Deltakere Smådølfestivalen 2018 

Tidsrom: 27.07.2018 - 29.07.2018. Arrangør: NMK Nore og Uvdal. Løpsform: .

Det henstilles til at hjemme førere stiller med 2 funksjonærer. Må være klar ved påmelding.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Anders Aulom NMK Bø Ford  Escort
202 Sander Tobiassen NMK Kongsberg Volvo  
203 Espen Løver NMK Grenland Annet  
204 Kristian Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo  
205 Håkon Gaptjern NMK Nedre Hallingdal Volvo  
206 Jan Olav Kåsastul Brøndahl NMK Bø Volvo  
207 Anne Kjersti Hegard NMK Tinn Volkswagen  Golf
208 Nils Arne Hegard NMK Tinn Toyota  
209 Hans Erik Rue NMK Tinn BMW  
210 Torjus Halland NMK Nore og Uvdal Toyota  Starlet
211 Henning Svendsen NMK Nore og Uvdal Volvo  240
212 Henrik  Bekkeseth Brandsgård NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  
213 Magnus Amundsen NMK Nore og Uvdal Porsche  318is
214 Elise Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  Golf 2
215 Øystein  Sønstebø NMK Nore og Uvdal Ford  Sierra
217 Kjetil  Listul Abrahamsen NMK Bø Volvo  
218 Kevin Settendal Johnsen NMK Bø Nissan  
219 Sander R B Sørensen NMK Nore og Uvdal BMW  E30
220 Håvard  Brekka NMK Tinn Volvo  
221 Aleksander Innleggen NMK Bø Volkswagen  Golf
222 Marcus Jonsmyr Remme NMK Bø Saab  900
223 Magnus Ransedokken NMK Gol Volkswagen  Golf
224 Jonas Høgmoen NMK Modum og Sigdal Renault  
225 Simen Løvlid NMK Modum og Sigdal Volvo Løvlid og Reistad motorsport  
226 Emil Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  
227 Magnus  Madsen NMK Nore og Uvdal Toyota  
228 Ole Petter Andersen NMK Nore og Uvdal BMW  
229 Ludvig Lund NMK Larvik Saab  
230 Ulv Viljar  Digre NMK Grenland Toyota  
231 Lars Løstegård NMK Gol Citroen  
232 Henrik Jensen NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf 2
233 Sindre  Haug NMK Drammen Volkswagen  Golf
234 Jim  Ramsdal NMK Gardermoen Opel  
235 Thea Mathilde Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
351 Ellen Marie Helleberg Drøbak NMK Notodden Volkswagen  Golf
352 Vilde Thorsrud Skarbekk NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
353 David  Jacobsen NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
355 Odd-Sverre Linnerud NMK Notodden Volvo  850
356 Nora  Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
357 Nora Tutanrud  Strømsodd NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  Golf
BC - Senior
1 Petter Lønn NMK Tønsberg Volvo  
2 Tom Erik Holtan NMK Tønsberg Saab  99
3 Torgeir Bråten NMK Nedre Hallingdal Opel  Kadett
4 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  245
5 Ronny  Wassengen NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
6 Sindre Nordgren NMK Gjøvik Volvo  245 EVO
8 Fredrik Helleberg  Drøbak NMK Notodden Volvo  740
9 Tommy Skaug NMK Grenland Opel Lågen Racing  
10 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
12 Oddmund  Westby NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble 1303
13 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  
14 Tommy Aasen NMK Nedre Hallingdal Saab  900ng
15 Andreas Langehaug NMK Gol Opel  Kadett
16 Anders Golberg  Brenno NMK Gol Volvo  
18 Bjørnar Livgård NMK Gol Volvo  
19 Kjetil Nymoen NMK Gol Volvo  
20 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  900
21 Roy Arne Solheim NMK Tønsberg BMW  
22 Thomas  Bakken NMK Kongsberg Opel  
23 Trond Rødengen NMK Sande Rødengen Motorsport  
24 Ronny Rödengen Strömstad MK Rødengen Motorsport  
25 Kenneth Åsen NMK Drammen Opel  
26 Torbjørn Olesrud NMK Tinn Volvo  
27 Hans Arthur  Kåsastul NMK Bø Volvo  740
28 Bjørgulf Garden NMK Tinn Volkswagen  Golf 1
29 Simen Alexander  Woje Jensen NMK Bø Volvo  240
30 Sven Torjus  Garden NMK Tinn Volkswagen  
31 Ole Martin Monsen NMK Hønefoss BMW  
32 Tor Magne Bø NMK Bø Volvo  
34 Hans Larsen NMK Tønsberg Volvo  240
35 Geir Halvorsen NMK Larvik Volvo  Pv
37 Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Ford  
38 Magne Aarvelta NMK Nore og Uvdal BMW  
39 Jaran Garden NMK Tinn Toyota  Corolla
40 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Peugeot  206
41 Vegard Helgesen NMK Hønefoss Audi  100
42 Tor Erik  Hagen NMK Larvik Opel  
43 Audun Vestenfor NMK Gol Ford  Escort
44 Anette  Haugland NMK Bø Saab  
46 Marius Lurås NMK Tinn Volkswagen  Vento GI
47 Viggo Hansen NMK Gardermoen Opel  
48 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  
49 Erik Gustafsson NMK Tønsberg Volvo  240
50 Rune Sætra Løver NMK Kongsberg Ford  
51 Raymond Hansen NMK Grenland BMW  E34
52 Roger Johnsen NMK Bø Volkswagen  
53 Daniel Samuelsson Mk Team Westom Saab  900
54 Martin Hansen NMK Sande Volvo  
55 Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
56 Frank Løkseth NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
57 Henning Bergan  Karlsrud NMK Nore og Uvdal Volvo  142
58 Andreas Olsen NMK Bø Opel  
59 Amund Viken NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
60 Kenneth  Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal BMW  
61 Knut Ola  Berget NMK Nord - Gudbrandsdal BMW  
62 Thomas Moen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  190 EVO
63 Kim Andre  Engesveen NMK Kongsberg Volvo  
64 Ole Bjørnar Kåsastul NMK Bø Opel  Astra
66 Karl Inge  Storli NMK Bø Saab  
67 Sindre Biksrud NMK Gol Volkswagen  Golf
68 Stian Modalen NMK Nedre Hallingdal Ford  
69 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  900
70 Anders Fallingen NMK Fluberg Ford  Sierra
71 Morten Sommer NMK Nore og Uvdal Saab  99
72 Kjell-A Stillingen NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
73 Nils Olav  Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  
74 Jan Helge Solberg NMK Nore og Uvdal BMW  323
75 Amund  Reistad NMK Modum og Sigdal Volvo Løvlid og Reistad Motorsport  
7 Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
77 Mats Halland NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
78 Sigbjørn Haugland NMK Bø Peugeot  
79 Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Opel  
80 Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Volvo  245
81 Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Volvo  245
82 Marius Bermingrud KNA Eiker Peugeot  205
84 Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen Opel  
85 Erik Prestegården NMK Nore og Uvdal Volvo  
86 Lars Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
88 Torgeir Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
89 Glenn Ove  Snarheim KNA Kongsberg Volvo  
90 Ulv Ola Alexander  Dicre NMK Grenland BMW  
91 Ulv Vigleik  Digre NMK Grenland Toyota  
92 Bjørn  Jensvoll NMK Gol Toyota  
93 Henning Trulsen NMK Nore og Uvdal Opel  
94 Lasse  Bjørnsrud Tveiten NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
95 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
96 Vebjørn Levorsen Rotegård NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  
97 Sondre  Levorsen Rotegård NMK Nore og Uvdal Opel  
98 Ole  Jacobsen NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  190
99 Peder  Vikan NMK Nore og Uvdal Ford  
100 Magnus Flaget NMK Gol Volvo  
601 Trond Hoff NMK Gardermoen Opel  
BC - Damer
301 Kariann Mobæk NMK Bø Annet  
302 Heidi  Steine NMK Vikedal Volkswagen  
303 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
304 Marlene Sundet NMK Larvik Opel  
305 Eirin Holmen NMK Nedre Hallingdal BMW  
306 May Brit Bø Haugland NMK Bø Saab  
307 Camilla Tollefsen NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
308 Guro Andersen NMK Nedre Hallingdal Saab  
309 Helene  Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Astra
310 Henriette Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
311 Veronika Holm NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
312 Jeanett Lønn NMK Tønsberg Volvo  
313 Odfrid Olsen NMK Bø Toyota  
314 Karin Linnerud NMK Notodden Nissan  Sunny
315 Camilla Innleggen NMK Bø Volvo  740
316 Monica Enerberg Krabyskogen Motorsport Volvo  
317 Birgitte Trulsen NMK Nore og Uvdal Opel  
318 Linn-Kristin Sundet NMK Kongsberg Team GF Motorsport opel  
319 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
320 Kamilla Korsbøen Teigen NMK Kongsberg Opel  
321 Ada Marie Hvaal NMK Larvik Annet  
322 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Volvo  
323 Hege Jensvoll NMK Gol Mazda  323
324 May Iren Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Toyota  
325 Kine Lund NMK Gardermoen Opel  
326 Monika Haug NMK Drammen Volkswagen  Golf
327 Oda  Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel  
BC - Veteran
401 Bernt  Osmundnes Østfold motorsport Ford  Sierra
402 Morten Myhrer KNA Modum og Ringerike Mazda  323
403 Ingard  Vihovde NMK Notodden Chrysler  
404 Kjell Runar Bakken NMK Modum og Sigdal Mercedes-Benz  
405 John Robert Lurås NMK Tinn Volkswagen  Vento GI
407 Torgeir  Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo  544
408 Vidar Engelstad NMK Tønsberg -  
409 Vidar Ostbye NMK Kongsberg Opel  Astra
410 Bjørn Vidar  Bråten KNA Modum og Ringerike Volvo  240
411 Josef Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
412 Roger  Trulsen NMK Nore og Uvdal Hummer  
413 Jan-Tore Moland NMK Hurum og Røyken Opel  
414 Nils Stegarud NMK Tinn BMW  
415 Terje Hoff NMK Gardermoen Opel  
416 Lars A Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
Supercars/Åpen klasse
701 Odd Erik Berg NMK Kongsberg volvo 240  
702 Reny Eliassen NMK Tønsberg Mercedes-Benz  190
703 Rune Bakken NMK Kongsberg Ford  
704 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Ford  
705 Ronny  Karlsen NMK Sande Toyota  Starlet
706 Knut Bråthe KNA Eiker Volvo  242
707 Lars Kristian  Halvorsen NMK Tønsberg Volvo  242
709 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  S40
710 Andreas Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  
711 Øystein Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Boble
712 Kenneth Kristiansen NMK Hurum og Røyken Volvo  
713 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  99
714 Lars  Stillingen NMK Nedre Hallingdal Porsche  RSR