Deltakere Sølvcrossen 2019 

Tidsrom: 20.09.2019 - 22.09.2019. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: .

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til Sølvcrossen 2019 - 21. og 22. september. Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Junior trening, BC Old Boys, RSN 2WD under 2,4 liter, RSN 2WD over 2,4 liter og Crosskart. NB! Riktige startnummer vil komme på rett i forkant av påmeldingsfristen! Påmeldingsfrist onsdag 18. september 2019 kl. 2355. Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Benjamin tveit  Halvorsen NMK Larvik Opel  
201 Petter Tobiassen NMK Kongsberg -  Team halvfart motorsport
202 Håvard Brekka NMK Tinn Volvo  
203 Hans Ivar Olsen Gjersøe NMK Tønsberg Toyota  Olsenbanden Motorsport
204 Ellen Marie Helleberg Drøbak NMK Notodden Annet  
205 Andrea Lilleås NMK Kongsberg Annet  Siste Lita Racing
206 Espen Løver NMK Grenland Annet  
207 Marthe Brekke NMK Kongsberg Opel  
208 Oliver Sramek NMK Tønsberg Opel  Team Sramek Racing
209 Sondre Kløvstad NMK Kongsberg Nissan  Almera
210 Sondre Stener Olsen NMK Tønsberg Annet  Olsenbanden motorsport
211 Ingrid Maria  Fulsås NMK Nore og Uvdal Peugeot  
212 Torjus Halland NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Pelle Politibil
213 Anne Kjersti Hegard NMK Tinn Annet  
214 Bjørn Levorsen  Jacobsen NMK Nore og Uvdal Hyundai  
215 Kristian Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo  Sliten
216 Kjetil  Listul abrahamsen NMK Bø Volvo  Heddal racing
217 Emil Gjenga lund NMK Hamar Volkswagen  
218 Anna Hagen NMK Larvik Opel  Astra
219 Marte Hagen NMK Larvik Ford  Escort
220 Viljar Digre NMK Grenland Volkswagen  
221 Hans Erik  Rue NMK Tinn Annet  
222 Odd-Sverre Linnerud NMK Notodden Volvo  850 Linnerud rasing team
223 Thea Mathilde Bergan NMK Nore og Uvdal Saab  
224 Jenny kristine Staakkan NMK Grenland Volkswagen  
225 Marie Hansen NMK Fluberg Opel  
226 Håvard Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Jost boble
227 Mads Andersen NMK Larvik Volkswagen  Golf 3
228 Jens  Hvaal NMK Larvik Annet  
230 Robin Kristiansen NMK Hønefoss Ford  Mondeo teamnitro
231 Johnny Hansen NMK Grenland Opel  Turk motorsport
232 Mats Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal Volvo  
233 Markus Andrè Jacobsen NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
234 David Jacobsen NMK Kongsberg Volkswagen  Vw
235 Emil Kjelgård NMK Gardermoen Mitsubishi  Bil
236 Adrian Brathaug NMK Grenland Volkswagen  
237 Anne Kristoffersen NMK Trøgstad Volvo  
238 Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal Ford  
239 Nora  Bergan NMK Nore og Uvdal Audi  
BC - Junior debutant
272 Maria Kvelland NMK Kongsberg Opel  Team Halvfart motorsport
273 Guro H Nakkerud NMK Drammen Opel  
274 Ine  Biksrud NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Golf
275 Nora Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Peugeot  
BC - Junior trening
250 JONAS N-martinsen NMK Tønsberg Opel  Vectra Team nitro
251 Andreas Tannggård NMK Larvik Volvo  740
252 Henrik Hofton NMK Modum og Sigdal VW Boble  
253 Ole Jørgen Hvamstad NMK Modum og Sigdal Volvo  745
BC - Senior
1 Joachim Aasvang NMK Kongsberg Volkswagen  EFJ Rørservice Boble
2 Joachim Grønvold NMK Sande Opel  
3 Rune Grønvold NMK Sande Opel  
4 Rune Sætra Løver NMK Kongsberg Ford  Taunus McQueen
5 Anders  Aulom NMK Bø Volvo  240 Team Olga
6 Fredrik helleberg  Drøbak NMK Notodden Volvo  240
7 Thor Olav Tobiassen NMK Hønefoss Honda  Team Halvfart Motorsport
8 Jan-Sverre Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
9 Roger  Iversen NMK Sande Peugeot  Team Rosa
10 Karl Martin  Karlsen NMK Modum og Sigdal Annet  Team Tomta
11 Mariusz Rawski NMK Kongsberg BMW  Team Halvfart
13 Jarle Løver NMK Kongsberg Ford  Escort
14 Bjørn Jensvoll NMK Gol Volkswagen  
15 Tord Johannessen NMK Bø Opel  Rullator
16 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Mitsubishi  
18 Tom Erik  Holtan NMK Tønsberg Saab  900
19 Stig arild Fingarsen NMK Kongsberg Nissan  Deprimera
20 Roger Steinarsrud Amcar Nissan  
22 Kristoffer  Ødegården NMK Bø Volvo  Noe stort
23 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  240 Skyggesia Motorsport
24 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
25 Hermann Hellvik NMK Larvik Volkswagen  VW Hellvik Motorsport
26 Christoffer G Torgersen NMK Sande Honda  GT RACING
27 Petter Rønningen Gulbrandsen NMK Kongsberg Siste Lita Racing  
28 Ole  Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel  
29 LARS MARTINSEN NMK Tønsberg Opel  Vectra Team nitro
30 Sven Torjus Garden NMK Tinn Toyota  Countach
31 Daniel Sramek NMK Tønsberg Ford  Team Sramek racing
32 Andreas Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
33 Jan Haugen NMK Kongsberg Nissan  Haugen Racingteam
34 Karl inge Storli NMK Bø Saab  Heddal racing
35 Marcus  Remme NMK Bø Saab  900
36 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Fiat  Non Stop Racing
38 Morten Sætren NMK Drammen Opel  Gnisten Motorsport
39 Ola Digre NMK Grenland Volkswagen  
40 Vigleik Digre NMK Grenland Volkswagen  
41 Sigurd Inge Fulsås NMK Nore og Uvdal Mercedes  
42 Stian Modalen NMK Gol Volvo  240 R&S Motorsport
43 Marius Pettersen NMK Kongsberg Toyota Starlett Team Halvfart  
44 Jan Olav Kåsastul NMK Bø Volvo  745 kåsastul motorsport
45 Timmi Bernhardsen NMK Sande -  Grønn ting med rust
46 Hans Ivar  Høibø NMK Bø Volvo  Annet
47 Tommy Gulliksen NMK Grenland Opel  Team bakglatt
48 Ingar Nygård NMK Modum og Sigdal Opel   Sjef Vectra RR
49 Lars Erik Embre NMK Gol Volkswagen  Golf Olabil Racing
51 Nils Arne  Hegard NMK Tinn Annet  
52 Hans Martin Nybråten NMK Grenland Team Bakglatt  
53 Thomas  Berg Larsen NMK Grenland Volvo  940
55 Thomas  Bakken NMK Kongsberg Opel  Ascona
56 Lars Kristian  Halvorsen NMK Tønsberg Volvo  240
57 Trond Rødengen NMK Sande Rødengen Motorsport  Rullator
58 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non stop racing
59 Tommy Aasen NMK Nedre Hallingdal Opel  Vectra
60 Kim Berg NMK Hønefoss Ford  Cougar TEAM NITRO
61 Tommy Kristiansen NMK Hønefoss Ford  Sierra Team Nitro
62 Petter Lønn NMK Tønsberg Volvo  Lønn Motorsport
63 Marius  Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil racingteam
64 Amund Lund  Reistad NMK Modum og Sigdal Volvo  
65 Robert Gebuhr NMK Sande Annet  
66 Bjørn-Erik Davidsen NMK Hurum og Røyken Volvo  Davidsen motorsport
67 Knut  Brekke NMK Kongsberg Peugeot  206
68 Svein  Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
69 Magnus Amundsen NMK Gardermoen Nissan  M. Amundsen motorsport
70 Erik Gustafsson NMK Tønsberg Volvo  S70
71 Raymond Thunem KNA Indre Ytre Østfold Audi  80
72 Morten Raugstad NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Golf
73 Kristian Holtvedt NMK Hurum og Røyken Volvo  360
74 Marius Øverby NMK Hønefoss Opel  Køsse
75 Henrik Wielecki NMK Aurskog - Høland Toyota  WP Motorsport
76 Marius Lurås NMK Tinn Volkswagen  Vento
77 Sander R B Sørensen NMK Nore og Uvdal BMW  E30
78 Tom Kenneth Lilleås NMK Kongsberg Siste Lita Racing  
79 Lars Cato Majormoen NMK Modum og Sigdal Ford  Sierra
80 Espen Gulliksen NMK Grenland Volvo  
81 Halvard Bergan NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Team Ravnås Boble
82 Glenn Ove  Snarheim NMK Kongsberg Volvo  
83 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Saab  900 Grønlund Motorsport
84 Ingar Løver NMK Grenland Volvo  
85 Chris-Roger Hansen NMK Hurum og Røyken Opel  
86 Nickolai Hansen NMK Drammen Opel  Turk motorsport
87 Martin Mikkelsen NMK Hurum og Røyken Volvo  
88 Ole Bjørnar Kåsastul NMK Bø Annet   Kåsastul Motorsport
89 Anders Ivarsen KNA Eiker Opel  Vectra
BC - Damer
300 May brit Haugland NMK Bø Volkswagen  Hmek
301 Anette Haugland NMK Bø Volvo  Hmek
302 Lorena KArlsen NMK Modum og Sigdal Ford  Team Tomta
304 Iselin Staakkan NMK Grenland Annet  
305 Kariann Mobæk NMK Bø Opel  Crazy Racing
306 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  
307 Karianne Mehren NMK Drammen Polf  TeamRosa
308 Lisa B. Henriksen NMK Kongsberg Volkswagen  Galskap Motorsport
309 Elise Brekke NMK Kongsberg Opel  
310 Silje Kristin Bergan NMK Nore og Uvdal Golf  
312 Wenche Njærheim NMK Kongsberg Mazda  Burud Racing
313 Torny  Midtveit NMK Sande Peugeot  205
314 Helena Abrahamsen NMK Larvik Opel  
315 Lina Maria Holt NMK Larvik Peugeot  
316 Karin Linnerud NMK Notodden Volkswagen  Golf Linnerud racing team
317 Unn-linea Hjelde NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team halvfart motorsport
318 Tine Tangen NMK Kongsberg Opel  Team Halvfart motorsport
319 Silje Solbakken NMK Gol Nissan  Sunny
320 Monica Solbakken NMK Kongsberg Opel  
321 Elise Freim NMK Hamar Ford  GoFocus KK-Racing
322 Sara Rugtvedt NMK Grenland Opel  Team bakglatt
323 Marlene  Sundet NMK Larvik Opel  Astra
324 Anne Monika Elnæs NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort Olabil Racingteam
325 Malin Aasdokken NMK Aurskog - Høland Toyota  WP Motorsport
327 Anita Smeland NMK Kongsberg Nissan  Deprimera
328 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  Team Rosa
Crosskart Mini
500 Daniel Hindborg Eidal KNA Eiker Norkart  Mini B/S
501 Sebastian Gregoriussen NMK Grenland Annet  Eas
502 Daniel Høidalen NMK Grenland Annet  Lhr
503 Kristoffer Østheim NMK Hadeland Annet  EAS
Crosskart 85ccm
520 Marius Ulland Teigen NMK Kongsberg Annet  
Crosskart 650ccm
580 Marius  Sommerstad NMK Tønsberg Ic-kart R4  Ic-kart
581 Kristoffer Lilleby NMK Tønsberg Annet  
BC - Veteran
340 Anne Beth Storø NMK Sande Opel  
341 Jan-Sverre Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
343 Rune Teigen NMK Kongsberg Volkswagen  TBCT
344 Jarle Løver NMK Kongsberg Ford  Escort
346 Bror Nordvang NMK Kongsberg Ford  Sierra
349 Roger  Iversen NMK Sande Peugeot  Team Rosa
350 Håvard Magnes KNA Solør Motorsport Mazda  
351 Lars A Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
352 Jan Haugen NMK Kongsberg Renault  Haugen Racingteam
353 Ingard Vihovde NMK Notodden Chrysler  
354 Birger Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo  
356 Tore Dahl NMK Tønsberg Volvo  
357 Arne Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia motorsport
358 Lars Otto Holt NMK Larvik Peugeot  
359 Bernt  Sundet NMK Larvik Skoda  
360 Roland Baarman NMK Gardermoen Opel  Vectra M.Amundsen motorsport
361 Jan Sverre Hansen NMK Nedre Hallingdal Opel  Team RR
362 Vidar  Henriksen NMK Kongsberg Volkswagen  
363 TERJE BJØRGE NMK Sande Opel  TEAM RULLATOR RACING
364 Terje Davidsen NMK Sandefjord Opel  Davidsen motorsport
365 Rune Raugstad NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Golf
368 Henning Kvål NMK Sandnes og Jæren Seat  Orstad spansk cordora
369 Arnfinn Gåsholt NMK Sandefjord Volvo  240
RSN 2WD under 2,4 liter
800 Bjørn Omar  Fjeld NMK Hønefoss Volvo  245 Fjeld Motorsport
801 Odd Erik  Berg NMK Kongsberg Volvo  
802 Reny Eliassen NMK Tønsberg Mercedes-Benz  190 e
804 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Ford  Bakken Motorsport
805 Bjørn Kåre Andersen NMK Tønsberg Volvo  PV
806 Ole Christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal Opel  Terje Tandberg transport start nr 905
807 Øyvind Huseby NMK Hamar Ford  Focus KK-Racing
808 Rune Bakken NMK Kongsberg Ford  Bakkenmotorsport
809 Thomas Paulsen NMK Aremark Ford  Escort BDG
RSN 2WD over 2,4 liter
851 Raymond Hansen NMK Grenland Ford  Escorte leiebil
852 Tom  Nakkerud NMK Drammen Porsche 944  
Crosskart Extreme
600 Ruben A Tollefsrud KNA Eiker Speedcar  Extreme
601 Johan Bergan NMK Tønsberg Speedcar  Xtreme
602 Vegard Aasen NMK Tønsberg Speedcar