Deltakere Smådølfestivalen 2019 

Tidsrom: 26.07.2019 - 28.07.2019. Arrangør: NMK Nore og Uvdal. Løpsform: .

Det henstilles til at hjemme førere stiller med 2 funksjonærer. Må være klar ved påmelding.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Hans Ivar Olsen Gjersøe NMK Tønsberg Mazda  Olsenbanden Motorsport
202 Anne Kjersti Hegard NMK Tinn Volkswagen  Golf
203 Espen Løver NMK Grenland Volvo  
204 Håvard Brekka NMK Tinn Annet  
205 Marthe Brekke NMK Kongsberg Peugeot  
206 Ellen Marie Helleberg Drøbak NMK Notodden Volkswagen  Golf Kermit Drøbak Racing
207 Sondre Stener Olsen NMK Tønsberg Opel  Olsenbanden motorsport
208 Benjamin Tveit Halvorsen NMK Larvik Opel  
209 Jens Hvaal NMK Larvik Peugeot  206
210 Sondre Kløvstad NMK Kongsberg Nissan  Almera
211 Mads Andersen NMK Larvik Volkswagen  Golf 3
212 Torjus Halland NMK Nore og Uvdal Annet  Team Halland
213 Odd-Sverre Linnerud NMK Notodden Volvo  850
214 Kristian Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo  
215 Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal Ford  Sierra
216 Thea Mathilde  Bergan NMK Nore og Uvdal Saab  
217 Aleksander Innleggen NMK Bø Volvo  245 Team Turbotryne
218 Robin Kristiansen NMK Hønefoss Opel  Grøv 8v teamnitro
219 Kjetil Listul  Abrahamsen NMK Bø Volvo  Heddal racing
220 Mats Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal No rått  
221 Petter Tobiassen NMK Kongsberg Annet  Team halvfart motorsport
222 Sander  Tobiassen NMK Kongsberg Volkswagen  
223 Emil  Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
224 Håkon Gaptjern NMK Nedre Hallingdal Volvo  
225 Hans Erik Rue NMK Tinn VW  Golf 16v
226 Kristiane Hvaal  Engh NMK Gjøvik Ford  MK3
228 Sindre Haug NMK Drammen Volkswagen  
229 Tor Martin Rustand Fingarsen NMK Hønefoss Ford  
230 Ole Petter  Andersen NMK Nore og Uvdal BMW  
231 Magnus Madsen NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
232 Henrik Bekkeseth Brandsgård NMK Nore og Uvdal BMW  318is
233 Elise Brekke NMK Kongsberg Opel  
234 Marte Hagen NMK Larvik Ford  Escort
235 Bjørn Levorsen Jacobsen NMK Nore og Uvdal ——  
236 David  Jacobsen NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
237 Peder Braaten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
238 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland VW BOBLE  
239 Ådne  Haga NMK Modum og Sigdal Volvo  
240 Jim Ramsdal NMK Gardermoen Opel  
241 Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Volvo  
243 Simen Løvlid NMK Modum og Sigdal Volvo - Løvlid Motorsport  
244 Andrine Rafoss NMK Konsmo Volkswagen  
245 Mari Presterud  Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  Westby bilutleie
246 Håvard  Johannessen NMK Modum og Sigdal Ford  Westby bilutleie
247 Ole-Einar Langehaugen NMK Gol Volvo  
248 Emma Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
BC - Junior debutant
651 Vilde  Thorsrud NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
652 Erik Hagen NMK Nore og Uvdal Volvo  240
654 Glenn Fingarsen Myhrer KNA Modum og Ringerike Opel  Astra
655 Andrine Fardal NMK Nore og Uvdal Saab  
656 Ingrid Maria Fulsås NMK Nore og Uvdal Peugeot  206
657 Nora Bergan NMK Nore og Uvdal Audi  
658 Markus Andre' Jacobsen NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
659 Nora Bekkeseth NMK Nore og Uvdal -  
BC - Junior trening
851 Sindre Fardal NMK Nore og Uvdal Saab  
852 Marius Solberg Hansen Hansen Asker og Bærum Motorsport Volvo  244
BC - Senior
1 Joakim Skalstad NMK Bø Toyota  All In Motorsport
2 Espen Kerim NMK Konsmo Luntemix  Sørlandsbanden
3 Emil Spildrejorde NMK Gol Opel  
4 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  245 Skyggesia Motorsport
5 Hans Arthur Kåsastul NMK Bø Volvo  Volvo Kåsastul Motorsport
6 Kristoffer  Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  900 Skyggesia Motorsport
7 Bjørnar Livgård NMK Gol Volvo  
8 Anders Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
9 Rune Sætra Løver NMK Kongsberg Ford  Taunus McQueen
11 Ronny Wassengen NMK Kongsberg Volkswagen  Boble Lågen Racing
12 Oddmund  Westby NMK Modum og Sigdal Volvo  #ove#FMP
13 Tom Erik Holtan NMK Tønsberg Saab  99
14 Åsmund Ulleberg NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
15 Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Volvo  -=DoNkEyPoWeR=-
16 Frank Løkseth NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Boble
17 Ole Bjørnar Kåsastul NMK Bø Opel  Sopelbil
18 Eivind  Gryte NMK Tønsberg Volvo  
19 Ludvig  Lund NMK Larvik Saab  
20 Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
21 Kristoffer Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal BMW  
22 Fredrik Helleberg  Drøbak NMK Notodden Volvo  240 Drøbak racing
23 Thomas  Bakken NMK Kongsberg Opel  
24 Tord Johannessen NMK Bø Opel  Rullator
25 Morten Sommer NMK Nore og Uvdal Saab  99
26 Thomas  Medgård NMK Gol Opel  
27 Jon Ove Løkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
28 Kenneth Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
29 Sven Torjus  Garden NMK Tinn Volkswagen  
30 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
31 Stian Halland NMK Nore og Uvdal Volvo  245
32 Anders Kongsrud NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Statoil Vågå
33 Petter Lønn NMK Tønsberg Volvo  Lønn Motorsport
34 Thomas Nerli NMK Fluberg Lincoln  NerliMotorsport
35 Henning Bergan  Karlsrud NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
36 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Rolls Royce  
37 Ole-Martin  Monsen NMK Hønefoss BMW  E?
38 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
39 Tom Skaug NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
40 Tommy Skaug NMK Grenland Opel Lågen Racing  
41 Robin Furulund NMK Kongsberg Vannscooter Lågen Racing  
43 Ingar  Løver NMK Grenland Volvo Lågen Racing  
44 Mathias Bråthen NMK Kongsberg Toyota Dyna Lågen Racing  
45 Nicklas  Bøhmer NMK Kongsberg Volvo  
46 Karl Martin Karlsen NMK Modum og Sigdal Ford  Team Tomta
47 Stig Arild Fingarsen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
48 Marius G  Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Akselsen msp.
49 Odd Erik Berg NMK Kongsberg Volvo Berg motorsport  
50 Amund l Reistad NMK Modum og Sigdal Volvo  240
51 Kristian Støa NMK Hønefoss Ford  Sierra
52 Mats Halland NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
53 Thomas Moen NMK Kongsberg Annet  Ræl
54 Jostein Martinsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
55 Mariusz  Rawski NMK Kongsberg BMW  Team Halvfart
56 Andreas Langehaug NMK Gol Volvo  240
57 Kim Berg NMK Hønefoss Volvo  850 TEAM NITRO
58 Asbjørn  Strøm NMK Kongsberg Opel  
59 Lasse  Skistad NMK Kongsberg Volvo  Team Tomta
60 Sander Sørensen NMK Nore og Uvdal BMW  E30
61 Viggo B  Hansen NMK Gardermoen Opel  Crossa
62 Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
63 Lars Tovsrud NMK Kongsberg Volvo  
64 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non stop racing
66 Andreas Kjølvang NMK Engerdal Honda  Civic
67 Jonas Thoug NMK Trysil Opel  TrysilRacing
68 Martin Grambo NMK Trysil Annet  Peugeot Trysil racing
69 Roy Arne  Solheim NMK Tønsberg Peugeot  
70 Mats  Åsheim NMK Trysil Opel  Trysil Racing
72 Tor Magne  Solberg NMK Nore og Uvdal Toyota  Camry
73 Nils Arne Hegard NMK Tinn Volkswagen  
74 Henning Johannessen NMK Modum og Sigdal Saab  99
75 Karl Inge  Storli NMK Bø Saab  Saab heddal racing
76 Arnt Helge Solberg NMK Støren Volkswagen  Boble
77 Jens Jacobsen NMK Modum og Sigdal Opel  Opel
78 Torbjørn  Sjøblom NMK Larvik Lågen racing divisjon  
79 Vegard Helgesen NMK Hønefoss Audi  Hønefoss vvs
80 Marius Lurås NMK Tinn Volkswagen  Vento
81 Atle  Redalen NMK Nore og Uvdal Opel  
82 Henrik Skullestad NMK Nedre Hallingdal Ford  
83 Magne Aarvelta NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
84 Tommy Tøraasen NMK Trysil Opel  Trysil Racing
85 Mattias Ledin Mk Kopparberg Opel  Vectra
87 Lars Helge Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
88 Eirik Bardalen NMK Hurum og Røyken Volvo  
89 Jørn .R Grinden NMK Elverum Saab  99
90 Marius Øverby NMK Hønefoss Volkswagen  
91 Lars Kristian  Halvorsen NMK Tønsberg Volvo  242
92 Ole Martin Bakken NMK Modum og Sigdal Mercedes-Benz  
93 Bjørgulf Garden NMK Tinn Mitsubishi  Lancer
94 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Annet  SUS OG DUS
95 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  
96 Geir  Brennhovd NMK Gol Ford  Escort
97 Torgeir Bråten NMK Nedre Hallingdal Opel  Team VMK
98 Niklas Snippen NMK Nedre Hallingdal Volvo  240 Olabil Racing Team
99 Jon-Petter Malmberg NMK Aremark Volkswagen  
100 Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
101 Daniel Samuelsson Mk Team Westom Saab  900
102 Jan Helge Solberg NMK Nore og Uvdal BMW  
103 Even  Hvaal NMK Larvik V6’en  Kun volum
104 Jan Olav Kåsastul NMK Bø Volvo  745 kåsastul motorsport
105 Morten A.  Lie KNA Eiker Volkswagen  
106 Aleksander Frydenberg NMK Modum og Sigdal Volvo  
107 Rune Svendsen NMK Grenland Volvo  HMek
108 Jaran  Garden NMK Tinn Volkswagen  Golf
109 Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Peugeot  
110 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  900
111 Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
112 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  Listefyll
113 Vebjørn  Levorsen Rotegård NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  
114 Trond  Rødengen NMK Sande Annet  Rødengen Motorsport Rullator
115 Henning  Svendsen NMK Nore og Uvdal Volvo  240
116 Raymond Hansen NMK Grenland BMW  Bagdad drosje
117 Henrik Nerli NMK Fluberg Ford  Volvo
118 Even Haga NMK Modum og Sigdal Volvo  240
119 Frode Halum NMK Tønsberg Volkswagen  
120 Joakim Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
121 Stian Modalen NMK Gol Opel  
122 Odd Magne Ødegård NMK Sør - Gudbrandsdal Oldsmobile  
123 Andreas  Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  
124 Kjetil Nymoen NMK Gol Volkswagen  
125 Lasse Flakk KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Familievogna
126 Ørjan Hauge KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  
127 Espen Pedersen Kind NMK Modum og Sigdal Volvo  
129 Simen  Dokken NMK Nore og Uvdal Volvo  Toførr
130 Daniel  Røsrud NMK Gardermoen Volvo  Volvo listefyll
131 Ørjan Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Volvo  
132 Glenn ove Snarheim NMK Kongsberg Volvo  
134 Ole Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel  Xxxxxx
135 Tor-Ove  Langrhaugen NMK Gol Volvo  
136 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
137 Nils Olav Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
138 Jan Egil  Halland NMK Nore og Uvdal BMW  
BC - Damer
301 Kariann Mobæk NMK Bø Annet  Crazy Racing
302 Anita Smeland NMK Kongsberg Nissan  Primera
303 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
304 Karin Linnerud NMK Notodden Volkswagen  Golf
305 Camilla Tollefsen NMK Nedre Hallingdal Opel  
306 Anette Haugland NMK Bø Volvo  HMek
307 Lorena Karlsen NMK Modum og Sigdal Ford  Team Tomta
308 Camilla Innleggen NMK Bø Volkswagen  Golf Team Turbotryne
309 Eirin Holmen NMK Nedre Hallingdal BMW  
310 Ida Landerud NMK Kongsberg Volvo  Team Tomta
311 Linn-Kristin  Sundet NMK Kongsberg Siste Lita Racing Team  
312 Jeanett Olsen KNA Eiker Volvo  240
313 Randi  Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
315 Unn-Linea Hjelde NMK Kongsberg Buddy  
316 Tine Tangen NMK Kongsberg Buddy  Vankel
317 Jenny Karlsson Skepptuna MK Opel  Vectra
318 Gro Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot  
319 Marlene  Sundet NMK Larvik Opel  Opel Astra
320 Heidi Steine NMK Vikedal Volkswagen  
321 Silje Kristin  Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
322 Kine Lund NMK Gardermoen Opel  
323 Silje Solbakken NMK Gol Opel  Astra
324 Guro Majormoen NMK Kongsberg Saab  
325 Helene Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Astra
326 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
327 Camilla Nordgård NMK Trysil Saab  
328 Birgitte Trulsen NMK Nore og Uvdal Opel  
BC - Damer debutant
801 Lisa Henriksen NMK Kongsberg Volkswagen  Galskap Motorsport
BC - Veteran
601 Bernt  Osmundnes Østfold Motorsport Ford  Sierra
602 Stein  Fredriksen NMK Kongsberg Volkswagen  
603 May Brit Haugland NMK Bø Volvo  HMek
604 Ingard Vihovde NMK Notodden Chrysler  
605 Bjørn vidar  Bråten KNA Modum og Ringerike Volvo  240
606 Tom Skaug NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
607 Svein Olav Bråten NMK Nedre Hallingdal Annet  Team VMK
608 Josef Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
609 Kjetil Solli NMK Modum og Sigdal Mitsubishi  Eclipse
610 Torgeir Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo Rullator  
611 Bård Skalstad NMK Modum og Sigdal Volvo  142 GL
612 Olav Inge  Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
613 Kjell Runar Bakken NMK Modum og Sigdal Ford  
Supercars/Åpen klasse
501 Monica Enerberg Krabyskogen Motlrsport Volvo  242
502 Reny Eliassen NMK Tønsberg Mercedes-Benz  190 e
503 Rune  Bakken NMK Kongsberg Ford  Bakken motorsport
504 Andreas Langehaug NMK Gol Ford  Escort
505 Øivind Finstad NMK Drammen Subaru  Impreza
506 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Ford  Bakken Motorsport
507 Kjetil Deinboll NMK Kongsberg BMW  
508 Glenn Robert  Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil racingteam & Haugen motorsport
509 Jan Helge  Solberg NMK Nore og Uvdal Opel  Ascona
510 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal Volvo  
511 André Nilssen NMK Modum og Sigdal Volvo-Løvlid Motorsport  
512 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Volvo 242 OHS RX