Deltakere Rugslandsfestivalen Rugslandsbanen 27 og 28 september 2014 

Tidsrom: 27.09.2014 - 28.09.2014. Arrangør: Kristiansand Automobilklubb. Løpsform: Bilcross/RCN.

Finale for Romnes Cup, beste fører i dameklassen 2014 Finale for Birkenes Sparebank Cup beste junior fra Birkeland 2014

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Helene Bakke NMK Birkeland Volvo  244
101 Marius  Granåsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  744 granåsen racing
102 Aleksander  Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra "Team Beisland Racing"
103 Mariell Olsen NMK Konsmo Volkswagen  
104 Sander Narvestad NMK Kvinesdal Volvo  245 "Narvestad bilcross team"
105 Kjetil Granåsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240 Blodstrupmoen Racing
106 Alida Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
107 David Salvesen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Saab  
108 Camilla svendsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  244
109 Susann Andersen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
110 Henriette Grødem NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
111 robin  bentsen NAF Motorsport Aust-Agder Opel  
112 Aleksander Haslestad KNA Aust-Agder BMW  E36
113 Ruben Walle KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  Walle Racing
114 Olav Breimyr Hansen NAF Froland BMW  
115 Endre  Bergersen KNA Aust-Agder Volvo  244
116 Erik  lunde jåtten NAF Motorsport Stavanger Volvo  244 hhkarosseri racing
117 Anders Ubostad NMK Konsmo Volvo  740 team-green
118 André  Tronstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra Hoodlift "Tronstad Racing"
119 Aleksander Tronstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra "Tronstad Racing"
120 Nikolay Rike  Grønlund NMK Konsmo Volkswagen  Golf Grønlund Motorsport
121 Ståle Korsvik KNA Aust-Agder Ford  Siraua "Lindstølen Racing"
122 Simen Spotnikken Narvestad NMK Kvinesdal Volkswagen  Golf 1 "Narvestad Bilcross Team"
123 Lisa Mari  Bynes NMK Konsmo Volvo  240 "Bynes Motorsport"
124 Lasse Johnsen NMK Grenland Audi  90
125 Sander Andersen NMK Konsmo Ford  Sierra Andersen Motorsport
126 Ole Asbjørn Byberg NMK Sandnes og Jæren Volvo  
127 Thor-Olav Løvaas NMK Gardermoen Opel  Kadett
129 Nicolai Brøvig KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
130 Lena  Flakk KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Escort
131 Sondre Johnsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  740
BC - Junior trening
200 Katrine L Bakke NMK Birkeland Ford  sierra
201 Tobias Erlandsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
202 Ørjan Ottesen NAF Froland Volvo  244
203 Samantha Fidje KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  740
204 Emil Bujordet Bujordet NAF Motorsport Aust-Agder Annet  
205 joakim tjåland NMK Egersund Volvo  
BC - Senior
1 Reidar Ellevold NAF Froland Ford  Mondeo
2 Olav Inge  Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  sierra
3 Tommy Lie KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  
4 Jon Andre Hegelstad NAF Froland Volvo  240 Hegelstad Motorsport
5 Jarle Pedersen Naf Froland Alfa Romeo  Sud
6 Gunleiv Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
7 Roger Nordheim NAF froland Volvo  240
8 Jantore Nomeland naf froland Ford  sierra
9 Tommy  Ekelund NMK Grenland Mazda  
11 Bjørn Rune  Vatne NAF froland Mercedes-Benz  190
12 Knut Gunnar  Pedersen NAF froland Opel  Vectra
13 oler roger snøløs naf froland Volvo  740
14 roy  gundersen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Audi  rampen
15 Kristian  Myren KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
16 Marcus Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  244
17 Arnt Myren KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  1,3
18 Morten Viervang KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  940
19 Asgeir Imenes KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
20 kenny andre bentsen NAF Motorsport Aust-Agder Opel  
21 Jan Ola  Kile NAF Indre Agder Peugeot  205
22 Joakim  Lie KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
23 Sondre Honnemyr KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  volvo
24 geir slåttekjær amcar Nissan  
25 Terje Flåten NMK Tønsberg Volvo  rallyrykter.no
26 Preben Walle KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volkswagen  1302 "Walle Racing"
27 Arve Beisland Naf Froland Ford  Escort
29 Roy Henning Halvorsen KNA Aust-Agder Volvo  244
31 Bjørnar Solvei Naf Froland Volvo  
32 Morten Raugstad NMK Sandnes og Jæren Opel  Astra
33 Robert Grønlund NMK Konsmo Honda  Civic Grønlund Motorsport
34 Svein Atle Berge KNA Aust-Agder Volkswagen  Golf "Lindstølen Racing"
35 Steinar Knudsen KNA Aust-Agder BMW  320
36 Frode Kallhovd Naf Indre Agder BMW  
38 Svein helge Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240 Jansen Motorsport
39 Kjetil Flåten NMK Tønsberg BMW  rallyrykter.no
40 Jan Reidar Meland NMK Sandnes og Jæren Opel  
41 Sveinung Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Saab  Orstad Saab
42 Morten Lislevand NAF Motorsport Evje og Hornnes Opel  
43 Jonas  Sagen Olsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volkswagen  Golf
44 Rune Raugstad NMK Sandnes og Jæren Opel  astra
45 Frank Heggland NAF Froland Ford  Stasjonsvogn
47 Benjamin knutsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb BMW  e30
48 Jarle Knutsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb BMW  e30
49 Tommy Antonsen NMK Konsmo Volvo  240
50 tore tjåland NMK Egersund Volvo  
0 Jan Verdal NMK Sandnes og Jæren Volvo  240
52 Mikal Narvestad NMK Kvinesdal Subaru  Justy " Narvestad Bilcross Team"
BC - Senior debutant
750 Jan Tore Olsen NAF Motorsport Aust-Agder Opel  Ascona B
751 Svein Erik Østrem Naf Froland Ford  Mondeo
752 Thomas Mjåvatn Naf Froland BMW  
753 Erling Tveit KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
754 espen Ottesen NAF Froland Volvo  244
BC - Damer
300 Thorunn-Elisabeth Ellevold NAF Froland Ford  Mondeo(deler med startnr.1)
301 Inger  Rødli KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
302 Christine Settendal Johnsen NMK Grenland Honda  CRX Team Johnsen Motorsport
303 June-Marie Tronstad NAF Froland Volvo  240 Tronstad Racing
304 Ida Marie Eriksen NMK Kvinesdal Volkswagen  Bjørgolf
305 Ingrid Rosland Jensen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volkswagen  Golf
306 Stine Aarsland NMK Sandnes og Jæren Opel  Astra
307 Mona Michelle Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900
308 Monica  Tronstad NMK Konsmo Volvo  740 Tronstad Racing
309 Elisabeth Espeland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Siraua
310 Åsne Rosland NMK Sandnes og Jæren Opel  Orstad Opel
312 Sandra Fidje NMK Konsmo Volvo  3456
314 Anette Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  Ottesen motorsport
RCN kl.1 - under 2,4
400 Tore  Ingvaldsen NMK Birkeland BMW  323
401 Tom Larsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  S40
402 Øyvind Granum KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volkswagen  Boble
403 robin  slåttekjær NMK Grenland Ford  fiesta
404 Ruben Meisal KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  242
405 Gøran Eiker KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
406 kjetil  frigstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
407 Fredrik Ågedal NMK Konsmo BMW  M3
408 Ole Asbjørn Byberg NMK Sandnes og Jæren Volvo  242
409 Sandra Fidje NMK Konsmo Volvo  242 evo
RCN kl. 2 - over 2,4
500 Lars Bjørn Andreassen NMK Birkeland Volvo  240
501 thor erik ustad NAF Motorsport Aust-Agder Ford  puma
502 Sondre Hansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  242
503 Johan  Haslestad NMK Tønsberg Volvo  240
504 Steven Wetland NMK Kvinesdal Ford  Escort
505 Pål Fidjeland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  244
506 Trond Veråsdal NAF Motorsport Froland Volvo  240
RC kl. 2
620 Jan  Gabrielsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Mazda  Rx 8
621 Richard  Halvorsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Mazda  Rx-7
622 Morten  Nordbø KNA Aust-Agder Peugeot  206