Deltakere To-dagers løpet 

Tidsrom: 22.06.2019 - 23.06.2019. Arrangør: NMK Hamar - Vendkvern Motorbane. Løpsform: .

To-dagers løpet og 2.løpet i Hamar Cupen

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Emilie Pettersen NMK Hamar Annet  
201 Thea Pettersen NMK Hamar Annet  
202 Kevin Wiken NMK Hamar Volvo  
203 Jonas Spangen NMK Hamar Colt veh  
204 Emil Gjenga lund NMK Hamar Saab  
205 Benjamin Pettersen NMK Hamar Mitsubishi  
206 Markus Elvelund NMK Hamar Ford escort  
207 Malin Marie   Rønningen NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo  240
208 Stine Bekkevold NMK Hamar Mitsubishi  
209 Mats Lund Heimdahl Krabyskogen Motorsport Opel  
211 Marcus Nysveen Haug NMK Hamar Mitsubishi  Nyhagen motprsport
212 Ingrid Knutsen NMK Hamar Volkswagen  
213 Kasper Fog NMK Aremark Volvo  Lang tak F/S Racing
214 Emil Sivesind NMK Krabyskogen Volvo  
215 Kristian  Lien KNA Solør Motorsport Opel  Calibra
216 Emil Kjelgård NMK Gardermoen Volvo  Stasjonsvogn
217 Tor Martin  Fingarsen NMK Hønefoss Volvo  
218 Ken Andre Granheim NMK Sande Volvo  Filler&Mækk Motorsport
219 Truls B Trannum Krabyskogen Motorsport Volvo  Langtak
220 Joakim Holtmoen NMK Hamar Volvo  2 førr Filler og Mækk Motorsport
221 Loyd Dyresen NMK Hamar Saab  99 racing team
222 Tom Arild  Westerhaug NMK Hamar Saab  Wester`n Power
223 Bjørn remi Bunes NMK Gardermoen Volvo  
224 Sondre Wielecki NMK Aremark Volvo  Thm performance #kumløkk racing
225 Malin Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegrend
226 Ruben Aasen Tråholt Krabyskogen Motorsport Volvo  
227 Truls Krokengen NMK Hamar Volvo  
228 Odin Lindal KNA Solør Motorsport Volvo  Skrukk
229 Amund  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
230 Daniel Lindfjord NMK Elverum Opel  Team LIllegrend
231 Jørgen Velten NMK Stor - Elvdal Volvo  
232 Patrik Sørlie NMK Gardermoen Honda  Accord
233 Jens  Berger NMK Elverum Opel  
234 Kristoffer Lie NMK Elverum Volvo  Team Lillegrend
235 Robert  Bunes NMK Gardermoen --  
BC - Junior trening
300 Jørgen Mikkelsen NMK Hamar Volvo  240
301 Odd Einar E Taasaasen NMK Hamar Saab  900 Tangen’s
BC - Senior
1 Lars E Aasvestad NMK Hamar Saab  
2 Magnus Knutsen NMK Hamar Volkswagen  
3 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
4 Dennis Mørkhagen NMK Elverum Volkswagen  Golf
5 Joakim Myhre NMK Hamar Volkswagen  
6 Georg Trysberg NMK Hamar Opel  
8 Trond  Evensen NMK Hamar Volvo  
9 Mats Bakkom NMK Hamar Volkswagen  
10 Erik Jensen NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
11 Kjetil Tovsrud NMK Krabyskogen Volvo  Team Laban
12 Roger Bergersen NMK Hamar Volvo  
14 Thomas Tråholt NMK Krabyskogen Saab  
15 Kenneth  Ekberg NMK Hamar Toyota  Tangens
16 Cato Sveen NMK Hamar Ford  Ka
19 Martin  Sveen NMK Hamar Ford  
20 Magnus Amundsen NMK Gardermoen Honda  M. Amundsen motorsport
21 Henrik Brunes NMK Hamar Saab  900 Tangen's
23 Vegard Helgesen NMK Hønefoss Audi  90 Hen Tuning
24 Ronny Enger NMK Hamar Opel  Team Ifor Williams
25 Svein Arne Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Ford  Escort
27 Marius Karlstad NMK Gardermoen Opel  Astra
28 Emil andre  Ås NMK Hamar Saab orginal  
30 Cato Voldmo NMK Hamar Team sprengt motor  
31 ROGER TANGEN Amcar Brumunddal Volvo  Tangens
32 Åsmund Austgarden NMK Hamar Alfa Romeo  
33 Amund Borgen NMK Hamar Volvo  740 olympic 94
34 Hans Andreas Holmedal NMK Aremark Volvo  Thm Performance
35 Kim Danielsberg NMK Rendalen Volvo  HE-BI
36 Lars Erik  Svenmoen NMK Hamar Opel  Østlandsbanden
37 Alexander Danielsberg NMK Rendalen Toyota  HE-BI
38 Kim Alexander Wiken NMK Trøgstad Volvo  Stutt tak F/S Racing
39 Remo Danielsberg NMK Rendalen Volvo  He-Bi
40 Trond G. Svenkerud NMK Hamar Opel  Vectra
41 Martin Mobakk NMK Gardermoen Peugeot  306
42 Anders Solberg NMK Hamar Annet  
43 Frode  Trannum Krabyskogen Motorsport Volvo  Langtak
44 Arild Westerhaug NMK Hamar Saab  Wester`n Power
45 Kjetil Stamstad NMK Hamar Volkswagen  
46 Andre Paulsen NMK Hamar Opel  Burn Racing
47 FREDRIK TÅLESEN NMK Hamar Volvo  240
48 Tommy Håkensen NMK Hamar Saab  
49 Hans Liberg NMK Hamar Saab  900
51 Mathias Ellefsrud NMK Gardermoen Opel  
53 Anton  Stadshaug NMK Hamar Saab  
54 Sigurd Eggen NMK Engerdal Volvo  TeamTomgang
55 Tor Ivar Henriksen NMK Hamar Volvo  
56 Florin Padurariu NMK Hamar Volvo  
57 Arne Bekkevold NMK Hamar Volvo  (9/7/2)40 og litt 760
58 Sondre  Ensrud NMK Trysil Golf Værsting  
59 Espen Andrè Øwre Kilen KNA Solør Motorsport Annet  Kilen Motorsport
60 Christer Fjeldberg KNA Solør Motorsport Saab  Bluedogs motorsport
61 Henrik Nerli NMK Fluberg Ford  Escort mk2
62 Kristoffer  Aspelien NMK Krabyskogen Opel  Kadett
63 Henning Hov NMK Hamar Volvo  745
64 Olav Inge Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
65 Knut Arne Gaukelund NMK Aurskog - Høland Opel  
66 Dan Robert Antonsen NMK Elverum Ford  Escort
67 Arild Stensrud NMK Hamar Saab  99
68 Christian  Gjedtjernet KNA Solør Motorsport Saab  Bluedogs motorsport
69 Frank  Jevne NMK Rendalen Toyota  He-Bi
70 Espen Linnerud NMK Hamar Nissan  
71 Joakim  Jevne NMK Hamar Toyota  Starlett
72 John Anders Lund Krabyskogen Motorsport Opel  Kadett
73 Hans Marius  Nielsen NMK Hamar Packard  
74 Kenneth Storre NMK Hamar Volkswagen  
75 Kenneth Bryni NMK Hamar Opel  
76 Vegard Enersen NMK Engerdal Nissan  Primera
77 Magne Th.  Svenkerud NMK Hamar Opel  Vectra
79 Erik Johansen NMK Hamar Citroen  
80 Daniel Nordby NMK Hamar Opel  
81 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  Vectra
82 Mathias  Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel  
83 Ola Mariåsen NMK Aurskog - Høland Saab  Kumløkk racingen
84 Simen Vian NMK Aurskog - Høland Saab  
85 Lena Marie Nerli NMK Midt - Troms Opel  
86 Martin Nyhagen NMK Hamar Annet  
87 Simon Carlander NMK Hamar Nissan  
88 Mathias  Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel  
BC - Damer
400 Guro L.  Afseth NMK Hamar Volkswagen  
401 Stine Helset NMK Hamar Opel  
402 Mari Hoel NMK Krabyskogen Mazda  
403 Linn Marita Hogstad NMK Hamar Mitsubishi  Lancer Tangen's
404 Kine Lund NMK Gardermoen Opel  
405 Mina  Sabir Asker og Bærum Motorsport Ford  Escort S&D motorsport
406 Isabell Bye NMK Engerdal Volvo  Team Tomgang
407 Susanne Lilleaker NMK Rendalen Toyota  HE-BI
408 Rita Solvang NMK Hamar Mitsubishi  
409 Birgit Skotterud NMK Hamar Opel  Team Lena
410 Inger-Johanne  Spidsberg NMK Hamar Volvo  740
411 Lena Marie Nerli NMK Midt - Troms Opel  Team Lena
412 Stine Nerli NMK Fluberg Ford  
413 Marthe Skjæret Nilsen NMK Hamar Annet  
414 Monica Mariussen Bakkom NMK Hamar Honda  
415 Therese Høgberg KNA Solør Motorsport Opel  Bluedogs motorsport
416 Malin Berntsen Asker og Bærum Motorsport Annet  
Crosskart Mini
18 Markus Ask  Schärer KNA Solør Motorsport Swedkart  Mini
26 Theo S Johansen NMK Solør Norcart  
NRC
901 Kim Grytdal Asker og Bærum Motorsport Opel  Astra nrc
902 Julie Taje Asker og Bærum Motorsport Ford  
904 Marius Midtmoen Østfold Motorsport Peugeot  206 MidtmoenMototsport
908 Håvard Lystad NMK Melhus Peugeot  206
911 Per Gunnar Hulsund NMK Melhus Peugeot  206