Deltakere KVALLØP 2019 KRABYSKOGEN  

Tidsrom: 16.04.2019 - 18.05.2019. Arrangør: NMK Fluberg. Løpsform: .

KVALLØP 2019 KRABYSKOGEN MOTORSENTER NMK Gjøvik

Startnr. Navn Klubb Bilmerke

BC - Junior

700 Emil Sivesind NMK Gjøvik Volvo 
701 Ruben Aasen Tråholt Krabyskogen Motorsport Volvo 
702 Sander Tyskeberget Fosseid NMK Sande Saab Hof Racing
703 Bjørn Remi Bunes NMK Gardermoen Volvo 
704 Malin Marie Rønningen NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo 240
706 Truls B Trannum Krabyskogen Motorsport Volvo Langtak
707 Emilie Pettersen NMK Hamar Volkswagen 
708 Shelby Henriksen NMK Fluberg Opel Astri Team Henriks1
709 Mats Lund  Heimdahl Krabyskogen Motorsport Opel 
710 Stine Bekkevold NMK Hamar Annet 
711 Sondre Wielecki NMK Aremark Volvo Thm performance
712 Even Bergum NMK Sør - Gudbrandsdal Renault 
713 Patrik  Sørlie NMK Gardermoen Annet 
714 Sindre Haug NMK Drammen Volkswagen 
715 Sebastian  Løken NMK Gjøvik Volvo 
716 Robert  Bunes NMK Gardermoen Volvo 
717 Silje Gjenga Lund NMK Hamar Annet 

BC - Senior

1 Gøran Skarten NMK Gjøvik Volvo 
2 Stian Hoel NMK Gjøvik Opel 
3 Sindre Nordgren NMK Gjøvik Opel 
4 Kjetil Tovsrud NMK Gjøvik Volvo Team Laban
5 Jørn Tore Aspelien NMK Gjøvik Citroen 
6 Anders Solberg NMK Hamar Volvo Team Tangens
7 Kristoffer Bekkelund NMK Gjøvik Volvo 2førr, team ræggen går
8 ROGER TANGEN Amcar Brumunddal Audi Tangens
9 Morten  Gulbrandsen NMK Fluberg Opel Victoria
10 Roger Bergersen NMK Hamar
11 Roy  Veseth NMK Gjøvik Mercedes-Benz 190. Ræggen går
12 Tommy Håkensen NMK Hamar Saab Tangen's
13 Kjetil Stamstad NMK Hamar Volkswagen 
14 Erik Lomundal NMK Gjøvik Volvo LS motorsport
15 Trond Håkon Haug NMK Gjøvik Volvo Team Laban
16 Kjetil Flåten NMK Tønsberg Volvo 
17 Marius Dalbø NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo 
18 Kenneth  Ekberg NMK Hamar Toyota Tangens
19 Glenn Are Nyberg NMK Fluberg Ford Team Bybrua
20 Ole jakob  Åsødegård NMK Fluberg BMW 
22 Erik Jensen NMK Fluberg Ford Team Bybrua
23 Hans Martin Nybråten NMK Grenland
24 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen Golf
25 Lars erik Svenmoen NMK Hamar Honda Civic
26 Trond Evensen NMK Hamar Volvo Østlandsbanden
27 Arild Stensrud NMK Hamar Saab 900
28 Frode  Trannum Krabyskogen Motorsport Volvo 245
29 Mats Bakkom NMK Hamar
30 Anders Nygård NMK Gjøvik Volvo 245
32 John ivar  Gjestrumbakken NMK Gjøvik Ford 
33 Dag morten Gjestrumbakken NMK Gjøvik Ford 
34 Kristoffer Aspelien NMK Gjøvik Opel Vectra
35 Tor Ivar Henriksen NMK Hamar Volvo 
36 Joakim Brattrud NMK Fluberg Ford Escort
37 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Annet SUS OG DUS
38 Tor ole Grythe NMK Hønefoss Volvo Sus og dus
39 Kjell Henriksen NMK Sør - Gudbrandsdal Ford Siræva Team Henrix1
40 Kim Danielsberg NMK Rendalen Volvo HE-BI
41 Kai Dahl NMK Gardermoen Audi 
42 Magnus Amundsen NMK Gardermoen Honda M. Amundsen motorsport
43 Espen Andrè Øwre Kilen KNA Solør Motorsport Annet Kilen Motorsport
44 Roland Baarman NMK Gardermoen Opel Vectra M.Amundsen motorsport
45 Werner Berntsen NMK Gardermoen Volvo 945
46 Mathias  Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel 
47 Frode Henriksen NMK Fluberg Packard Team HENRIX1
48 Øistein Ulven NMK Fluberg Ford Team Bybrua
49 Hans Andreas Holmedal NMK Aremark Volvo 
50 Thomas  Nerli NMK Fluberg Volvo 
51 Mina  Sabir Asker og Bærum Motorsport Ford Escort S&D motorsport
52 Dennis Mørkhagen Under Endring
54 Arild Westerhaug NMK Hamar Saab Wester`n Power
56 Georg Trysberg NMK Hamar Opel 
57 Joakim Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel 
58 Anders Fallingen NMK Fluberg Volvo Murstein
59 Frank j Jevne NMK Rendalen Toyota He-Bi
60 Kenneth Iversen NMK Gardermoen Saab 
61 Tommy Eng NMK Hamar Volvo 240 Team Engs
62 Patrick Gystad NMK Gardermoen Opel 
63 Mathias  Ellefsrud NMK Gardermoen Volkswagen 
64 Simen Ø Blixt NMK Elverum Volkswagen Golf
65 Henrik Nerli NMK Fluberg Ford Escort MK2
67 Kent ove Rønningen NMK Sør - Gudbrandsdal BMW 
69 Morten Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel 
70 Ken roger Tandberg NMK Gjøvik Toyota 
71 Mathias  Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel 
72 Simen Vian NMK Aurskog - Høland Saab 900 OM Racing
73 David A. Syversen NMK Hamar Ford Mondeo
74 Krister G. Antonsen NMK Aremark Volkswagen Golf

BC - Senior debutant

600 John Anders Lund Krabyskogen Motorsport Volvo 

BC - Damer

300 Karoline Bergum NMK Valdres Opel 
301 Camilla  Bekk NMK Gjøvik Mitsubishi 
302 Ida Larsen NMK Fluberg Ford 
303 Veronica  Bekk NMK Fluberg Mitsubishi 

NRC/Rallycross

150 Ronny Nygård NMK Gjøvik Opel Manta T. Laban
151 Monica Enerberg Krabyskogen Motorsport Volvo 242
152 Trond Håkon Haug NMK Gjøvik Volvo Team Laban
153 Hans anders  Brænden NMK Gardermoen Ford Puma
154 Mads Kasa NMK Hønefoss Ford Reklame.no
155 Kristiane Hvaal Engh NMK Gjøvik Opel Corsa
156 John Magnus  Sivesind NMK Gjøvik Ford Fiesta
157 Jan-Widar Jahrmann NMK Hadeland Volvo 240
158 Martin Stenberg NMK Hadeland Honda Civic