
627 Stein Erling Tjelta Rogaland Motorsport Peugeot  206
334 Joachim Braathen NMK Bergen Volvo  240
200 Kenneth Johansen NMK Vikedal Ford  Ford
266 Preben Myklebust NMK Egersund Mazda  Rx7
VM klasse D - RC over 2400 ccm
415 Oliver Andre Matre NMK Vikedal Volvo  940 FRT
456 Michael Jensen NMK Vikedal BMW  E 36 M3