Deltakere Kvalifiseringsløp i Bilcross senior og Junior til NMKs Landsfinale 

Tidsrom: 29.06.2014. Arrangør: NMK Konsmo. Løpsform: Bilcross/RCN.

Startnummer er endelig nå.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
660 Olav Aleksander Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  
662 David Salvesen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Saab  99
663 Aleksander Haslestad KNA Aust-Agder BMW  e36
664 Lisa Mari  Bynes NMK Konsmo Volvo  240
665 Sander Andersen NMK Konsmo Ford  Sierra Andersen Motorsport
666 Ståle Skjulestad  Korsvik KNA Aust-Agder Volkswagen  Golf Lindstølen Racing
667 Ole Asbjørn Byberg NMK Sandnes og Jæren Volvo  240
668 Alida Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad golf
669 Fredrik Ågedal NMK Konsmo Toyota  Starlet Ågedal motorsport
670 Aleksander Tronstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
671 André  Tronstad KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Siiræva
672 Eirik Førland NMK Konsmo Opel  
673 Sjur Larsen NMK Konsmo Ford  Escort
674 Thomas Haagensen NMK Konsmo Volkswagen  Boble
675 Jørn Håkon  Stølen NMK Kvinesdal Ford  Escort
676 Anders Ubostad NMK Konsmo Volvo  240 team-green
677 Jonas Ådnebergli NMK Konsmo Volvo  sanke-banden
678 Kent Robin Østrem NMK Egersund Mazda  Østrem Motorsport
679 Eskild Fuglestveit NMK Konsmo BMW  3-serie
680 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Volkswagen  Golf Grønlund Motorsport
681 Daniel Melhus NMK Konsmo BMW  E 36
682 Fredrik Ekhom NMK Kvinesdal Ford  Mondeo
BC - Junior trening
692 Samantha Fidje KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
693 Ørjan Ottesen Froland Motorsport Volvo  volvo 240
694 Svein Ivar Hovdekleiv Froland Motorsport Saab  900
BC - Senior
1 Espen Kerim NMK Konsmo Citroen  "Sørlandsbanden"
2 Stein Tore Bakke NMK Konsmo Mercedes-Benz  190
3 Olav Inge Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  sierra
4 Joachim Kerim NMK Konsmo Volkswagen  Sørlandsbanden
5 Alf Jakob  R.Rygh NMK Kvinesdal Volvo  Sanke-Banden
6 John Olaf Ågedal NMK Konsmo Volkswagen  
7 Kjetil Midtbø NMK Konsmo Opel  ascona b
8 Arve Beisland Froland Motorsport Ford  Escort
9 Bjørn Finsådal NMK Konsmo Ford  Sierra
10 Nils Inge  Tjelta Rogaland Motorsport Volkswagen  boble
11 Kjell Utsogn NMK Konsmo Ford  sierra 2.8
12 Roger Nordheim Naf froland BMW  320
13 Jan Reidar Meland NMK Sandnes og Jæren Opel  Vectra
14 Arnold Falkgjerdet NAF indre agder BMW  
15 Frode Kallhovd NAF indre Agder BMW  
16 Tor Anders  Storhei NMK Kristiansand Ford  Sierra 2,9
17 Kjartan Tjøtta Rogaland Motorsport Opel  Hhracing
18 Daniel Laudal NMK Konsmo Volkswagen  Sørlandsbanden
19 Sveinung Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
20 Odd Kristian Kerim NMK Konsmo Volvo  SørlandsBanden
21 Ole R Apeland NMK Egersund Volvo  245 monkeypower
22 Sandra Fidje NMK Konsmo Volvo  145
23 Finn Tønnesland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  sierra
24 Steinar Tønnesland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  sierra
25 Petter von Zernichow Olsen NMK Konsmo BMW  318i
26 Tommy Håland NMK Konsmo Volkswagen  "sørlandsbanden"
27 Tom Arild Josdal NMK Kvinesdal Saab  900
28 Jørn Rødland NMK Konsmo Volvo  740
29 Robert  Grønlund NMK Konsmo Honda  Civic Grønlund Motorsport
30 Andre' Kløvfjell NMK Konsmo Ford  Sierra
31 Jon Andre Hegelstad NAF Froland BMW  E-30
32 Judith  Rafoss NMK Kvinesdal Volkswagen  
33 Jarle Pedersen Froland Motorsport Alfa Romeo  
34 Geir Holmebakken Rogaland Motorsport Opel  Corsa a
35 Fredrik  Klepp NMK Konsmo Volvo  242
36 Joakim A Øvland NMK Konsmo Volvo  240
37 Bjørn Morris Egenes NMK Kvinesdal Opel  vectra 3000
38 Per Tore Tengesdal NMK Egersund Volvo  240 Monkeypower
39 Chris Omland NMK Kvinesdal Tesla  
40 Kent Eikeland KAK Kristiansand AutomobilKlubb BMW  e30
BC - Senior debutant
90 Lennart Bakken NMK Konsmo Volkswagen  GOLF
BC - Damer
800 Monica Tronstad NMK Konsmo Volvo  740 Tronstad Racing
801 June-Marie Tronstad NAF Froland Volvo  Volvo Tronstad Racing
802 Lene Elisabeth Holmebakken Rogaland Motorsport Opel  Corsa a
803 June S Sæther NMK Konsmo Toyota  
804 Hilde  Treland NMK Kvinesdal Ford  
RCN kl.1 - under 2,4
466 Tore Ingvaldsen NMK Birkeland BMW  323
469 Fredrik Ågedal NMK Konsmo Toyota  Starlet Ågedal Motorsport
RCN kl. 2 - over 2,4
744 Thor Erik Ustad Froland Motorsport Ford  puma
746 Lars Bjørn Andreassen NMK Birkeland Volvo  240