Deltakere NM i Crosskart 5.oktober 2019 

Tidsrom: 05.10.2019. Arrangør: NMK Hamar - Vendkvern Motorbane. Løpsform: .

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
2 Elvira  Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  Sweecart mini
3 Daniel Høidalen NMK Grenland Annet  Lhr
4 Sebastian Gregoriussen NMK Grenland Annet  Eas
8 Felix  Kjeldsen Motorsport Nordjylland Swedcart  
9 Jørgen  Sørlie KNA Indre Ytre Østfold Annet  LHR
14 Daniel Hindborg Eidal Eidal KNA Eiker Norkart mini  Mini
18 Markus Ask Schärer KNA Solør Motorsport Swedcart  Mini
21 Colin Gundersen NMK Hønefoss Norcart mini  
26 Theo S Johansen NMK Solør Norcart  Mini
27 Alvin Brøderud KNA Kongsvinger Annet  Norcart
37 Kristoffer Østheim NMK Hadeland Annet  EAS
41 Kaisa B-Ormestad B-Ormestad NMK Tønsberg Annet  
50 Peder Kvendbø Johansen NMK Grenland Lhr  Lhr
61 Viktor Bengtsson Mk Team Westom Swedcart  
64 Vilde S.  Eikeberg NMK Grenland Annet  LHR Racing
65 Ivar helge  Dullum NMK Melhus nor kart  Mini
81 Sebastian Isaksætre KNA Solør Motorsport Norkart  
Crosskart 85ccm
7 Isak Stjern Rød NMK Grenland IC-Kart r4  IC-kart r4 TM.racing
21 Rasmus Persson Munkfors MC Norcart  
24 Vilgot  Wetter Teknis MC R4  
26 Tobias grandum Spangen NMK Hamar Annet  
28 Oliwer Lidman Hallsbergs Mk C-PRO  C-Pro
29 Jonas Sørlie KNA Indre Ytre Østfold Annet  IC Kart
32 Josefin Holmkvist Gestrike RT C-pro  
40 Eirik Steinsholt NMK Grenland Annet  IcR4
43 Ole fredrik Bringaker NMK Grenland Annet  Ktm 85
46 Anders Bolland NMK Melhus Ic3  Ic kart
53 Olliver Sollie NMK Hønefoss IC R4 KTM  
55 Rasmus  Lidman Hallsbergs Mk C-Pro  
58 Even Aleksander Hoff Knai KNA Øvre Romerike Annet  Icr4
63 Lauritz Heum NMK Grenland IC KART R4  
64 Magnus S. Eikeberg NMK Grenland Annet  IcKart KTM
65 Lorns per ola Dullum NMK Melhus IC kart  R4
75 Pär  Ekström Munkfors MC IC Kart  R4 KTM
80 Linus Gimle Enger Krabyskogen Motorsport IC- KART R4  
84 Robin Hermansen NMK Hamar Ic kart  R4
88 Marius Hejslet Motorsport Nordjylland IC Kart  
90 Dennis Vik KAK Kristiansand AutomobilKlubb ic  R4
Crosskart 125ccm
102 Jonathan Rådström Likenäs MK IC R4  
110 Simen Kvendbø Johansen NMK Grenland Ic r4  Ktm
112 Robin Grana NMK Bø Annet  Lada
114 Sebastian Myhr Bjerkli NMK Hell Motorsport Ic kart  R4
120 Emil Bujordet NMK Grenland Annet  IC r4
125 Sindre  Trøyterud KNA Vålerbanen Annet  RS Motortek
131 Theodor Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  IC-R4
134 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar IC-R4  
137 Troy  Petersen NMK Melhus Annet  Ic kart R4
140 Lindeqvist Alexander Haninge mk C-PRO  C-pro
143 Mathias Bringaker NMK Grenland Annet  Ktm 125
144 Elias Nilsson Likenäs MK C-pro  
146 Aron Stjern  Rød NMK Grenland -  IC-kart r4 TM.racing
149 Andre H Valby KNA Øvre Romerike Annet  Ic R4
153 Emilia Lokreim Sollie NMK Hønefoss IC R4 KTM  
156 Tobias Holmen KNA Solør Motorsport Annet  Crosskart r4
163 Alexander  Heum NMK Grenland IC KART R4  
170 Erik Andersson Östmarks mff C pro  
176 Fredrik Weaas NMK Gardermoen Annet  IC KART R4
Crosskart 250ccm
207 Lars Husbeæk KNA Solør Motorsport Annet  Ic kart
210 Hannah  Eide NMK Grenland Crosskart  C-Pro
221 Stinius Kvernrød NMK Melhus Ic kart  R4
235 Ferdinan  Hjertstedt NMK Gardermoen Annet  IC-R4
239 Karsten Nordli NMK Aurskog - Høland Annet  IC
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
255 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
267 Aron Jensen Marum NMK Grenland Annet  IC4 kermir
282 Casper  B. Larsen Fsas Suzuki  Ic-kart
299 Lucas  Staun Motorsport Nordjylland IC Kart  
Crosskart 650ccm
601 Marius Sommerstad NMK Tønsberg -  Ic-Kart R4
618 Martin Haslestad NMK Tønsberg IC-R4 KTM  
622 Kim Lorentzen NMK Aremark IC Kart  R4
625 Sondre Furuseth NMK Gardermoen IC  R4
652 Mats Samuelsen lislevand KAK Kristiansand AutomobilKlubb Annet  Ic r4
658 Andersen Linus Haninge mk C-pro  C-pro
660 Kristoffer Lilleby NMK Tønsberg Annet  
667 Ketil Johnsen KNA Telemark Annet  IC4 kermit
692 Tommy Elvsvebakken NMK Hamar NorCart  VR5.1
697 Ingve andre Strand NMK Vikedal Annet  I -kart r4
699 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal IC  R4
885 Anders Martinsson Mk Team Westom Bgg  
Extreme
12 Johan Bergan NMK Tønsberg Speedcar  Xtreme
31 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger Speedcar  750+
46 Thomas Eek  Murstad NMK Bø Speedcar  
55 Arne Wiik NMK Gardermoen Annet  Speedcar
57 Tom Husebby NMK Hamar Suzuki  Speedcar
88 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland OHS RX  
106 Kjell Andre Knabenes NMK Kvinesdal Annet  Speedcar
114 Aleksander Wiik KNA Øvre Romerike Speedcar  Extreme
135 Løberg Finn E NMK Grenland Speedcar  Speedcar
149 Martin Hagen KNA Øvre Romerike Speedcar  
181 Markus Gimle Enger NMK Krabyskogen Speedcar  
193 Ola Nore jr NMK Modum og Sigdal semog  Bravo
214 Ruben A  Tollefsrud KNA Eiker Speedcar  Exreme
256 Thomas Holmen KNA Solør Motorsport Annet  Semog bravo 1000ccm
603 Thomas Lohne Asker og Bærum Motorsport Annet  Speedcar
670 Ove  Eide NMK Bø Annet  Casmat
694 Vegard Aasen NMK Tønsberg Speedcar  
768 Dennis Munch MNJ Semog  Bravo
888 Nikolai Haldammen KNA Solør Motorsport Annet  Semog Bravo
990 Tobias  Andersen Mnj Suzuki  Speedkart