Deltakere 2-dagaren - bilcross/rallycross 

Tidsrom: 24.06.2017 - 25.06.2017. Arrangør: NMK Vikedal. Løpsform: .

3. runde i Vestlandsmesterskapet - Kval. til Landsfinalane for BC jr og BC. Ord. påmeldingsfrist er 18. juni kl. 23:59.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Henrik Egeland NMK Egersund Opel  Ålgård Racing
100 Robin T Bratten NMK Bergen BMW  E36 Arna Motorsport
131 Mari Lønning NMK Vikedal Ford  Sierra FRT
130 Lena Haugland Rønnevik NMK Vikedal Volkswagen  Golf Team Innante
102 Carl-Emile Heimvik NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
128 Thomas Hundseid Eikeland NMK Vikedal Volvo  Team Himamekk
103 Ailin VIk NMK Vikedal Opel  FRT
170 Mikal Byrkjedal Finnvik NMK Vikedal Volkswagen  Golf GTI
123 Linn Sunniva Eikeland NMK Vikedal Volvo  240
105 Jakob Hansen NMK Bergen Saab  KAOS Racing
156 Hroar Guldhav NMK Vikedal Volvo  242
178 Sondre Åsheim NMK Vikedal BMW  Team Himamekk
112 Stig Rune Teigland NMK Bergen Volvo  240 Tjelland Motorsport
112 Cruys Magnus NMK Vikedal Volvo  740
109 Aleksander Stokke NMK Bergen Opel  Astra
108 Andreas  Tjåland NMK Egersund Audi  100
107 Kristian  Breivik Gjøen NMK Bergen Volkswagen  
107 Leiv Vidar  Rønnevik NMK Vikedal Volvo  740 team innante
113 Tor Steine NMK Vikedal Skoda  Felicia
BC - Junior trening
805 Ole  Lønning NMK Vikedal Volvo  145 FRT
BC - Senior
15 Oliver Andre Matre NMK Vikedal Volkswagen  Boble FRT
1 Sølve Østbø NMK Vikedal Volkswagen  Golf ØMS
3 Marius Havre NMK Bergen Opel  Calibra Arna Motorsport
1 Ivar Finnvik NMK Vikedal Volvo  240
1 Aleksander Skeie NMK Vikedal BMW  
75 Sverre Hundseid NMK Vikedal Toyota  Tayota corolla Team Himamekk
5 Anders Myking NMK Bergen Volkswagen  Golf
2 Atle Teigland Hordaland Motorsport Myklebust Spessial"  
1 Lars Berge Rønnevik NMK Vikedal Ford  Sierra Team Innante
38 Heidi Steine NMK Vikedal Volvo  
23 Stian Espevoll NMK Vikedal Volkswagen  Team Himamekk
67 Robert-Andre Heimvik NMK Bergen Opel  Astra Arna Motorsport
10 Steffen  Hjelmås NMK Bergen Saab  HYLKJE RASARLAG
12 Monica Weltzin Pedersen NMK Vikedal Grevling  Team Bilcrossfrue
39 Katrine Myking NMK Bergen Volkswagen  Golf
16 Stefan Evensen NMK Bergen Opel  
84 Stian Gullhaug NMK Vikedal Ford  Taunus B&G motorsport
3 Sigbjørn Østbø NMK Vikedal BMW  E30 ØMS
21 Joakim Rønnevik NMK Vikedal Volkswagen  Golf
10 Bjørn Joar Haugland NMK Vikedal Volvo  
70 Hallvard  Finnvik NMK Vikedal Volkswagen  Golf Team Innante
30 Kristian Veseth NMK Bergen BMW  
99 Martin Veseth NMK Bergen Mercedes-Benz  190
1 Preben Myklebust NMK Egersund Volvo  245
4 Sigve Hansen NMK Bergen Opel  Oppbrukt
13 Krister Bratli NMK Bergen BMW  
4 Eirik  Sandvik NMK Vikedal Volvo  
66 Ove Gravdal NMK Egersund Volkswagen  Preben killer
33 Håvard  Dalen NMK Vikedal Ford  Sierra
19 Eirik Fjeldstad NMK Bergen Opel  Astra
31 Jarle Amundsen NMK Vikedal Opel  Manta B
10 Silje-Renee Weltzin Pedersen NMK Vikedal Ford  Sierra
86 Gisle F. Aarbø NMK Vikedal Ford  Sierra FRT
50 Sondre Hundseid eikeland NMK Vikedal Volvo  Team Himamekk
52 Sigurd erik Egeland NMK Kvinesdal Opel  
16 Amalie Rønnevik NMK Vikedal Volkswagen  Golf
BC - Senior debutant
18 Georg Johan  Nese NMK Vikedal Nissan  Primera
Rallycross tom. 2400 ccm
311 Thomas Nonslid NMK Vikedal Porsche  911
211 Tonny Tufte NMK Bergen BMW  E30
306 Bård Nilsen KNA Klepp Motorsport Volvo  244
350 Anders Lint Moland NMK Vikedal Volvo  240
200 Anders Hjelmås NMK Bergen Opel  Astra HYLKJE RASARLAG
300 Arild Reiakvam NMK Sunnfjord Volvo  240
81 Frank Blomdal NMK Bergen Opel  Ascona
399 Ørjan Lutsi NMK Jørpeland Volvo  PV
Rallycross over 2400 ccm
426 Karoline Breivik NMK Bergen Volvo  S40
454 Lars Reidar Frøyland NMK Vikedal Volvo  S-40
434 Håvard Helland NMK Vikedal Volvo  440 frt
NRC
500 Kåre Bilsbak NMK Bergen Honda  CRX