Deltakere Bilcross og RCN - løpet inngår i sørvest cup og vestlandsmesterskapet 

Tidsrom: 03.10.2015. Arrangør: NMK Egersund. Løpsform: Bilcross/RCN.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Thomas Kvassheim Gjertsen NMK Egersund Volkswagen  Golf 2
101 Joakim Tjåland NMK Egersund Toyota  
102 Simen Eriksen Nepstad NMK Konsmo Toyota  Nepstad Motorsport
103 Julie Pedersen Mæland NMK Vikedal Ford  Knøtten
104 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Saab  99 "Skrokka" Grønlund Motorsport
105 Elias Røynestad NMK Kvinesdal Mercedes-Benz  
106 Eirik  Sandvik NMK Vikedal Volvo  240
107 Tarje Ousdal NMK Egersund Volkswagen  Golf Ousdal Motorsport
108 Rebecca Hunsbedt NMK Kvinesdal Opel  
109 Mari Lønning NMK Vikedal Ford  Sierra
110 Sølve  Østbø NMK Vikedal Kewet  
111 Henrik Egeland NMK Egersund Opel  Ålgård Racing Vectra
112 Andrè Stenberg NMK Egersund Volkswagen  Golf 2
113 Anders Ubostad NMK Konsmo Volvo  Lang-tak
114 Simen Narvestad NMK Kvinesdal Volkswagen  Golf2
115 Aleksander  Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Hauen Team Beisland Racing
116 Kevin Knabenes NMK Kvinesdal Opel  Gått nåkk 😆
117 Christian Årli hunsbedt NMK Kvinesdal Ford  
118 Andreas Egeland NMK Sandnes og Jæren Opel  
119 Nicolai Brøvig KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240GL
120 Daniel Larsen Melhus NMK Konsmo BMW  E36
121 Erik  Lunde Jåtten NMK Sandnes og Jæren Volvo  142
122 Sigve Hansen NMK Bergen Opel  
BC - Junior trening
200 Mads Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Opel  Corsa
201 Matias Gjesdal NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Golf 4
202 Hanne Jobine Eriksen NMK Kvinesdal Vw Golf 2 "Golfine"  
203 Sivert Svardal NMK Konsmo Volkswagen  Selvfølgelig
204 Per Magne l Svardal NMK Konsmo Volkswagen  
BC - Senior
1 Preben  Myklebust NMK Egersund Volvo  Langtak
2 Andreas Rygg Rogaland Motorsport BMW  HHKarosseri racing
3 Erlend  Gjesdal NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Gjesdal motorsport
4 Rune Vaktskjold NAF Motorsport Nordhordland Opel  Nordhordland Motorsport
5 Kjartan Tjøtta NMK Sandnes og Jæren Mini  Coooper
6 Tore Tjåland NMK Egersund Audi  80
7 Thomas  Karlsen Rogaland Motorsport Volvo  Wims bilcrossteam
8 Nils Petter Nilsem NMK Konsmo Volvo  
9 Andreas Møller NMK Sandnes og Jæren Nissan  Primera
10 Kenneth Skinnarland NMK Egersund Renault  Monkeypower
11 Ole Apeland NMK Egersund Opel  Langtak killer
12 Robin Salvesen NMK Konsmo Volkswagen  Golf
13 Kevin Westphal NMK Konsmo Mercedes-Benz  "De Tysker"
14 Gerry Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900 16v
15 Ole Kristian  Mygland NMK Kvinesdal Volkswagen  
16 Kent Robin Østrem NMK Egersund Opel  
17 Sigbjørn Østbø NMK Vikedal BMW  E30
18 Lars børge Kleven NMK Jørpeland BMW  
19 Geir Egeland NMK Egersund Opel   Ålgård Racing Kadett
20 knut molaug NMK Egersund Ford  Ka ålgård racing
21 Karl Helland NMK Egersund Lada  Ålgård Racing Super
22 Nils Inge Tjelta Rogaland Motorsport Volkswagen  1300
23 Eivind Nevland NMK Egersund Volkswagen  
24 Håvard  Dalen NMK Vikedal Ford  Sierra FRT
25 Ruben Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900
26 Remi Røynestad NMK Kvinesdal Ford  
27 Morten Raugstad NMK Sandnes og Jæren Toyota  Wims camry
28 Morten Lislevand NAF Motorsport Evje og Hornnes Opel  Dekkomsetning Motorsport
29 Thommy Grødeland NMK Sandnes og Jæren Volvo  240
30 Frode Kallhovd NAF Motorsport Evje og Hornnes BMW  Dekkomsetning Motorsport
31 Finn Andre  Nilsen NMK Kvinesdal BMW  
32 Hans Andreas Helland NMK Gjesdal Lada  Ålgård Racing
33 Mikal  Narvestad NMK Kvinesdal Volkswagen  V6
34 Bjørn Finsådal NMK Konsmo Ford  Sierra
35 Jan-arild Andersen NMK Konsmo Opel  
36 Tor ivar Netlandsnes NMK Kvinesdal Ford  Sierra
37 Joakim  Grødem NMK Sandnes og Jæren Opel  Orstad Corsa
38 Torbjørn Østerbø Veland NMK Bergen opel Nordhordland motorsport  
39 Jonas Lønning NMK Vikedal Volvo  245 FRT
40 Olav inge Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
BC - Senior debutant
600 Frode "the best" Sirevåg NMK Egersund Nissan  Micra
601 Lars Christian  Lote Rosland NMK Sandnes og Jæren Opel  
602 Stian Sirevåg NMK Sandnes og Jæren Opel  Wims rødtopp
603 Oskar Knudsen NMK Sandnes og Jæren Renault  Wims rødtopp
604 Jan tore Folkvord NMK Sandnes og Jæren Annet  
605 Jan Erik Sømme NMK Sandnes og Jæren Opel  
BC - Damer
300 Alida Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
301 Mona Michelle Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900
302 Veronica Olsen NMK Vikedal Mazda  Team Stangeland Motorsport
303 Heidi Brådli NMK Egersund Opel  Corsa
304 Lene Holmebakken Rogaland Motorsport Volkswagen  
305 Pernille Herstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Mercedes-Benz  190E
306 Amanda Røynestad NMK Kvinesdal Volkswagen  
307 Kristine Egeland NMK Sandnes og Jæren Opel  Corsa
308 Evy Wetland NMK Egersund Opel  
309 Hilde Treland NMK Kvinesdal Ford  Fiesta
310 Tove Josdal Homme NMK Egersund Volkswagen  Golf
311 Cecilie Meland NMK Sandnes og Jæren Opel  
312 Torhild Bauge NMK Kvinesdal Volkswagen  Golf
RCN kl.1 - under 2,4
400 Jonny  Brådli NMK Egersund Ford  Escort
401 Alf Jarle Bergene NMK Egersund Opel  TIGRA
RCN kl. 2 - over 2,4
500 Nils  Kleven NMK Jørpeland BMW  E30
501 Tor ivar Netlandsnes NMK Kvinesdal Volvo  
RC kl. 2
100 Steffan  Jensen NMK Egersund Citroen  C4
101 Kai Arne Homme NMK Egersund Ford  Focus/HOMME RACING
RC kl. 3
100 Håkon gjesdal Nilsen NMK Sandnes og Jæren Volvo  S40
101 Esben  Ustad Froland Motorsport Volvo  S40