Deltakere NM Rallycross - NC Rallycross Junior 

Tidsrom: 09.08.2019 - 11.08.2019. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

Påmelding åpner 24. juni.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
RC Junior
2 Trond Simen Larsen NMK Konsmo Honda  Civic
4 Mats W.  Marthinsen NMK Larvik Honda  Civic
7 Sander Næss NMK Orkla Toyota  Levin
11 Thea Martinsen NMK Drammen Honda  Civic
14 Mathilde  Hanserud NMK Gardermoen Honda  Civic
15 Torjus Svenneby NMK Trøgstad Honda  Civic
16 Christoffer Novak NMK Trøgstad Honda  Civic
18 Lars Løstegård NMK Gol Honda  
21 Kristine Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  Corsa
22 Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Corsa S 1600
23 Kristoffer Kalfoss KNA Solør Motorsport Honda  Civic
24 Martin Stenberg NMK Hadeland Honda  Civic
25 Roar Presthus NMK Orkla Peugeot  206
28 Sindre Haug NMK Drammen Volkswagen  Golf MK.1
29 Eirik H.Berget NMK Gol Ford  Fiesta
31 Andrine Rafoss NMK Konsmo Honda  
66 Nikolai Karlsen NMK Bergen Volkswagen  Golf mk1
80 Sindre Madsen  Moe NMK Trøgstad Peugeot  206
96 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Honda  Civic
Gjesteklasse RC Historisk
702 Kjell-Åke  Hellkvist Dalby MK Volvo  142 de luxe
704 Tom V. Lervik NMK Aremark Volkswagen  T1
706 Jan Lervik NMK Aremark Volkswagen  1303. S
708 Richard  Sæther NMK Trøgstad Volkswagen  1303
709 Jan Johansen NMK Trøgstad Opel  Kadett
710 Kenneth Johansson Strängnäs ams Volvo  142
716 Ole Sæther NMK Trøgstad Volkswagen  1303
718 Leif andre  Øvergård NMK Elverum Volkswagen  1303 R
720 Øyvind Martiniussen NMK Elverum Volvo  142
Supernasjonal t.o.m. 1600 cm³
105 Helene Hvaal NMK Larvik Citroen  Saxo
126 Vegard Olsen Lia NMK Vest Telemark Toyota  Corolla
166 Ada Marie Hvaal NMK Larvik Opel  
199 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Peugeot  208
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³
201 Sivert Svardal NMK Konsmo Mazda  RX8
204 Morten Nordbø KNA Aust-Agder Peugeot  206
213 Sondre Fuglestveit NMK Konsmo Ford  Escort
216 Hans Anders  Brænden NMK Gardermoen Ford  Puma
299 Roy vidar  Skomedal KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Fiesta
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
333 Marius Karlstad NMK Gardermoen BMW  M3 E30
335 Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel  Astra
339 Gaute Høiseth NMK Melhus Volvo  S40
340 kent vigdal NMK Melhus BMW  E30evo
342 Sindre Bjørnås NMK Orkla Volvo  242
354 Rune Tiset NMK Surnadal og Rindal Volvo  
369 Lars Reidar  Frøyland NMK Vikedal Ford  Escort
386 Joakim Vestli KNA Oppland BMW  M3
398 Tom vidar Belgen NMK Trøgstad Opel  Corsa D
Supernasjonal over 2400 cm³
421 Tor Henning Tisland NMK Konsmo Volvo  S40
423 Andre Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  S40
428 Kristian Haugård NMK Hadeland Volvo  S40
444 Håvard Fuglestveit NMK Konsmo Volvo  S40
Supercars/Åpen klasse
50 Svein Roger  Andersen Østfold Motorsport Volvo  C30
51 Bermingrud Morten KNA Eiker Ford  Focus
61 Stein Egil Jenssen NMK Tønsberg Ford  Fiesta
66 Kenneth  Kristiansen NMK Asker Skoda  Fabia
77 Stene Johansen NMK Trøgstad Ford  Fiesta
101 Kjetil  Larsen Froland Motorsport Volkswagen  POLO
103 Petter  Hedstrøm Torsby Volkswagen  POLO
104 Tba  Tba Torsby Volkswagen  POLO
104 Alexander  Hvaal Torsby Volkswagen  POLO
505 Morten Stensrud NMK Grenland Peugeot  207
511 Johnny Nilsen NMK Nore og Uvdal Ford  Focus wrc
570 David Nordgård NMK Grenland Ford  Escort
571 Anders Stensrud NMK Grenland Subaru