Deltakere NM Crosscart 27.06 Rallebanen 

Tidsrom: 26.06.2015. Arrangør: NMK Bø. Løpsform: Crosskart.

Velkommen til NM i Crosscart på Rallebanen i Bø!

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
100 Henrik Olaus Asmundvaag NMK Gardermoen EAS  Mini
101 TOBIAS HOLMEN KNA Solør Motorsport Annet  IC KART
102 Karl Peder  Nordstrand NMK Hamar Norcart  
103 Emil Bujordet Bujordet NAF Motorsport Aust-Agder Swedekart  
104 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo Annet  NorCart Mini
Crosskart 85ccm
200 Aron Jensen  Marum NMK Grenland IC Kermit Jr  IC4
201 Bjørn Cato  Aarekol NMK Vikedal Ic  ICR4 KTM
202 Bjørnar Gudbjørsrud NMK Grenland Annet  IC Kart R4, BG Racing
203 Bjørn Cato  Aarekol NMK Vikedal Ic  ICR4 KTM
204 Marius S Andersen NAF Motorsport Øvre Østfold Sinna  Ic-kart R4
205 Marius  Solberg hansen NAF Motorsport Vestfold, Gokart ktm  IC Kart
206 Hannah Eide NMK Grenland Annet  Ic-Racing
207 Dennis  Austad NMK Grenland Annet  IC Kart R3
208 Erik  Thoresen Engh NMK Modum og Sigdal IC kart  IC KART R4
209 Markus Gimle Enger NAF Motorsport Gjøvik IC KART R4  
210 Martin Hagen NMK Gardermoen Annet  Ic-kart
211 Martin Hagen NMK Gardermoen Annet  Ic-kart
212 Robin  Hermansen NMK Hamar Ic  R4
213 Karsten Nordli NMK Aurskog - Høland IC-4  
214 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Volvo  Ic-4
215 Viktoria Aass Weberg KNA Solør Motorsport -  Ickart r4
216 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport -  Norkart VR5
217 Sindre s. Trøyterud NMK Solør RS Motortek  KTM
Crosskart 125ccm
300 Hauk Hamre-Hagen NMK Vikedal IC-Kart R4  Royal Purple
301 Lucas Waaler KNA Solør Motorsport IC Kart  R4
302 Sebastian  Høidalen NMK Grenland Annet  IC4 Motorsportprodukter
303 Jacob Lyseng NAF Motorsport Ringerike IC-kart  R4
304 Jacob Lyseng NAF Motorsport Ringerike IC-kart  R4
305 Tobias G Andersen NAF Motorsport Øvre Østfold Volvo  Ic-kart R4
306 Adrian Haslestad KNA Aust-Agder IC-kart R4  R4
307 Alexander Lie NMK Grenland Ic-kart sunTech Racing  SunTech Racing
308 Adrian Austad NMK Grenland Annet  IC Kart R4 Suntech Racing
309 Petter Fjelstad NAF Motorsport Oslo Annet  R4-Husaberg JF Motor
310 Nikolai  Nikolai Haldammen KNA Solør Motorsport -  R4 ic kart
311 Thomas Eek Murstad NMK Notodden IC- kart R4  
312 Nikolai Andreassen NMK Vikedal IC-kart r3 KTM  R3
313 Oliver Solberg MK Ratten IC Kart R4 - PSE  
314 Lars gustav Olsen NAF Motorsport Asker og Bærum Crosskart  Crosskart
315 Marius Nielsen Marius Nielsen NMK Hønefoss Ic kart  R4
Crosskart 250ccm
400 Martin Kongsli NAF Motorsport Nord-Gudbrandsdal IC-kart  R4
401 Ola Jr Nore NMK Modum og Sigdal Annet  IC-Kart R4
402 Thomas Holmen KNA Solør Motorsport Annet  IC KART
403 Mats Brustad KNA Solør Motorsport NorCart  VR5
404 Daniel Aasen Svensen NAF Motorsport Ringerike Think  IC_KART R4
405 Casper B Larsen Fsas Suzuki  Ic-Kart R4
406 Jan Emil Wilsberg KNA Solør Motorsport Tesla  IC Kart-R4
407 Martin Eriks Eriksen NMK Solør Annet  IC kart R4
408 Ketil Johnsen KNA Telemark IC 4  Kermit
409 Anders Strand NMK Vikedal Annet  Ic-kart r4 ktm
410 Felicia  Walfridson MK ratten -  Ic kart r4
411 Aleksander Bjørnstad NMK Hamar Annet  IC-KART R4
Crosskart 650ccm
1 Rolf Arne  Gulliksen NMK Follo IC-Kart  R4
2 Jan Terje Samuelsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb IC kart  R4
3 Pål rye Smørsteen NMK Tønsberg ic kart r-4  ic kart r-4
4 Jonathan Walfridsson Mk Ratten Torsby Ic  R4
5 Hans Christian Dahl NAF Motorsport Øvre Østfold IC kart  R4
6 Even  Heggelund NMK Valdres IC kart  R4
7 Finn Erik  Løberg KNA Telemark Aston Martin  IC Kart R3,6
8 Jack Fjelstad NMK Aremark Annet  IC-R4 HUSABERG
9 Oscar Solberg Solberg KNA Indre Ytre Østfold Smart  KTM R4 SRE
10 Børre Holm NMK Tynset Annet  R4
11 Ingve  Andre NMK Vikedal Annet  Ic-kart r4 husaberg
12 Anders Strand NMK Vikedal Annet  Ic-kart r4 ktm
13 Kim  Lorentzen NAF Motorsport Oslo IC Kart  R4
14 Jimmie  Walfridson MK Ratten -  IC R4
16 Øyvind Olsen NMK Tønsberg Annet  IC kart
17 Harald  Engerud NMK Kongsberg IC-Kart R4  
18 Marius Vardeberg NMK Solør IC R4  KTM
19 Eirik Bardalen NMK Hurum og Røyken Annet  
Veteran
500 Rolf Arild  Knardahl NMK Grenland Norkart  VR5